نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سفارت ها برای بچه های مهندسی مواد؟

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دبی

2 9.52%
  • آنکارا

10 47.62%
  • ایروان

2 9.52%
  • قبرس

0 0%
  • باکو

2 9.52%
  • عشق آباد

8 38.10%
  • تاشکند

1 4.76%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 99

موضوع: وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

سجاد جان، منظورم از کار خطرناک، سیاسی کردن مسأله و درگیر کردن بی بی سی بود، وگرنه از نظر من ایمیل زدن که اصلا خطرناک نیست، حالا میخواد به هر کسی باشه، حتی به قول خودت کاندیدای احتمالی وزارت خارجه.
    بهرام جان، شما کلا خیلی باحالی. من تا الآن خیلی خویشتن دار بودم ولی دیگه لازم شد این چیزا رو بگم.
    اگه یادتون باشه، زمانی که ما مدت طولانی منتظر بودیم تو ایروان و فهمیده بودیم مشکلمون سربازیمونه، من پیشنهاد نامه زدن رو دادم که اون موقع اکثر دوستان، از جمله خود شما، این کار رو خطرناک دونستید و گفتید اونا بیشتر حساس میشن و اینا. حالا که آفیسره یه جورایی شما رو ناامید کرده، حتی سیاسی کردن مسأله که بدترین کاره به نظر من، رو خطرناک نمیدونید.
    این در حالیه که شما همون موقع در حال زیرآبی رفتن بودید و قبل از اینکه ریجکت بشید، از عشق آباد وقت مصاحبه گرفته بودید. بعله.
    من با این وضعیت که به شدت هر کسی منفعت شخصی خودش رو به منفعت جمعی ترجیح میده، به هیچ حرکت جمعی ای امیدوار نیستم و دیگه پیشقدم هم نمیشم.
    ولی در مورد کاری که بخواد کار همه ی ما رو خراب کنه، معلومه که ساکت نمیشینم.
    شما فقط داری یه جنبه از پیشنهادت رو میبینی، در حالی که جنبه های منفی دیگه ای هم داره این کارت.
    سجاد جان، به نظر من یه همچین راهکار ضربتی ای که اینا رو مجبور! کنه ویزای ما رو تو این دو هفته ی باقی مانده به ما بدن، وجود نداره. احتمال اینکه بار اولی ها تو این مدت کلیر شن، کمه، چه برسه به کیس ماها که دیگه پیچیده هم شده. واقع بین باشین یه کم.

واقعا متاسفم که این طور موضوع را شخصی کردید. اون موقع بحث شما نوشتن نامه دست جمعی به سفارت بود در حالی که ماها هنوز ریجکت نشده بودیم و در ضمن نظر جمع مخالف بود و نه فقط من. ثانیا جناب ریل شما رودتر از من برای 13 نوامبر از دبی وقت گرفته بودید که کنسل کردید در حالی که پذیرش تون عین همون قبلی بود ولی من دانشگاه و حتی رشته ام فرق کرده. این کلمه زیرابی رفتن هم بسی سبب انبساط خاطر شد و البته تاسف جهت شما به قول این بیت " تا مرد سخن نگفته نباشد عیب و هنرش نهفته باشد"

اما موضوع اصلی : من اصلا و ابدا پیشنهاد سیاسی کردن را ندادم و به شدت با ان مخالفم. بحث من ساده است گفتم اگر بخواهیم صدامون به گوش مسولین وزارت خارجه امریکا برسد باید از طریق رسانه انجام بشه وگرنه اونها جواب ماها را به عنوان اشخاص حقیقی نمی دهند. شما حتی تو ایران می تونی بدون وجود کانال با یک مسئول وزارت علوم مشکلی را حل کنید؟ اصولا وظیفه رسانه فقط کار سیاسی که نیست بلکه یکی از مهم ترین وظیفه ها انعکاس و پیگیری مشکلات و شفاف سازی است و من نمی دونم ربط این به سیاسی کردن چیست؟

خوب شما با این گزینه به هر دلیلی مخالف هستید و اون را خطرناک می دونید، خوب قضیه به سادگی کنسل می شه دیگه این ذهن خوانی برای چیه؟ ضمن اینکه محض اطلاع شما عشق اباد در سال گذشته فقط یک نفر را در کلیر ریجکت کرده و افیسرش از سر صداقت به همه کسانی که یکبار ریجکت شده اند گفته امیدوار نباشید.

امیدوارم همه و بخصوص شما جناب ریل کلیر بشید و این ذهن خوانی را هم کنار بگذارید

Banned

bahram و realdream عزیز، بحث شخصی اینجا ممنوعه. فراموش نکنین که حداقل ما سه نفری باهم از ریجکتی های ارمنستان لعنتی هستیم و درد مشترک داریم و هر اتفاقی افتاده به نفع یا ضرر هر سه تا مون بوده، پس بحث شخصی فایده ای نداره. ازتون میخوام که اینطور بحث کردن رو دیگه ادامه ندین. مساله سرنوشت ما درمیونه، ما ایرانیها تا یاد نگیریم که مسائل و اختلافات شخصی رو به منافع جمعی ترجیح ندیم، هیچ وقت به جایی نمیرسیم. من به عنوان بنیانگذار این صفحه! ازتون میخوام که گله ها و گلایه هاتون رو کنار بذارید حتی اگر فکر میکنین حق با شماست. الان وقتش نیست.
    هر کسی که الان داره این مطلب رو میخونه، باید طی یک پاسخ تو این تاپیک یکی یا دوتا از اقدامات زیر رو انتخاب و اعلام کنه و اگر هم نظر و دلیلی داره میتونه بگه:

1. منتظر نتایج کلیر باشیم و هیچ کاری نکنیم
    2. به نحوری راه ارتباط با سارا کرو و آلن ایر رو پیدا کنیم و طی یک نامه رسمی بهشون بگیم که ماها تروریست و منتقل تکنولوژی نیستیم و ازشون بخوایم که کمک کنن
    3. به مقامات دیگه ای مثل سناتور کری یا.... پیام کتبی یاایمیل بزنیم (یا هر مقام دیگه ای که پیشنهاد میدید)
    4. از رسانه هایی مثل بی بی سی و صدای آمریکا کمک بخوایم
    5. هیچ نظری ندارید ولی تابع جمع خواهید بود
    6. فقط به نظر خودتون عمل خواهید کرد و تابع جمع نخواهید بود

لطفاً، حتماً و باید نظر خودتونو اعلام کنید تا تصمیم بگیریم. منتظرم.....

بهرام جان، یک نگاه به تعداد پست های من بنداز و بعد بگو " تا مرد سخن نگفته باشد..."!
    من که اینجا حرف زیاد زدم و ادعای بی عیب بودن و هنرمند بودن هم ندارم، ولی نمی دانم چرا حالا که یه گیر کوچولو به شما دادم، شدم بی هنر و پر از عیب؟
    در ضمن، من بعد از اون ریجکت لعنتی، برای وقت گرفتن از دوبی اقدام کردم، کلا دوبی زود وقت میده.
    به علاوه، شما مثل اینکه تو ایران زندگی نمی کنیا. اینجا کلا بی بی سی جیزّه، حتی اگه یکسره از صبح تا شب، سخنان مقام معظم رهبری رو پخش کنه. فعلا ارزش نداره به نظرم اینقدر کیسمونو سیاسی و حساسش کنیم.
    اشتباه نکنید، من بد کسی رو نمیخوام، فقط ازین ناراحتم، که تا وقتی منافعمون با منافع جمع همسو میشه، حرف از جمع و حرکت جمعی میزنیم ولی وقتی با جمع بودن واسمون ضرر داره، کار خودمون رو می کنیم.
    شرمنده سجاد جان که نتونستم به سفارشت عمل بکنم، ولی باید این حرفا رو میزدم.
    ولی به هر حال، در شرایط فعلی، اولویت من 1 و بعدش 3 هست.

به نظر من ماها بايد هر طور شده با سارا گرو ارتباط بگيريم چون اون مسول مستقيم هست، حالا از چه طريق من نمي دونم ، چون به پيغام هاي فيسبوك و توييتر من جواب نمي ده ولي شايد اگر تعداد زياد بشه جواب بده. پيشنهاد من اين بود كه از يكي از خبرنگار هاي رسانه جيز بخواهيم كه ما را با اون وصل كنه كه فعلا شما ٢ نفر موافق نيستيد.

در مورد ايميل و نامه به سناتورها هم اگر صفحات همين apply abroad را بخوانيد مي بينيد كه خيلي ها امتحان كردند و جواب نداده، ضمن اينكه شما كلاه خودتون را قاضي كنيد اگر نماينده مجلس باشيد با هزار سرشلوغي أيا به ايميل چند دانشجوي مثلا افغاني كه أصلا نمي شناسيد جواب مي دهيد؟

علت جواب ندادن سارا گرو تو فیس بوک شاید به این دلیله که مسیجاتونو ندیده. جدیدا فیس بوک مسیجایی رو که از افرادی غیر از فرندت هستن به صورت نوتیفیکیشن نمیاره . فقط وارد یه فولدر به اسم others میشه تو inbox افراد که خیلیا اصلا نگاهش نمیکنند. سعی کنید ادش کنید بعد بهش بگید

سعي كردم ولي accept نمي كنه ضمن اينكه كلا تو توييتر فعال تره ، اگر همه بچه ها تو توييتر پيغام بذارن فكر كنم مؤثر باشه

Junior Member

به نظر من هم تماس با سارا بهترين رآه حله. من حدود ١٠ تا مسيج به ايشون دادم ولي خبري از ايشون نيست٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠حتي تقا شاي دوستي بنده رو أكسبت نكردن٠٠٠٠٠٠٠!ولي شايد بتنويم از طريق رسانه با ايشون ارتباط برقرار كنيم٠٠٠!ميتونيم از إفرادي كه خارج از كشور هستن براي تماس با اين رسانه ها كمك بكريمبكريم

نقل قول نوشته اصلی توسط ronnam نمایش پست ها
    به نظر من هم تماس با سارا بهترين رآه حله. من حدود ١٠ تا مسيج به ايشون دادم ولي خبري از ايشون نيست٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠حتي تقا شاي دوستي بنده رو أكسبت نكردن٠٠٠٠٠٠٠!ولي شايد بتنويم از طريق رسانه با ايشون ارتباط برقرار كنيم٠٠٠!ميتونيم از إفرادي كه خارج از كشور هستن براي تماس با اين رسانه ها كمك بكريمبكريم
    به نظر من هم روش ۲ راه حل خوبیه.

Banned

کسی هست که انقدر زبانش خوب باشه که یه نامه خفن به سارا کرو و .... بنویسه؟ اگر هم زبانتون خوب نیست ولی پیشنهادی برای متنش دارین میتونین فارسی بنویسین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)