صفحه 1 از 73 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 746

موضوع: تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

سلام

كسي درمورد تحصيل در بلژيك اطلاعاتي داره؟ (ظاهرا دانشگاه هايي با rank بالا داره.)
    درمورد هزينه تحصيل، زندگي و ساير شرايط؟

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

درود
    اين دو سايت حتما" مفيد خواهد بود:

http://www.studyinbelgium.be/start.php?lang=en&rub=4

و

http://www.studyabroad.com/belgium.html

siavash85
    Guest

پیش فرض معماری در بلژیک

از بچه هایی که تو بلژیک درس خوندن یا کلا" اطلاع دارن،کسی می دونه کدوم دانشگاه یا موسسه بهتره؟ من شنیدم st-luc bruxelles خوبه؟راهنمایی کنید؟ممنون
    در ضمن erasmus mundus برنامه ای برای معماری نداشت؟ممکنه اضافه شه امسال؟ اگه در مورد fund یا scholarship در بلژیک هم راهنمایی کنید ممنون می شم.

Junior Member

پیش فرض مراحل پذیرش از بلژیک

سلام

کسی هست که دانشگاه بروکسل درس بخونه یا اطلاعات داشته باشه.من فوق لیسانس دارم برای یک دوره ارشد و دکترای پیوسته در یک دکترال اسکول که توی دانشگاه بروکسل هست acceptance letter دریافت کردم
    می خوام بدونم این چه مرحله ای از پذیرشه ؟قطعیه یا نه؟29 آوریل به من ای میل زدن و تا 30 آوریل هم ددلاین بودش که بری سایت دانشگاه ثبت نام کنی.من ثبت نام کردم اما نتونستم از اون صفحه آخریی که گفته بود پرینت بگیرید پست کنید پرینت بگیرم.الانم دیگه نمی تونم وارد بشم چون می گه ددلاین گذشته.چی کار باید بکنم؟
    در مورد پروسه ویزا برای بلژیک و اینکه چقدر پول باید به سفارت ارائه کنیم کسی اطلاعاتی داره؟ من همسرم تبعه اروپا است.ممکنه بهم ویزا ندن؟چون بگن میره بر نمی گرده؟
    مرسی

پیش فرض پاسخ : مراحل پذیرش از بلژیک

از VUB کسی پذیرش گرفته؟ می دونید واسه دوره یکساله research internship ویزای بلژیک میدن؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

Exclamation پاسخ : تحصيل در بلژيك

ر درود...
    کسی از دوستان در مورد ادامه تحصیل در بلژیک نظری نداره؟
    مثلا من دانشگاه گنت بلژیک رو مدتی است که دنبال کردم...به نظر دانشگاه خوبی میاد...شهریه اش 540 یورو برای به ساله که برای کشورهایی چون ما به 80 یورو کاهش یافته است...زبان دوره ی فوق هم انگلیسی هستش...جزو دانشگاه های تاپ بلژیک و اروپاست....همچینن جزو بهترین های مراکز تحقیقاتی اروپاست...تو خود دانشگاه هم جاهای خالی برای دکترا موجوده....کسی از دوستان نظری نداره؟
    در مورد مخارج در پست پیشین هم اشاره کردم...ممنون میشم به یه جمع بندی برسیم و دوستان نظر بدهند که برای این کشور اقدام کنیم یا نه؟

با سپاس

Member sirhamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUT RF Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    ر درود...
    کسی از دوستان در مورد ادامه تحصیل در بلژیک نظری نداره؟
    مثلا من دانشگاه گنت بلژیک رو مدتی است که دنبال کردم...به نظر دانشگاه خوبی میاد...شهریه اش 540 یورو برای به ساله که برای کشورهایی چون ما به 80 یورو کاهش یافته است...زبان دوره ی فوق هم انگلیسی هستش...جزو دانشگاه های تاپ بلژیک و اروپاست....همچینن جزو بهترین های مراکز تحقیقاتی اروپاست...تو خود دانشگاه هم جاهای خالی برای دکترا موجوده....کسی از دوستان نظری نداره؟
    در مورد مخارج در پست پیشین هم اشاره کردم...ممنون میشم به یه جمع بندی برسیم و دوستان نظر بدهند که برای این کشور اقدام کنیم یا نه؟

با سپاس
    اینی که گفتین درسته، ولی‌ اکثر رشته هاش به آلمانی‌ تدریس می‌شه،

ظاهراً مهندسی‌ هم نداره
    Studying at Tampere University of Technology
    Tampere, Finland

سلام. اون حالتی که شهریه میشه 80 یورو شامل حال ایران نمیشه. من ایمیل زدم پرسیدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Camelliadiba نمایش پست ها
    سلام. اون حالتی که شهریه میشه 80 یورو شامل حال ایران نمیشه. من ایمیل زدم پرسیدم!
    دو سال پیش که ما اومدیم ایران تو لیست بود.اما از پارسال حذف شده

Junior Member

بچه ها سلام.معذرت،چون نمی دونستم مشکلمو کجا مطزح کنم،پس کلی معذرت.کسی می دونهRésumé de cours یعنی چی؟تو مدارک پذیزش دانشگاه bruxelle گفته شده؟دارم سکته می کنم،آخه وقت ندارم

صفحه 1 از 73 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)