نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سفارت ها برای بچه های مهندسی مواد؟

رأی دهندگان
21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دبی

2 9.52%
  • آنکارا

10 47.62%
  • ایروان

2 9.52%
  • قبرس

0 0%
  • باکو

2 9.52%
  • عشق آباد

8 38.10%
  • تاشکند

1 4.76%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 99

موضوع: وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرینس مهندسی مواد

من تهرانم و براي قرار مشكلي ندارم، ولي يه نكته، تا حالا هر كدوم از ماها كه مصاحبه مجدد داشتيم و از ريجكت فله اي گلايه كرديم افيسر ها حالا چه انكارا و چه عشق اباد إصرار دارند كه هر كيس با كيس فرق داره و ريجكت ها فله اي نبوده ( البته نمي گن چرا حدود ١٠ نفر كه كيس هاشون هيچ شباهتي بهم ندارن إلا سربازي سپاه در يك روز بايد از ايروان ريجكت شن) ، حالا اگر ما بيايم و كلي حرف بزنيم و تفكيكي بين ٣٠٦ و ٢١٢ نكنيم فكر نمي كنيد همون حرف را كه كيس با كيس فرق مي كنه تحويل بدن؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram1234 نمایش پست ها
    من تهرانم و براي قرار مشكلي ندارم، ولي يه نكته، تا حالا هر كدوم از ماها كه مصاحبه مجدد داشتيم و از ريجكت فله اي گلايه كرديم افيسر ها حالا چه انكارا و چه عشق اباد إصرار دارند كه هر كيس با كيس فرق داره و ريجكت ها فله اي نبوده ( البته نمي گن چرا حدود ١٠ نفر كه كيس هاشون هيچ شباهتي بهم ندارن إلا سربازي سپاه در يك روز بايد از ايروان ريجكت شن) ، حالا اگر ما بيايم و كلي حرف بزنيم و تفكيكي بين ٣٠٦ و ٢١٢ نكنيم فكر نمي كنيد همون حرف را كه كيس با كيس فرق مي كنه تحويل بدن؟
    بهرنگ جان، شما میخوای تو نامه درباره سربازی چی بگیم آخه؟ ذکر مساله سربازی گوشهای اونها رو تیزتر میکنه....ضمنن من با صبر مخالفم و میگم که باید سریع اقدام کرد....ترجیحاً تا قبل از تعطیلات سال نو
    از همه دوستان این تاپیک میخوام که برنامه ای برای صبح جمعه 1 دی نچینن شاید بتونیم یه گرد هم آیی داشته باشیم....به هرکسی که شرایط مشابهی هم داره خبر بدین....

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadtech نمایش پست ها
    بهرنگ جان، شما میخوای تو نامه درباره سربازی چی بگیم آخه؟ ذکر مساله سربازی گوشهای اونها رو تیزتر میکنه....ضمنن من با صبر مخالفم و میگم که باید سریع اقدام کرد....ترجیحاً تا قبل از تعطیلات سال نو
    از همه دوستان این تاپیک میخوام که برنامه ای برای صبح جمعه 1 دی نچینن شاید بتونیم یه گرد هم آیی داشته باشیم....به هرکسی که شرایط مشابهی هم داره خبر بدین....
    سجاد، حرف بهرنگ منطقیه. کلی حرف زدن که دردی رو دوا نمیکنه. تازه جوابشونم از الآن میدونیم. ما مجبوریم وارد بحث سربازی بشیم، چون دیگه الآن مطمئنیم مشکل ما 306 ای ها سربازیمونه.
    اتفاقا ما هم همینو میخوایم که اونا گوششونو تیزتر کنن و به ما توجه کنن و بفهمن که چه قدر کارشون بی منطق و ناعادلانه و خلاف حرف های خودشون بوده. بدونن که دارن به چه کسایی، چه اتهام هایی میزنن.
    اون تئوری ای که میگه نباید حرف حساسیت برانگیز زد واسه کسیه که بار اولشه میخواد بره مصاحبه. اینا الان دشنه ی ریجکتشونو دوباره دارن واسه ما تیز میکنن بابا، کار از گوش گذشته.

نقل قول نوشته اصلی توسط RealDream نمایش پست ها
    سجاد، حرف بهرنگ منطقیه. کلی حرف زدن که دردی رو دوا نمیکنه. تازه جوابشونم از الآن میدونیم. ما مجبوریم وارد بحث سربازی بشیم، چون دیگه الآن مطمئنیم مشکل ما 306 ای ها سربازیمونه.
    اتفاقا ما هم همینو میخوایم که اونا گوششونو تیزتر کنن و به ما توجه کنن و بفهمن که چه قدر کارشون بی منطق و ناعادلانه و خلاف حرف های خودشون بوده. بدونن که دارن به چه کسایی، چه اتهام هایی میزنن.
    اون تئوری ای که میگه نباید حرف حساسیت برانگیز زد واسه کسیه که بار اولشه میخواد بره مصاحبه. اینا الان دشنه ی ریجکتشونو دوباره دارن واسه ما تیز میکنن بابا، کار از گوش گذشته.
    با حرف های علی موافقم. من خودم اولین کسی بودم که دفعه ی اول با سوال کردن از بقیه ی منتظران!‌ فرضیه ی مشکل ساز بودن سربازیمون را مطرح کردم. ولی با افکار محافظه کارانه گفتم چیزی به سفارتی ها نگیم. گوششون تیز تر میشه و این حرفها. من مدافع ایده ی حساس تر نکردن اونها بودم! ولی الان کاملا پشیمونم گرچه باز هم به خودم حق می دم و اگه به اون شرایط بر گردم شاید باز هم سکوت و انتظار را بهترین راه حل بدونم توی اون دوره!!!
    منتها الان شرایط عوض شده. ما مطمینیم!!! که مشل سربازی سپاه بوده و لاغیر!
    سکوت ما در مورد مساله ی سربازی و مبهم صحبت کردنمون هم شرایط را از اونی که هست بهتر نمی کنه. بهتره که شرایط سربازیمون را بیشتر توضیح بدیم و بگیم قربانی شدن ما به خاطر این موضوع بی انصافی محض هست. باید بگیم که این کارشون با شعار های حمایت از آزادی و دموکراسی اون ها منافات داره. شاید با این کارمون از ترس آبروشون و اینکه داستان ما رسانه ای نشه برامون کاری بکنند.

شما ۲۱۲ ای ها هم توی یک ایمیل جدا داستان خودتون را بیشتر شفاف کنید. واقعا حیفه! واقعا بی انصافیه که به خاطر لجبازی و تحت فشار قرار دادن دولت - ما ها که خیلی هامون عاشق تحقیق و پژوهش هستیم قربانی بشیم.

در مورد اون جلسه فکر کنم لازم نیست حضور فیزیکی داشته باشیم. به راحتی میتونیم با OOVOO یک میتینگ راه بندازیم. تا 8 نفر هم براحتی همدیگه را میبینیم و صدای همدیگه را میشنویم. فقط adsl‌ با کیفیت متوسط می خواد!

بچه ها فكر كنم زودتر به صورت جمعي با هم صحبت كنيم حالا چه مجازي چه حضوري بهتره. من البته تهرانم و براي قرار حضوري مشكلي ندارم ولي با Skype و oovoo هم مي شه حرف زد. فقط زودتر تصميم بگيريد

بچه ها فكر كنم زودتر به صورت جمعي با هم صحبت كنيم حالا چه مجازي چه حضوري بهتره. من البته تهرانم و براي قرار حضوري مشكلي ندارم ولي با Skype و oovoo هم مي شه حرف زد. فقط زودتر تصميم بگيريد
    خوبه آقا.
    با اجازه از آقای سجاد که پیشنهاد اولیه ی برگزاری این جلسه را دادند. من پیشنهاد می کنم روز پنج شنبه ساعت 10 صبح بیایم تو OOVOO‌.
    اگه بقیه ی جمع مشکلی نداشته باشند.تنها کاری که لازمه قبلش بکنیم اینه که ID هامون را واسه ی همدیگه پیغام خصوصی کنیم.
    بقیه نظر بدند لطفا تا تکلیف جلسه زود مشخص بشه.

Banned

وقتی شما 306 ای ها میخواین مستقل عمل کنین....دیگه چه نیازی به حضور 212ای ها هست؟ شماها همه 306 ای هستین فکر نمیکنم غیر از من تو این تاپیک کسی 212 ای باشه.
    من که سربازیم رو کلن معاف بودم حق بدین که نخوام اصلن بحث سربازی مطرح بشه. هرچند اگر خدمت سپاه هم بودم و 306ای هم بودم، بازهم با بولد کردن این مساله مخالف بودم....
    جلسه مجازی برای من که شهرستانم بهتره. ولی به نظر من مثل جلسه حضوری نتیجه بخش نخواهد بود.

سجاد جان ، فكر كنم در مورد محتواي نامه يا بحث بعد از تبادل نظر دست جمعي بشه نظر داد ، حالا هر چه زودتر در مورد جلسه نظر بدين . من همانطوري كه گفتم تهرانم ولي لطفا بقيه هم سريع تر نظر بدن

سجاد جان ، فكر كنم در مورد محتواي نامه يا بحث بعد از تبادل نظر دست جمعي بشه نظر داد ، حالا هر چه زودتر در مورد جلسه نظر بدين . من همانطوري كه گفتم تهرانم ولي لطفا بقيه هم سريع تر نظر بدن
    من و Realdream تهران نیستیم و برامون ساده نیست که بیایم تهران.
    در ضمن آقا سجاد میتونی به بقیه ی ۲۱۲ ای ها مسیج خصوصی بدی بیان این جا مشارکت کنند.
    همه ی ما مشکلمون ریجکت شدنه و دنبال یک راه حل هستیم برای اجتناب از تکرارش. پس خودت را جدای از جمع ۳۰۶ ای ها ندون حالا چه نامه ی جدا بزنیم چه با هم ولی میتونیم با هم همفکری کنیم!!

سجاد، مجمد راست میگه. هممون ریجکتی تو کلیرنس هستیم، با این تفاوت که اتهام هایی که به ما زده شده متفاوته. شما اتهامتون واضحه ولی ما نه کاملا. یعنی برای خودمون واضحه ولی رسما اونا چیزی به ما نگفتن.
    ماها باید تلاش کنیم علاوه بر اینکه سعی کنیم خودمون رو از اتهاماتمون تبرئه کنیم - که فکر می کنم سعی هم نمی خواد، واضحه!- باید به این روند ناعادلانه و اشتباه که با دیدن یک کلمه ی سپاه در رزومه ی ما، چشم هاشونو ببندند و هیچی دیگه نبینن و بدون در نظر گرفتن توضیحات ما، ما رو ریجکت کنن، اعتراض کنیم.
    شما 212 ای ها هم مثل مایید و باید شبیه این کارو انجام بدید و وارد جزئیات موارد اتهامیتون شید، به نظرم.
    در مورد جمع شدن، همونطور که mt1986 گفت، من شهرستانم و نمیتونم بیام. ایده ی گفتگوی جمعی از طریق Skype یا OOVOO ایده ی خوبیه، فقط زودتر بگید تا من برم یه هدست بخرم، هدستم خراب شده!
    فعلا بهترین کار، اینه که اطلاعات تماسمون، شامل آدرس ایمیل و تلفن همراهمون رو رد و بدل کنیم یا بدیم به یه نفر، تا ارتباطات راحت تر شه.
    کوچیک همگی
    علی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)