صفحه 74 از 75 نخستنخست ... 24646566676869707172737475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 746

موضوع: تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

سلام ممنون میشم اگر رزومه منو برای ادامه تحصیل در مقطح ارشد دانشگاه های خوب بلژیک ارزیابی کنین

1.کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی جهرم معدل 15.80 (مدت دوره 5ساله شد بخاطر اینکه از دانشگاه زاهدان انتقالی گرفتم ، دانشگاه اونجا ترم بهمن بود ولی جهرم ترم مهر )
    2.تافل امتحان ندادم ولی 100 هدفمه و حتما میگیرم
    3. دوتا مقاله در زمینه پردازش متن که به عنوان طرح پژوهشی با دانشگاه قرارداد بستیم و پیانامه ام مهم همینه
    4. ثبت اختراع نرم افزاری در راستای مورد 3 چون قرارداد با دانشگاه بوده
    5.ی مقاله دیتاست برای پردازش تصویر
    6.همکاری با مرکز آپای دانشگاه جهرم و انجام پروژه تشخیص تصاویر خاص پیاده سازی با دیپ لرنینگ (این پروژه برای سازمان فناوری زیر نظر وزارت خونه به احتمال زیاد قراردادش بسته بشه نمونه پایلوت ساختم)
    7. مسلط به برنامه نویسی اندروید (چندتا پروژه هم انجام دادم نمیدونم اثری داره یا ن شایدبشه سابقه ی کار حساب کرد از سال 94 )
    8. الان هم دارم دیپ لرنینگ یاد میگیرم با ابزار تنسرفلو
    9.مقام 6 در مسابقه مهارت سنجی دانشگاه شریف فن آورد در زمینه برنامه نویسی موبایل
    10.سابقه سه ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا هم دارم

ممنون میشم اگر دوستان نظرشونو اعلام کنند هم در مورد پذیرش و هم در مورد کمک هزینه تحصیلی و اگر رزومه کافی نیست برا کجا اقدام کنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی مکانیک با معدل 13.72 ار دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی دارم و فوق لیسانس MBA با معدل 16.67 ار دانشگاه غیر انتفاعی علوم و فنون مارندران - سابقه 5 سال کار در زمینه مدیریت فروش و بازاریابی دارم که 3 سال اون با بیمه است
    و متولد سال 1364 هستم. می خواستم بدونم شانسی برای پدیرش در این موارد رو دارم:
    1- دکتری مدیریت یا DBA
    2 - کارشناسی ارشد مدیریت یا MBA
    3- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
    اگر شانسی هست کدوم رو پیشنهاد می کنید و چرا؟

Junior Member arash_eu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KU

دوستان ایرانی که رزومه ی متوسط به بالایی دارند توجه داشته باشند که شانس قبولی شان به شرط داشتن مقاله ژورنال در اکثر دانشگاه های بلژیک بالاست؛ اما مشکلات حاد مدیریتی و اداری در این کشور فوق العاده آزاردهنده است و تقریبا عمده ی کارهای اداری با بروکراسی وحشتناک و معطلی زیاد همراه است. از نظر طرز برخوردشان با سایر نژادها و خارجی ها چندان رفتار رشدکرده ای ندارند و برای استخدام نیز لااقل به دلیل چندزبانه بودن فرهنگ شان و عدم علاقمندی شان به خارجی ها، در آینده با مشکل مواجه خواهید شد. البته موارد استثنا همیشه وجود داشته، اما آن موارد می توانسته اند بهترین دانشگاه های بریتانیا یا کانادا را انتخاب کنند، نه کشور غرق در مشکلات بلژیک رو... از من گفتن بود.

سلام دوستن.هزینه تحصیل پزشکی در بلژیک چه قدر هستش وبه چه زبان هایی اراعه میشه.ایا زبانی هست که رایگان بشه ؟
    s

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

بلژیک واسه ارشد شهریه دانشگاه داره؟
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    بلژیک واسه ارشد شهریه دانشگاه داره؟
    بعضی دانشگاه‌ها و رشته‌ها شهریه دارن. البته همه یه مبلغ ناچیزی در حد ۲۰۰، ۳۰۰ یورو می‌گیرن، ولی بیشتر از اون بستگی به رشته و دانشگاه داره

Junior Member

پیش فرض تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

سلام دوستان. وقتتون بخیر.
    من لیسانس فیزیک از دانششگاه خوارزمی و ارشد زئوفیزیک از دانشگاه تهران و دارم. میخوام برای ارشد دیتاساینس توی بلزیک اقدام کنم. آیا کسی هست اطلاع نسبتا دقیقی در مورد اسکولارشیپ داشته باشه؟ چون حتمن نیاز به کمک هزینه تحصیلی دارم. آیا امیدی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Zanjan state University , English Language And literature

سلام
    1- دانشگاه سراسری زنجان رشته ی ادبیات انگلیسی مقطع کارشناسی معدل 18.30
    2- نمره ی آیلتس 7.5
    3- در حال نوشتن مقاله
    4- یک کتاب ترجمه شده و چاپ شده توسط نشر مایا
    5- مدرک تی تی سی و دو سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه جهاد دانشگاهی
    6- علاقه مند به پذیرش در رشته ی خودم و یا گرایش های دیگر زبان انگلیسی
    8- دو توصیه نامه از اساتید

آیا بنده شانس گرفتن فاند کامل رو در یکی از دانشگاه های این کشور دارم؟اگر دارم کدوم دانشگاه ها؟ آیا لازمه جی آر ای و یا مدرک خاص دیگه ای بگیرم؟

سلام خدمت دوستان
    یه سوالی دارم که نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه
    من میخوام مستر مجدد اقدام کنم
    دانشگاه یا سفارت ممکنه با این قضیه که مستر مجدد میخوام بخونم مشکل داشته باشه؟
    سوال دیگم اینه که اقامت بعد از تحصیل چقدر امکان پذیره؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام دوستان. من بعد از چند سال برگشتم اینجا. سوالاتون رو بپرسین در خدمتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)