صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 103

موضوع: تاثیر وجود وقفه بین تحصیلات در فرایند اپلای

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاثیر وجود وقفه بین تحصیلات در فرایند اپلای

نقل قول نوشته اصلی توسط lecter نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    سوالی داشتم خدمتتون. ایا سن هم تاثیری در پذیرش گرفتن داره؟ من الان 29 سالم هست میخوام ارشد رو اینجا بخونم اگه بخوام اقدام برای اپلای کنم 3 سال دیگه میشه . به نظرتون کاره درستیه؟

ممنون از راهنماییتون
    سلام
    زمان اپلاي بايد نشون بديد كه پويايي خودتون رو از دست نداديد و اين احتمالا با داشتنم 1-2 مقاله از پروژه ارشدتون قابل اثباته.
    خير سني تاثيري در پذيرش ندارد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sociology.Tehran university

پیش فرض پاسخ : تاثیر وجود وقفه بین تحصیلات در فرایند اپلای

سلام
    دوست من برای دانشگاهی اقدام کرده الان ازش پرسیدند تو یک سال پشت کنکورت را چیکار می کردی؟ نمی دونه چطور توضیح بده خوب پشت کنکوری بودم. شما پیشنهادی دارین؟

پیش فرض پاسخ : آیا Education Gap شانس گرفتن پذیرش را کم می کند؟

سلام من کارم کاملا مطابق رشته مستری هست که میخوام اپلای کنم(wireless) واسه دانشگاه اولو فنلاند. یه موسسه تو ایران به من گفت چون فاصله زمانی لیسانس با اپلیکیشنم خیلی زیاد شده شانسم کمه. خواهش میکنم اگه کسی همچین شرایطی داشته در میون بگذاره. خیلی برام مهمه.

Junior Member

سلام دوستان
    من بعد از فوق یک دهسالی کار کردم و حالا میخوام برای دکترا اپلای کنم. کسی ایده ای در مورد شانس من برای پذیرش با فاند داره؟

برق قدرت - دانشگاه مازندران - بدون مقاله

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز من یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
    بنده بعد از فارغ التحصیلی تو مقطع کارشناسی حدود 4 سال از تحصیل دور بودم. این دوری از تحصیل تاثیری در گرفتن پذیرش داره یا نه؟
    و اگه تاثیر داره چیکارش میشه کرد؟

تو این مدت هم یه مدت مشغول سربازی بودم و بعدشم تو چندتا شرکت خصوصی تو شهرستان مشغول بودم که متاسفانه بیمه هم نداشتن.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط asdf120 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز من یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
    بنده بعد از فارغ التحصیلی تو مقطع کارشناسی حدود 4 سال از تحصیل دور بودم. این دوری از تحصیل تاثیری در گرفتن پذیرش داره یا نه؟
    و اگه تاثیر داره چیکارش میشه کرد؟

تو این مدت هم یه مدت مشغول سربازی بودم و بعدشم تو چندتا شرکت خصوصی تو شهرستان مشغول بودم که متاسفانه بیمه هم نداشتن.
    اگر بتونید نشون بدید که توی اون مدت، بیکار نبودید، مشکلی ایجاد نمیشه.
    دوستانی با فاصلۀ بیش از این موفق به پذیرش شدند و تنها نکته این هست که نشون بدید که فعالیت مثبت داشتید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

پیش فرض پاسخ : میزان تأثیر سن متقاضی در گرفتن پذیرش

دوستان اگر وقفه اتفاق بیفته بین تحصیل می تونه تاثیر منفی داشته باشه؟ من سال 87 مدرک ارشدمو گرفتم.... ولی به دلایل مشکلاتی نتوستم ادامه بدم... الان می خوام دوباره ادامه بدم البته تو یک رشته دیگه و این بار هم می خوام دوباره تو مقطع ارشد اپلای کنم.. این فاصله و gap که ایجاد شده تاثیر منفی روی پذیرش داره؟
    به راه پر ستاره می کشانی ام ..فراتر از ستاره می نشانی ام ...نگاه کن ...من از ستاره سوختم ...لبالب از ستارگان تب شدم ...چو ماهیان سرخ رنگ ساده دل ....ستاره چین برکه های شب شدم

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    دوستان اگر وقفه اتفاق بیفته بین تحصیل می تونه تاثیر منفی داشته باشه؟ من سال 87 مدرک ارشدمو گرفتم.... ولی به دلایل مشکلاتی نتوستم ادامه بدم... الان می خوام دوباره ادامه بدم البته تو یک رشته دیگه و این بار هم می خوام دوباره تو مقطع ارشد اپلای کنم.. این فاصله و gap که ایجاد شده تاثیر منفی روی پذیرش داره؟
    به هر حال این فاصلۀ زمانی و این تغییر رشته و تکرار مقطع، نکاتی هستند که باید در خلال انگیزه نامه، به اونها بپردازید و توجیه منطقی آکادمیک برای اونها داشته باشید. فی نفسه، فاصلۀ زمانی نمیتونه مانع ادامۀ تحصیل باشه؛ ولی خب رقابت سنگین تری در انتظار شما خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    به هر حال این فاصلۀ زمانی و این تغییر رشته و تکرار مقطع، نکاتی هستند که باید در خلال انگیزه نامه، به اونها بپردازید و توجیه منطقی آکادمیک برای اونها داشته باشید. فی نفسه، فاصلۀ زمانی نمیتونه مانع ادامۀ تحصیل باشه؛ ولی خب رقابت سنگین تری در انتظار شما خواهد بود.
    ممنون دوست عزیز

من حتی اگه تو این شرایط نخوام بورس بگیرم.. یعنی با هزینه خودم برم.....( حداقل برای دوره ارشد یا برای سال اول هزینه ها را خودم بدم) باز این فاصله زمانی می تونه تاثیر منفی بزار؟
    از طرفی این فاصله رمانی ایجاد شده یک سری به خاطر مشکلات شخصی بوده.... آیا این براشون قابل توجیه هست؟ و ایا برای توضیحاتی که در این مورد می دم بعد مدرک هم می خوان؟
    به راه پر ستاره می کشانی ام ..فراتر از ستاره می نشانی ام ...نگاه کن ...من از ستاره سوختم ...لبالب از ستارگان تب شدم ...چو ماهیان سرخ رنگ ساده دل ....ستاره چین برکه های شب شدم

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز

من حتی اگه تو این شرایط نخوام بورس بگیرم.. یعنی با هزینه خودم برم.....( حداقل برای دوره ارشد یا برای سال اول هزینه ها را خودم بدم) باز این فاصله زمانی می تونه تاثیر منفی بزار؟
    از طرفی این فاصله رمانی ایجاد شده یک سری به خاطر مشکلات شخصی بوده.... آیا این براشون قابل توجیه هست؟ و ایا برای توضیحاتی که در این مورد می دم بعد مدرک هم می خوان؟
    فاصلۀ زمانی بین دو مقطع، زمانی منفی هست که شما هیچ کار مثبتی در زندگی انجام نداده باشید. اشتغال و خدمت سربازی و آمادگی برای آزمون های زبان و کارای تحقیقاتی و مسائل این چنینی، نشان میده که شما به هر حال کار مثبتی (و لو در زمینۀ دیگر) انجام دادید.

در مورد مشکلات شخصی هم خیلی نیاز نیست وارد جزئیات بشید و خیلی کوتاه در حد یکی دو جمله میشه اشارۀ کلی کرد. معمولاً کمتر پیش میاد که مدرکی از فرد خواسته بشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)