صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 103

موضوع: تاثیر وجود وقفه بین تحصیلات در فرایند اپلای

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاثیر وجود وقفه بین تحصیلات در فرایند اپلای

نقل قول نوشته اصلی توسط mmodari نمایش پست ها
    سلام دوستان. من پنج سال از فارغ التحصیلیم میگذره در واقع چهار سالشو دنبال اپلای بودم که موفق نشدم. و فقط یه مقاله توی 2015 دادم همین. ایا من میتونم امید به اپلای مجدد داشته باشم؟ ایا تو گرفتن ویزا با مشکلات زیادی برخورد میکنم؟ اصلن بخاطر این گپ و مشکلاتی که میگن بخاطر این گپ وجود داره من هنوز هم امید داشته باشم؟
    معلومه که می تونی امید داشته باشی! نداشتن گپ تحصیلی که یک اصل بی چون و چرا نیست که نشه در اون خدشه وارد کرد! مهم اینه که پذیرشی که در نهایت میگیری خیلی خوب باشه با فاند، یعنی کاملا موجه و قابل قبول تا قانع کننده تر به نظر برسه.
    خیلی ها سابقه کار جعلی میگن جور کن ولی من اصلا توصیه نمی کنم چون به هر حال فریبه و ممکنه کارتو گره بندازه برای همیشه! به نظر من که اگه پذیرشت واقعا تاپ باشه و بتونی آفیسرهای سفارت/هم البته اساتید دانشگاه های مورد نظرت رو قانع کنی که سطح زبانت اصلا خوب نبوده و این مدت سعی در ارتقاء اون داشتی (و حالا به فلان سطح بالا رسوندی: نمره هات باید کاملا گویا باشه) و هم اینکه زمان برد تا بدونی واسه دکترا دقیقا چی می خوای بخونی (یه ریسرچ پلن منسجم و محکم جور کن) خیلی بهتر از جور کردن سوابق جعلیه.

سلام دوستان

من در دانشگاه پیام نور شیراز، کارشناسی علوم اجتماعی گرایش پژوهشگری خوندم.
    (با معدل 14 *** نمره پایان نامه 19 با کیفیت عالی)
    الان 9 سال فاصله بین ش افتاده.
    آیا امکان داره برای ارشد رشته مدیریت منابع انسانی یا همون رشته خودم - علوم اجتماعی- در یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش و فاند بگیرم؟
    به نظرتون این فاصله می تونه روی پذیرش گرفتن تاثیر منفی بذاره؟
    تا بحال مقالاتی تهیه کردم اما هنوز به چاپ نرسوندم.
    می خواستم ببینم می تونم امیدوار باشم به پذیرش ؟ (تا برای چاپ مقاله اقدام کنم)

بسیار ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Junior Member

با سلام
    من حدود 8 سال از فارغ التحصیلیم میگذره و الان 30 سال دارم. اونطور که می خوندم خیلی از دوستان با اینکه نهایت 4 سال از فارغ التحصیلیشون میگذره کلی نگران بودن و این بیشتر منو نگران کرد. هرچند که من حدود 6 سال سابقه ی کاری مرتبط دارم و معدلمم 18/05 شده بود؛ می خواستم بپرسم واسه پذیرش گرفتن از دانشگاههای آلمان برای مقطع ارشد امیدی هست؟ یا اینکه چطور میشه سفارت رو متقاعد کرد برای گرفتن ویزا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

نقل قول نوشته اصلی توسط hhanna نمایش پست ها
    با سلام
    من حدود 8 سال از فارغ التحصیلیم میگذره و الان 30 سال دارم. اونطور که می خوندم خیلی از دوستان با اینکه نهایت 4 سال از فارغ التحصیلیشون میگذره کلی نگران بودن و این بیشتر منو نگران کرد. هرچند که من حدود 6 سال سابقه ی کاری مرتبط دارم و معدلمم 18/05 شده بود؛ می خواستم بپرسم واسه پذیرش گرفتن از دانشگاههای آلمان برای مقطع ارشد امیدی هست؟ یا اینکه چطور میشه سفارت رو متقاعد کرد برای گرفتن ویزا؟
    سلام
    شما شانس داری. فقط باید دانشگاه و سفارت رو راضی کنی که تو این هشت سال داشتی کار مرتبط با رشته میکردی و ارتباطت رو با رشته و محیط آکادمیک حفظ کردی.

Junior Member

سلام.
    من 5 سال از فارغ التحصیلی لیسانسم گذشته و این وقفه رو کار میکردم. مقاله هم ندارم. میتونم برای فوق لیسانس آلمان پذیرش بگیرم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva67 نمایش پست ها
    سلام.
    من 5 سال از فارغ التحصیلی لیسانسم گذشته و این وقفه رو کار میکردم. مقاله هم ندارم. میتونم برای فوق لیسانس آلمان پذیرش بگیرم؟
    ورودتون به فروم تبریک میگم
    آیا سابقه کارتون با مدرکتون مرتبط هست؟
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد معماری

من 6 سال هست فارغ التحصیل شدم در مقطع ارشد و از اونموقع در دانشگاه تدریس می کنم. آیا این فاصله زمانی تاثیر منفی داره در اپلای؟؟

Junior Member

با سلام من متولد سال ١٣٥٩ هستم و ٣٧سالمه سال ٨٢ فوق ديپلم كامپيوتر گرفتم. سال ٩٢ ليسانس مديريت مالي قبول شدم و امسال يعني ١٣٩٦ با معدل ١٩٠٩٨ فارغ التحصيل ميشم. مي خوام برأي ارشد مالي براي كانادا يا استراليا يا اروپا اقدام كنم. با توجه به بالا بدون معدل ليسانسم به نظرتون شانس گرفتن پذيرش و ويزا دارم؟ به نظرتون گپ تحصيلي مو چه جوري بايد پر كنم؟ اگه بخوام سابقه كار آرائه بدم بايد مطابق با كدام رشته ام باشه آخه من مي خوام ارشد مالي بگيرم اما تازه دارم ليسانس مي گيرم.ممنون ميشم اگه كسي راهنمايي كنه

سلام. من سال 91 ارشدمو دفاع کردم و تو این مدت مشغول کار (البته مرتبط) بودم. دانشگاه تهران ارشد گرفتم با معدل 17.09
    5 تامقاله همایشی داخلی و 1 مقاله همایشی خارجی هم دارم. الانم زبانمو شروع کردم. فک میکنم تا فرایند پذیرش گرفتنم دو سالی طول بکشه. این وقفه چقدر بده برام؟ و مخصوصا که من به فاند نیاز دارم. ممنونم میشم از راهنمایی هاتون

سلام.
    من كارشناسي پرستاري از دانشگاه آزاد دارم.ميخواستم بدونم ميشه براي ليسانس مجدد از دانشگاه هاي المان اقدام كنم؟
    در حال خدمت سربازي هستم و سنم هم ٢٥ ساله،٢ سال هم سابقه كار دارم...
    نسبت به سنم و ليسانس مجدد خوندن شانسي دارم؟
    ممنون...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)