صفحه 75 از 75 نخستنخست ... 256566676869707172737475
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 746 , از مجموع 746

موضوع: تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

نقل قول نوشته اصلی توسط davood_bm90 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    یه سوالی دارم که نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه
    من میخوام مستر مجدد اقدام کنم
    دانشگاه یا سفارت ممکنه با این قضیه که مستر مجدد میخوام بخونم مشکل داشته باشه؟
    سوال دیگم اینه که اقامت بعد از تحصیل چقدر امکان پذیره؟
    ممنون
    سلام. نه مشکلی نیست. افراد زیادی اینجا توی بلژیک مستر دوم میخونن. سفارت به این کار نداره که توی چه مقطعی میخواین بخونین مگر اینکه پایینتر بخواین برین مثلا از فوق به لیسانس و .. که باید توجیه کنین.
    اقامت بعد از تحصیل هم ممکن هستش ولی بلژیک هنوز قانون تمدید ویزا بعد از فارغ التحصیلی رو نداره. برای همین باید قبل از فارغ التحصیلی به فکرش باشین.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

الان سفارت چطوره؟ ویزای تحصیلی میسر هست یا فعلا معلق کردند؟
    باید از مستقیما به سفارت رجوع کرد یا VFS

ممنون بابت راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    الان سفارت چطوره؟ ویزای تحصیلی میسر هست یا فعلا معلق کردند؟
    باید از مستقیما به سفارت رجوع کرد یا VFS

ممنون بابت راهنمایی
    اطلاعات انجمن به نظر خیلی قدیمی میاد دوستان اگر آخرین تغییرات و نحوه صفر تا ١٠٠ صدور ویزای تحصیلی را به اطلاع برسانند خیلی ممنون میشوم.

دانشگاه گنت اینها را پستی میخواد:

مورد اول باید نسخه اصل از موسسه صادر کننده ایرانی باشه؟
    مورد دوم بدون سربرگ مشکلی پیش میاد؟

و یک چیزی عجیب دیگه:

Add a document explaining the grading/credit system in your country: the system which expresses how your school work is evaluated can differ from country to country. To allow us to assess your application we need to understand your transcripts (report card) and the grading system that was used. This can be a regular copy.

اینو چی باید بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    دانشگاه گنت اینها را پستی میخواد:

مورد اول باید نسخه اصل از موسسه صادر کننده ایرانی باشه؟
    مورد دوم بدون سربرگ مشکلی پیش میاد؟

و یک چیزی عجیب دیگه:

Add a document explaining the grading/credit system in your country: the system which expresses how your school work is evaluated can differ from country to country. To allow us to assess your application we need to understand your transcripts (report card) and the grading system that was used. This can be a regular copy.

اینو چی باید بدم؟

کجای این سوال عجیبه؟؟؟ راجع به سیستم آموزشی پرسیده که مینیمم و ماکزیمم نمره رو براشون توضیح میدین مثلا 10 و 20 هست علاوه بر این سایت دانشگاهتونو چک کنید احتمالا قسمتی برای این داشته باشه مثلا شهیدبهشتی میدونم تو سایتش توضیح داده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من بعد از چند سال برگشتم اینجا. سوالاتون رو بپرسین در خدمتم.
    سلام. من می خواستم برای ارشد مدیریت دانشگاه گنت اقدام کنم. بعضی از دوستان میگن بلژیک پس از فارغ التحصیلی فرصتی برای پیدا کردن شغل نمیده به عنوان جاب سیکر. ولی در چند سایت من دیدم نوشته بود 12 ماه فرصت پیدا کردن شغل میده و بعد از اون ویزا تمدید نمیشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    سوال دوم: من دکتری مکانیک دارم. به نظر شما در هنگام اپلای پی اچ دی را مطرح نکنم و با مدرک ارشد ام اقدام کنم.

پیشا پیش از راهنمایی شما سپاس گپزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)