نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سفارت ها برای بچه های مهندسی مواد؟

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دبی

2 9.52%
  • آنکارا

10 47.62%
  • ایروان

2 9.52%
  • قبرس

0 0%
  • باکو

2 9.52%
  • عشق آباد

8 38.10%
  • تاشکند

1 4.76%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 99

موضوع: وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

Banned

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

کسایی که با پیشنهاد haami موافقن دست ها بالا! اولیش خودم. اگه تعدادمون به یه عدد قابل توجه برسه اقدام میکنیم.
    نظرتونو بگید.

الن اير يكماه قبل به پيغام من تو فيسبوك جواب داد و گفت شماره پاسپورت و اينها را بده ولي از اون موقع ديگه جواب نمي ده و فقط يكبار هفته پيش گفت كه كاري نكرده كلا فكر كنم إين كاره نيست و بيشتر دوست داره فارسي تمرين كنه و اصطلاح ياد بگيره . در ضمن اون تو أمور كنسولي مسؤوليت نداره . فرد مسول تو اين زمينه سارا گرو هست كه اصلا و أبدا جواب نمي ده. من حدس مي زنم مفيد ترين رآه در خواست از خبرنگار بي بي سي باشه به اين صورت كه حداقل ٢٠ نفر پيغام بدن و يك نفر به نمايندگي پيگيري كنه. لطفا شما هم نظر بدين

Banned

بی بی سی؟ اسممون به بی بی سی نرسیده خود ایران ممنوع الخروجمون میکنه! جالب نیست

خوب ايران ممنوع الخروج كنه كه ديگه ويزا رو شاخ مونه ، منظورم اين نيست كه بريم تو برنامه صحبت كنيم مي تونيم وقتي تعداد زياد باشه و همه تقاضا كنيم يك نفر را كه مي تونه ايران نباشه به نمايندگي براي پيگيري أمور ويزا أمثال ماها با مسول أمور كنسولي وزارت خارجه لينك بشه

Banned

اولین قدم برای هر اقدامی اینه که بتونیم با همدیگه ارتباط روان تری داشته باشیم. چیکار کنیم به نظرتون؟ شماره همراهمون رو پ.خ کنیم به همدیگه؟

Banned

این سارا گرو فیس بوکش رو دی اکتیو کرده؟ نیست که...پیداش نمیکنم...کسی لینک پروفایلش رو داره؟

چرا هست اسمش Sara Kathryne Growً هست ولي جواب نمي ده

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram1234 نمایش پست ها
    الن اير يكماه قبل به پيغام من تو فيسبوك جواب داد و گفت شماره پاسپورت و اينها را بده ولي از اون موقع ديگه جواب نمي ده و فقط يكبار هفته پيش گفت كه كاري نكرده كلا فكر كنم إين كاره نيست و بيشتر دوست داره فارسي تمرين كنه و اصطلاح ياد بگيره . در ضمن اون تو أمور كنسولي مسؤوليت نداره . فرد مسول تو اين زمينه سارا گرو هست كه اصلا و أبدا جواب نمي ده. من حدس مي زنم مفيد ترين رآه در خواست از خبرنگار بي بي سي باشه به اين صورت كه حداقل ٢٠ نفر پيغام بدن و يك نفر به نمايندگي پيگيري كنه. لطفا شما هم نظر بدين
    آقا من با این اقدامات خطرناک و پرهزینه اصلا موافق نیستم.
    اصلا پیشنهاد من فعلا صبر و انتظاره. ببینیم چی میشه. به نظرم اگه نشونه هایی از ریجکت دیدیم، مثلا یکی ریجکت شد، شروع به کار کنیم.
    اینا اصلا کارشون حساب و کتاب نداره. یه دفعه دیدی بدون اینکه کاری بکنیم، کلیر شدیم.
    در مورد اینکه بتونیم راحت تر با هم تماس بگیریم، پیشنهاد من فعلا درست کردن یک Address Book از ایمیلای همدیگه ست. هر روز ایمیل چک میکنیم دیگه. حالا لازم شد شماره هم رد و بدل می کنیم. من شماره ی بیشتر ریجکتی های ایروان رو دارم.

Banned

ریل جان مساله اینه که اقدامی بکنیم که به درد کلیرمون تا ترم بهار بخوره! من فکر نمیکنم نامه نوشتن به سارا گرو خیلی هزینه داشته باشه....البته من هم با سنجیدن کامل و محتاطانه همه ابعاد قضیه موافقم. ولی ریل دریم عزیز، با توجه به شواهد و قراون، به نظر من احتمال اینکه ماها کلیر بشیم خیلی کمه. شما متن مصاحبه آقای haami رو با آفیسر مصاحبه کننده خوندین؟

در حاشیه: با انصراف سوزان رایس از قبول وزارت خارجه آمریکا، قویترین کاندیدای احتمالی این مقام سناتور جان کری هستش. میشه تا مقام ایشون رسمی نشده، به گزینه نامه نوشتن بهش هم فکر کرد...

دوستان عزيز نامه نوشتن به مقامات بالا را فراموش كنيد اونها اينقدر مشغله ملي دارند كه دنبال كار چند دانشجوي إيراني را نمي گير ند وقتي اين اقاي الن كه به قول خودش كارمند جز هست جواب نمي ده ديگه خودتون بقيه را بگيريد. بحث بي بي سي هم براي اين مطرح كردم كه چون رسانه معتبري است امكان دسترسي به مقام مسول و پاسخگو كردن را داره ولي خوب گويا ارعاب نظام مقدس تأثير خودش را بر روي دوستان گذاشته. در ضمن فراموش نكنيد زمان همين الآن هم از دست رفته چه برسه زماني كه أولين نشأته هاي ريجكت ظاهر بشه يادتون نره ماها در يك روز از ايروان ريجكت شديم و اين سناريو مي تونه تكرار بشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)