نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سفارت ها برای بچه های مهندسی مواد؟

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دبی

2 9.52%
  • آنکارا

10 47.62%
  • ایروان

2 9.52%
  • قبرس

0 0%
  • باکو

2 9.52%
  • عشق آباد

8 38.10%
  • تاشکند

1 4.76%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 99

موضوع: وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

با اون قسمت بولد شده ی صحبت های سجاد به شدت موافقم.
    ولی اینکه دیگه نامه خیلی هم کلی باشه باهاش مخالفم. حالا تا چقدر وارد جزئیات بشیم رو باید جمع نظر بدن.
    ولی به نظر من یه مقدار لحن صریح و شاکیانه و مدعیانه بد نیست. ما تقریبا دیگه چیزی واسه از دست دادن نداریم.
    آخه ما عادت کردیم تو ایران که دو صفحه پاچه خواری کنیم تا دو کلمه درخواستمونو مطرح کنیم.
    حالا باید درفت حاضر شه و به صورت موردی روی خود درفت صحبت کنیم. اونجوری بهتره به نظرم.
    من امشب یه کم درگیر فیس بوک بازی هستم! فردا روش تمرکز می کنم )

دوستان ضمن تقدير از تلاش ها براي نامه، سارا گرو به فارسي مسلط هست كاملا البته اگر بخواهيم به مقامات ديگه هم رونوشت بديم كه انگليسي بهره. ضمنا مهم تر از نامه روش بر قراري رابطه با ايشون هست. چون سارا گرو أصلا جواب نمي ده تو فيسبوك و توييتر (البته تا حالا به من جواب نداده بقيه خوش تيپ باشند شايد جواب بده ) شايد اگر تعداد بره بالا جواب بده من نمي دونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram1234 نمایش پست ها
    دوستان ضمن تقدير از تلاش ها براي نامه، سارا گرو به فارسي مسلط هست كاملا البته اگر بخواهيم به مقامات ديگه هم رونوشت بديم كه انگليسي بهره. ضمنا مهم تر از نامه روش بر قراري رابطه با ايشون هست. چون سارا گرو أصلا جواب نمي ده تو فيسبوك و توييتر (البته تا حالا به من جواب نداده بقيه خوش تيپ باشند شايد جواب بده ) شايد اگر تعداد بره بالا جواب بده من نمي دونم.
    راست میگی باید بتونیم صدامون رو بهش برسونیم.

بچه ها من یه چند وقتی ناامیدی بر من مستولی شده، اصلا دل و دماغ کاری ندارم.
    امروز حدود یه ساعت با یکی از زخم خورده های ایروان، که اونم با 306 ریجکت شده صحبت می کردم. ایشون با ما ایمیل رو دریافت کردن و پزشک هستن و واسه J2 اقدام کرده بودن و هنوز مصاحبه ی مجدد نرفتن. شرایطش خیلی مثل اشکانه.
    اونم با نامه موافق بود.
    ببینید، ما 306 ای ها، خیلی خاصییم. یعنی غیر از ما ایروانی ها، فقط من یکی دو تا از انکارا دیدم که با این بند ریجکت شدن.
    و معلوم نیست مشکل ما چی جوری باید رفع شه.
    این 212 ای ها تا حدودی مشخصه. حالا با تغییر پذیرش، زمینه تحقیقاتی و یا حتی با تغییر رشته! ولی ما چی؟!
    دوست پزشکمون هم تأکید داشت یه نامه ی جدا بزنیم و خیلی بیشتر وارد جزئیات شیم و داستان ایروان رو توضیح بدیم.
    با بهرنگ هم موافقم. مهمتر از نامه، راه ارتباطی با ساراست.
    من رو پیشنهاد بهرنگ هم فکر کردم. با تهیه ی گزارش توسط یه رسانه ی بانفوذ هم موافقم حتی.

بابا هممون از جاهای خوب پذیرش داریم. رزومه ی خوب داریم. همش هم که داشتیم کار تخصصی خودمون رو می کردیم، حتی تو سربازیمون.
    حالا این اسم سپاه که رو پیشونی مونه، واسه اینا حساسیت برانگیزه و الکی الکی یه ریجکت رفته تو پرونده مون.
    بابا این حمیدرضا که باهاش صحبت می کردم از هاروارد پذیرش داره، اون اشکان نمیدونم 10-15 تا ISI داره، بقیه مونم شرایطمون تو همین مایه هاست، حالا نمیدونم دیگه، ما باید چی کار کنیم تا مشکلمون رفع بشه.

مطمئنا خود سارا گرو آتوریتیه لازم واسه انجام کاری یا حتی سفارش کردن به خود سفارت رو نداره، ولی میتونه درخواست های ما رو به کسی که نظرش نافذ باشه، منتقل کنه.
    مگه آدرس ایمیل نداره این سارا؟!

من كاملا موافقم ريل جان، كيس ٣٠٦ با ٢١٢ فرق مي كنه در واقع ماها كه ٣٠٦ هستيم شانسمون كم تره. در ضمن اون افيسر ابلهي كه فردي را با ١٠ مقاله ISI ريجكت كرده بايد فرستادش نگهباني طويله.

من پيشنهاد مي كنم تمام ٣٠٦ ها يك account تو توييتر باز كنن و همه به سارا گرو twitt بدن، مي تونيم متنش را با هم هماهنگ كنيم.

من كاملا موافقم ريل جان، كيس ٣٠٦ با ٢١٢ فرق مي كنه در واقع ماها كه ٣٠٦ هستيم شانسمون كم تره. در ضمن اون افيسر ابلهي كه فردي را با ١٠ مقاله ISI ريجكت كرده بايد فرستادش نگهباني طويله.

من پيشنهاد مي كنم تمام ٣٠٦ ها يك account تو توييتر باز كنن و همه به سارا گرو twitt بدن، مي تونيم متنش را با هم هماهنگ كنيم.
    من میگم عجله نکنیم بهرنگ. یه مقدار officialتر باشه، اعتراضمون بهتره. آدرس ایمیلی ، تلفنی، چیزی ازش نمیشه گیر آورد.
    شاید یکی بانفوذتر هم گیر اوردیم. من احساس می کنم بیشتر سارا یه شومنه، حالا شو وومن

منم کاملا با نظر شما که میگه "کيس ٣٠٦ با ٢١٢ فرق مي كنه" موافقم باید یک راهی واسه ارتباط با سارا پیدا کرد.
    نامه هم جدا بزنیم بهتره.

Banned

بچه ها اینطوری نمیشه. باید حضوری قرار بذاریم. من حاضرم تو این برف و کولاک برای این قرار بیام تهران. لطفن نظرتونو در مورد اینکه جمعه 1 دی میتونید بیاین جایی که همدیگه رو ببینیم بگید....
    من نظر خودم رو در مورد نامه جمع بندی میکنم. ولی هرچی جمع تصمیم بگیره من هم عمل میکنم.
    1. نباید 306 و 212 ها رو جدا کرد، چون علت ریجکت برای ما مهم نیست. باید بهشون اینطور بفهمونیم که به نظر ما همه مون بیدلیل و غلط ریجکت شدیم. (برای 306 ای ها که بد نمیشه با ما 212 ای ها که کم خطرتریم همراه باشن) در حقیقت هردوگروه فکر میکنیم که فقط به دلایل سیاسی قربانی و ریجکت شدیم.....
    2. نامه نباید صرفاً اداری و شکایت در مورد ریجکت باشه. باید بهشون بگیم که سیاستشون و دیدشون رو نسبت به ما عوض کنن. (به مرگ میگیریم تا به تب راضی بشن)
    3. مخاطب نامه رو دست بالا بگیریم تا روی مقامات پایین اثر بذاره (ولو به دست مقامات بالا نرسه) مثلن: معاون کنسولی وزارت امور خارجه
    4. نباید وارد جزئیات پرونده خودمون بشیم. مثلن نباید بگیم: اگه بحث سربازیه، که باید شما بدونین انتخاب محل خدمت دست خودمون نیست! این روش مطلقن اشتباهه.
    5. به نظر من، ذکر جزء به جزء شرایط بچه ها میتونه موثر باشه (به عنوان مثال هایی برای اثبات غلط بودن سیاست دادن و ریجکت ویزا) مثلن اشاره کنیم به وضع اون آقایی که از هاروارد پذیرش داشته، یا رزومه درخشان بعضی بچه های ریجکت شده به عنوان مواردی از قربانیان سیاست های موجود (ما که قراره ته نامه رو امضا کنیم و اسممون در نامه بیاد، پس چه اشکالی داره که اسممون تو متن نامه هم بیاد؟ آب از سر گذشته)
    6. نحوه رسوندن نامه هم علاوه بر ارسال اسکن نامه بوسیله ایمیل به هرکسی که سرش به تنش می ارزه و میتونه کاری بکنه، به نظر من میتونه پست کردن اون با دی اچ ال به سفارت های دبی و آنکارا باشه. یا حتی اگه کسی رو بشه پیدا کرد که این کارو بکنه تحویل دادن حضوری (ممکنه آیا؟)
    7. پاچه خواری سیاسی ملایم به این مفهوم که بیان کنیم با سیاستهای کشورمون موافق نیستیم.
    8. ذکر این مورد که ما دست نمیکشیم و امیدوارانه تلاش خودمون رو برای دست یافتن به پوزیشن های علمی برتر آمریکا ادامه خواهیم داد. و امیدواریم که این شرایط ناعادلانه عوض شه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)