صفحه 24 از 75 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 746

موضوع: تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh2 نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم
    واسه فرستادن مدارک و درخواست پذیرش اگر از همین جا اینترنتی ارتباط داشته باشیم و اقدام کنیم با اینکه یه اشنا از همونجا مدارکمونو ببره دانشگاه تاثیری توی بالا رفتن احتمال گرفتن پذیرش هست؟
    البته من شرایط رو دارم ولی اینکه یه نفر همونجا رو در رو این کارا رو واسه ادم بکنه بهتره یا تفاوتی نمیکنه؟
    It speeds up your application process, but it has nothing to do with your chance of admission
    Please ask these general questions in admission section

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza379 نمایش پست ها
    agar un adam serfan bekhad madarek ro bebare tasiri nadare, vali agar un ashna maslan to hamun daneshkade morede nazar dars mikhoone vo shenakhte khoobi nesbat be ostad dashte bashe, mitoone dar marhale aval paziresh
    (nazare ostad) shans shoma ro bala bebare
    har chand nazare ostad tamae kar nist va bad nazare grouh va nazare va nazre daneshgah ham hast
    من دارم برای لیسانس اقدام میکنم و گمونم نظر استادا تو این مرحله مد نظر نیست
    ولی کسی که میخواد این کارو برام بکنه خودش اونجا درس میخونه و من احساس کردم چون او هم ایرانی هست شاید باعث بشه تصویر بهتری از پذیرش یه ایرانی واسه اونا ایجاد بشه
    ممنون از جواباتون.

Junior Member

Question پاسخ : تحصيل در بلژيك

سلام

قصد تحصیل در رشته معماری , مقطع لیسانس دارم . میخواستم بدونم کسی دانشگاه یا اکادمی خوبی(به غیر از leoven) رو سراغ داره

من چندتا دانشگاه رو پیدا کردم اما نمی دونم کدومشون بهترن

Sint-Lucas Brussels: http://www.architectuur.sintlucas.wenk.be/
    Sint-Lucas Gent: http://www.architectuur.sintlucas.wenk.be/
    Hogeschool Architectuur Gent: http://www.hogent.be/
    Artesis Antwerpen: http://www.artesis.be/architectuurwetenschappen/

**من میخوام به زبان هلندی تحصیل کنم

لطفا من رو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

For those who had asked about PhD regulations, please take a look at the attached file. It describes regulations in the Science, Engineering & Technology Group at KULEUVEN
    Good luck
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

سلام. به نظر شما از این به بعد آیا تاثیر داره با استاد در ارتباط باشم. در مورد چه موضوعاتی بیشتر صحبت کنم.( واسه این که بهتر جذبش کنم).
    میشه ازش بپرسم که نتایج چطور و چگونه بدستم میرسه؟مرسی از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط operationsrese نمایش پست ها
    سلام. به نظر شما از این به بعد آیا تاثیر داره با استاد در ارتباط باشم. در مورد چه موضوعاتی بیشتر صحبت کنم.( واسه این که بهتر جذبش کنم).
    میشه ازش بپرسم که نتایج چطور و چگونه بدستم میرسه؟مرسی از راهنماییتون
    شما مدارکتون را برای دانشگاه ارسال می کنید.و با استاد من دقیقا اطلاعی ندارم؟

سلام

ممنون میشم کمکم کنید من هر چی میگردم نمیتونم ددلاین این دانشگاه رو پیدا کنم // ممنون میشک کمکم کنید http://www.cs.kuleuven.be/cs/index-E.shtml ددلاین رشته کامپیوتر کیه ؟ ددلاین هوش مصنوعی اول آوریل هست ؟ ممنون

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    سلام

ممنون میشم کمکم کنید من هر چی میگردم نمیتونم ددلاین این دانشگاه رو پیدا کنم // ممنون میشک کمکم کنید http://www.cs.kuleuven.be/cs/index-E.shtml ددلاین رشته کامپیوتر کیه ؟ ددلاین هوش مصنوعی اول آوریل هست ؟ ممنون
    سلام.
    این لینک رو ببینید. مطابق مطالب درج شده در این لینک، صرفنظر از رشته تحصیلی، برای افراد خارجی که خارج از بلژیک زندگی می کنند (International scholars)، ددلاین وجود ندارد (No deadline). یعنی در هر زمان از سال می توان مدارک را ارسال کرد (به طور منطقی شروع زمان تحصیل نیز بایستی از ابتدای اولین ترم تحصیلی بعد از اعلام نتایج پذیرش باشد.)
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

با این حساب ددلاین برنامه های زبان انگلیسی این دانشگاه برای مستر 1 مارس بوده و تموم شده ؛ کاری هم نمیشه کرد > درسته ؟ فقط این حمله رو نمیفهمم 1 June for applications of non-EEA citizens living in Belgium with a residence permit ممنون میشم بگید مفهموش چیه ؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    با این حساب ددلاین برنامه های زبان انگلیسی این دانشگاه برای مستر 1 مارس بوده و تموم شده ؛ کاری هم نمیشه کرد > درسته ؟ فقط این حمله رو نمیفهمم 1 June for applications of non-EEA citizens living in Belgium with a residence permit ممنون میشم بگید مفهموش چیه ؟
    سلام.
    پاسخ قبلیمو تصحیح می کنم، الان که رفتم نگاه کردم دیدم در توضیح International scholar نوشته افرادی که از دانشگاههای دیگر در این دانشگاه مهمان می شوند (که شامل حال شما نیست). پس با این حساب ددلاین برنامه های مستر انگلیسی زبان همان 1 مارچ بوده که گذشته است. البته بعضی دانشگاهها شرایطی برای Late application دارند، می توانید به Graduate office دانشگاه مورد نظر ایمیل بزنید و این قضیه را بپرسید.
    جمله دوم که قید فرمودید، مختص افراد خارجی است که ملیت آنها مربوط به کشورهای غیرعضو اتحادیه اروپاست و در بلژیک زندگی می کنند که با این حساب شامل حال شما نمی شود (چون گویا شما ساکن ایران هستید).
    مجدداً بابت اشتباه رخ داده در پاسخ قبلی پوزش میخوام.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)