نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سفارت ها برای بچه های مهندسی مواد؟

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دبی

2 9.52%
  • آنکارا

10 47.62%
  • ایروان

2 9.52%
  • قبرس

0 0%
  • باکو

2 9.52%
  • عشق آباد

8 38.10%
  • تاشکند

1 4.76%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 99

موضوع: وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

دوست من مهندسی موادشریف بود. زمینه کاری بیو. امروز 17 روزه از دبی کلیر شد! روانین این امریکایی ها . جدا روانین!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط haami_h نمایش پست ها
    دوست من مهندسی موادشریف بود. زمینه کاری بیو. امروز 17 روزه از دبی کلیر شد! روانین این امریکایی ها . جدا روانین!
    مستر بوده یا phd؟ خدمت سربازیش چطور بوده؟
    خوب من هم یه دوستی دارم که 200 روزه! از تاشکند کلیر شد! کسانی هم بودن که کلیر شدن ولی تعدادشون انگشت شمار بوده....

phd بود. سربازی معاف. معلو نیس چه مرگشونه اینا که اینجوری میکنن. این کلیرنس واقعا بی حساب کتابه . ماهام موش آزمایشگاهی...متاسفم واسه خودمون که بعد اینهمه زحمت سرنوشت مارو باید یه فاکتورای اینجوری تعیین کنه. نه تلاش خودمون. واقعا متاسفم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadtech نمایش پست ها
    مستر بوده یا phd؟ خدمت سربازیش چطور بوده؟
    خوب من هم یه دوستی دارم که 200 روزه! از تاشکند کلیر شد! کسانی هم بودن که کلیر شدن ولی تعدادشون انگشت شمار بوده....

Banned

نتیجه اخلاقی: بیو از تمام زمینه های کاری مواد بهتر و بی خطرتر است و زود کلیر میشود!!!!

کسی هست که انقدر زبانش خوب باشه که یه نامه خفن به سارا کرو و .... بنویسه؟ اگر هم زبانتون خوب نیست ولی پیشنهادی برای متنش دارین میتونین فارسی بنویسین
    باشه آقا شما یک پیش نویس فارسی آماده کن
    در مرحله ی اول روی متن فارسیش به توافق میرسیم بعد متن انگلیسیش را با هم آماده می کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mt1986 نمایش پست ها
    باشه آقا شما یک پیش نویس فارسی آماده کن
    در مرحله ی اول روی متن فارسیش به توافق میرسیم بعد متن انگلیسیش را با هم آماده می کنیم.
    اگه تا قبل از پایان این هفته این کار را بکنیم بدرد سال ۲۰۱۲ میخوره اگه نه که رفت تا بعد از تعطیلاته کریسماس!

Junior Member

khosh behalesh pas chera man nashodam

من شروع کردم به نوشتن، یهویی یه اینتراپت اومد و باید بقیه شو بعدا بنویسم. حالا ازونجایی که هر کاری شروعش سخته، به نظرم واسه شروع خوبه. دوستان تا اینجا رو تصحیح کنن و همینو ادامه بدن دیگه.
    البته من نظرم اینه که ریجکتی های 306 با 212 موردششون فرق داره و چون تو نامه باید خیلی ریز بشیم، به نظرم بهتره دو نامه ی جدا نوشته شه. بازم نظر دوستان.
    خواهشا نخندید فقط! من تکمیلش می کنم تا فردا شب
    We, a group of Iranian Students whom their visa applications are refused under Section 306 of Enhanced Border Security and Reform Act, feel that we have a right to be so upset, not just for refusing our visa applications, but for knowing that our case must have been misconstrued.
    We are proud to say (claim) that we have devoted all our life to the academic activities, as our resumes clearly show. Even we had a chance to pass our military service, doing our technical jobs(?), as a teacher in an school, an instructor in a university, or even a physician in a clinic, which were our interests and expertise, because we were outstanding enough to be eligible for applying to those fantastic options.
    Also, in comparison to those who are passing their military services in (Padegan?), our mandatory training duration, was shorter and actually we didn’t receive any practical training related to the military skills. We just

Banned

Exclamation پاسخ : وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط RealDream نمایش پست ها
    خواهشا نخندید فقط! من تکمیلش می کنم تا فردا شب
    We, a group of Iranian Students whom their visa applications are refused under Section 306 of Enhanced Border Security and Reform Act, feel that we have a right to be so upset, not just for refusing our We just....
    علی جان میشه بگی چرا ما باید به این متن بخندیم؟! خیلی هم عالیه! من که به شخصه از این که تو کلیر نشدی ناراحتم، ولی خوشحالم که شخصیتی مثل تو رو بین خودمون داریم....من که خودم فقط و فقط از روی تنبلی حوصله نوشتن نداشتم. البته باید بگم اگر هم مینوشتم متن من مثل مال تو انقدر باحال و کاردرست نمیشد. البته من زاویه نگاهت به ماجرا رو نمیپسندم چون فکر میکنم نامه ما نباید یک نامه شکایت و اعتراض و... باشه.
    فقط دو نکته رو در نظر داشته باش:
    اولاً، من نظرم اینه که نامه جامعی باید نوشته بشه و هردو گروه 306 و 212 اون رو امضا کنن . (و نه جدا جدا) تا تعداد امضا کننده ها انقدر زیاد باشه که قابل بی توجهی کردن نباشه.
    ثانیاً اصلاً انقدر رو این ماجرای سربازی مانور نده، دوبار اشاره به سربازی نظرشون رو به مساله سربازی جلب میکنه. فراموش نکن که ما اصلاً نمیدونیم برای چی مارو ریجکت کردن و هیچ دلیل موجهی برای این کار نمیبینیم و خیلی هم از این بابت شاکی هستیم (البته محترمانه) چون برنامه زندگیمون رو به هم ریخته. نباید بهشون گرا داد و به نظر من صرفاً یه اشاره خیلی گذرا به مساله سربازی بشه بهتره. این مثل اینه که من بگم حالا درسته که من اجباراً رفتم دانشگاه مالک اشتر ولی در راستای برنامه نظامی ایران کار نکردم!! به نظر من، بدنه اصلی نامه باید اینطور باشه که: دیدی که شما نسبت به ما دارین غلطه و ما ملت آریایی! مطلقن تروریست(306) ویا منتقل تکنولوژی و جاسوس (212) نیستیم. در حقیقت، باید بیشتر رو خود اونها زوم کنیم نه رو خود ما! یه جوری که اونها به عملکرد و رویه خودشون شک کنن ونه به سابقه ما!!! ملتفتی؟ یا مثلن بگیم که به نظر ما این کار اونها اصلن حرفه ای و عاقلانه و منطقی و عادلانه نیست و باز به نظر ما صرفاً به خاطر مشکلات سیاسی بین ایران و آمریکا ما ریجکت (قربانی) شدیم و این رویه باید عوض شه....من ادبیاتی که آقای حمید (haami) تو مصاحبه داشتند رو خیلی دوست داشتم و میپسندم ولی باز تو این مساله رویکرد تابع جمع خواهم بود.
    حتی به نظر من بگیم که سیاست های ماجراجویانه دولتمون و رابطه و نگاه اشتباه دولت ایران به آمریکا رو قبول نداریم و عاشق کشور ایران و دوست دار آمریکا هستیم. (کلن پاچه خواری باید حضور پررنگی تو نامه داشته باشه چون مساله صرفاً کنسولی و اداری نیست، یه خورده سیاست تو نامه میتونه برای خواننده های رده بالای احتمالی نرم کننده! باشه)
    ویرایش توسط sajjadtech : December 18th, 2012 در ساعت 12:26 AM

مرسیاز لطفت سجاد جان. با نطرت کاملا موافقم و نامه رو یکجا بنویسید. به نظر من اصلا در مورد ریز قضیه خودتون و علت احتمالی ریجکت حرفی نزنید. فقط روی این مانور بدید که تعداد زیادی با تاریخ مصاحبه های گوناگون توی یک هفته ریجکتیشون اومد. اکثرا هم باز رفتن مصاحبه مجدد چون واسه فرصتی که توی امریکا به دست اوردن سال ها زحمت کشیدن . حتی بگید که خود افیسر ها توی مصاحبه های مجدد به چند نفر گفتن قضیه به خاطر روابط پیچیده ایران امریکاست و این مساله امسال بیشتر از هر سالی رخ داده و عجیب غریبه امار ریجکتی . بگید که بچه ها توی ریسرچ پلناشون از طرف دانشگاه ذکر شده که به هیچ تکنولوژی حساسی دسترسی ندارند اونوقت با بند تکنولوژی ترنسفر ریجکت شدند. اگر به ریسرچ پلن توجه نمیکنید پس اصلا برای چی از دانشجو ها میخواهید؟ من یادمه یه نفر F2 هم با بند 306 ریجکت شده بود بنده خدا ! این دیگه واقعا نوبر بود و حتی به این مورد خاص هم اشاره کنید.

در ضمن واقعا ممنون علی جان که همت کردی. امیدوارم که یه فرجی بشه هر چه زودتر. کمکی از من برمیومد در خدمتم . چون خیلی اینجا سر نمیزنم این روزا.

علی جان میشه بگی چرا ما باید به این متن بخندیم؟! خیلی هم عالیه! من که به شخصه از این که تو کلیر نشدی ناراحتم، ولی خوشحالم که شخصیتی مثل تو رو بین خودمون داریم....من که خودم فقط و فقط از روی تنبلی حوصله نوشتن نداشتم. البته باید بگم اگر هم مینوشتم متن من مثل مال تو انقدر باحال و کاردرست نمیشد. البته من زاویه نگاهت به ماجرا رو نمیپسندم چون فکر میکنم نامه ما نباید یک نامه شکایت و اعتراض و... باشه.
    فقط دو نکته رو در نظر داشته باش:
    اولاً، من نظرم اینه که نامه جامعی باید نوشته بشه و هردو گروه 306 و 212 اون رو امضا کنن . (و نه جدا جدا) تا تعداد امضا کننده ها انقدر زیاد باشه که قابل بی توجهی کردن نباشه.
    ثانیاً اصلاً انقدر رو این ماجرای سربازی مانور نده، دوبار اشاره به سربازی نظرشون رو به مساله سربازی جلب میکنه. فراموش نکن که ما اصلاً نمیدونیم برای چی مارو ریجکت کردن و هیچ دلیل موجهی برای این کار نمیبینیم و خیلی هم از این بابت شاکی هستیم (البته محترمانه) چون برنامه زندگیمون رو به هم ریخته. نباید بهشون گرا داد و به نظر من صرفاً یه اشاره خیلی گذرا به مساله سربازی بشه بهتره. این مثل اینه که من بگم حالا درسته که من اجباراً رفتم دانشگاه مالک اشتر ولی در راستای برنامه نظامی ایران کار نکردم!! به نظر من، بدنه اصلی نامه باید اینطور باشه که: دیدی که شما نسبت به ما دارین غلطه و ما ملت آریایی! مطلقن تروریست(306) ویا منتقل تکنولوژی و جاسوس (212) نیستیم. در حقیقت، باید بیشتر رو خود اونها زوم کنیم نه رو خود ما! یه جوری که اونها به عملکرد و رویه خودشون شک کنن ونه به سابقه ما!!! ملتفتی؟ یا مثلن بگیم که به نظر ما این کار اونها اصلن حرفه ای و عاقلانه و منطقی و عادلانه نیست و باز به نظر ما صرفاً به خاطر مشکلات سیاسی بین ایران و آمریکا ما ریجکت (قربانی) شدیم و این رویه باید عوض شه....من ادبیاتی که آقای حمید (haami) تو مصاحبه داشتند رو خیلی دوست داشتم و میپسندم ولی باز تو این مساله رویکرد تابع جمع خواهم بود.
    حتی به نظر من بگیم که سیاست های ماجراجویانه دولتمون و رابطه و نگاه اشتباه دولت ایران به آمریکا رو قبول نداریم و عاشق کشور ایران و دوست دار آمریکا هستیم. (کلن پاچه خواری باید حضور پررنگی تو نامه داشته باشه چون مساله صرفاً کنسولی و اداری نیست، یه خورده سیاست تو نامه میتونه برای خواننده های رده بالای احتمالی نرم کننده! باشه)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)