صفحه 25 از 75 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 746

موضوع: تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

سلام
    می خواستم بدونم کسی در مقطع لیسانس در بلژیک تحصیل می کنه اگر کسی هست اینجا می خواستم درباره تمدید کارت اقامتشون بپرسم

ApplyAbroad Superstar

سلام به دوستان عزیز

کلاً حرفهای سر در گم کننده است برای من. چند سوال دارم از حضورتون خواهشمند یاری شما هستم.

1- من کاردانی الکترونیک از دانشگاه ازاد با معدل 50/14 و کارشناسی ناپیوسته با معدل 13 از دانشگاه ازاد هستم همچنین آیلتس 6 و سابقه 6 سال کار را دارم خواستم بدونم شرایط من برای پذیرش MBA چطوره؟

2- من آیا برای قبولی در فوق لیسانس MBA نیاز به ارائه نمره GMAT دارم؟

3- دوستان از شهریه در بخش های هلندی - فرانسوی توضیح دادند این رشته MBA در این دو بخش چه هزینه تحصیلی داره؟؟ البته برای یک سال؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

با سلام و درود
    عرض خسته نباشید
    من تازه عضو این سایت شدم . به قسمت زمین شناسی رجوع کردم و دیدم سوت و کور مونده. امیدوارم پاسخ سوالامو از این سایت بگیرم. چون میبینم که سایت فوق العاده فعال و پر جنب و جوشی هستش. من دانشجوی کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات هستم. چند وقته درباره گرفتن پذیرش به همراه بورس از دانشگاه گنت بلژیک در مقطع Ph.D رو دارم. میخواستم راهنمایی هایی رو برای گرفتن پذیرش از این دانشگاه داشته باشم. اگه ممکنه برای شروع میخواستم وضعیت رزومه خودمو بگم که ببینین مناسب هستش یا نه :
    - کارشناسی زمین شناسی از دانشگاه آزاد واحد تهران شمال با معدل 43/15
    - کارشناسی ارشد تا کنون بدون پایان نامه : 38/16 (وضعیت پایان نامه بسیار مطلوب)
    - 4 مقاله در همایش ها و جشنواره های ملی
    - 2 مقاله در همایش های منطقه ای و داخلی
    - دبیر 2 همایش ملی زمین شناسی
    - دبیر 2 همایش منطقه ای و داخلی
    - سرپرست برگزاری نخستین دوره المپیاد علمی زمین شناسی و طراح سوال زمین شناسی عمومی و زمین شناسی مهندسی در این المپیاد
    - دبیر انجمن علمی زمین شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال به مدت 6 سال
    - دبیر 3 نمایشگاه منطقه ای و ملی آشنایی با علوم زمین
    - تالیف 4 کتاب جهت کنکورهای کارشناسی به کارشناسی ارشد
    - عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی
    - گذراندن دوره های آموزشی و پژوهشی مرتبط با رشته

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab786 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم کسی در مقطع لیسانس در بلژیک تحصیل می کنه اگر کسی هست اینجا می خواستم درباره تمدید کارت اقامتشون بپرسم
    تمديد كارت اقامت زياد به مقطع تحصيلي بستگي نداره. به وضعيت تحصيلي بستگي داره و اينكه شرايط ثبت نام و ... شما چطوريه؟ سوالتون رو مطرح كنين لطفا اگر كسي بدونه كمكتون ميكنه.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

دوستان لطفا از نظر سنجي براي شانس پذيرش و ... در اين تاپيك خودداري كنين. تاپيكهاي جداگونه‌اي بصورت كلي براي اين مطالب وجود داره. اينكه حالا در دانشگاه بلژيك باشه يا كشورهاي ديگه اروپا خيلي تفاوت نداره. بيشتر وضع ساير اپلاي كننده‌هاست كه مهمه.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوباره سلام
    ممنون از راهنماییتون، سعی میکنم تاپیک مورد نظر رو پیدا کنم
    پس با توجه به اینکه این تاپیک بیشتر به موضوعات تخصصی تر می پردازه، ممکنه بپرسم که اصلا رشته زمین شناسی مهندسی تو دانشگاه گنت در مقطع دکترا کاملاً ارائه می شه یا نه؟ آیا به زبان انگلیسیه؟ آیا توی این رشته حرفی برای گفتن داره یا نه؟ یکی از دلایلی که این دانشگاه رو انتخاب کردم اینه که یکی از اقوام نزدیکم مقیم بلژیک هستش و فکر کنم که این امتیاز خوبیه، درسته؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    یکی از دلایلی که این دانشگاه رو انتخاب کردم اینه که یکی از اقوام نزدیکم مقیم بلژیک هستش و فکر کنم که این امتیاز خوبیه، درسته؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.
    If they live in the same city of your host university, that'll help

Junior Member
    رشته و دانشگاه

Smile پاسخ : تحصيل در بلژيك

خیلی ممنونم البته خود اون شخص توی دانشگاه گنت دندانپزشکی خونده ولی بدون فاند، مشکل من اینه که واسم خیلی مهمه پذیرش با فول فاند بگیرم، به نظرتون توی این رشته چقدر امکانش هست؟ توی این سایت ندیدم کسیو که تو رشته من پذیرش با فاند گرفته باشه، اصلا مثل اینکه زمین شناسی زیاد طرفدار نداره. به همون آشنامون گفتم که یه پیگیری کنه ولی مثل اینکه حضوری درست جواب نمیدن. توی سایت دانشگاه هم چیز خاصی پیدا نکردم. لطفاً راهنماییم کنین

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط DDF نمایش پست ها
    خیلی ممنونم البته خود اون شخص توی دانشگاه گنت دندانپزشکی خونده ولی بدون فاند، مشکل من اینه که واسم خیلی مهمه پذیرش با فول فاند بگیرم، به نظرتون توی این رشته چقدر امکانش هست؟ توی این سایت ندیدم کسیو که تو رشته من پذیرش با فاند گرفته باشه، اصلا مثل اینکه زمین شناسی زیاد طرفدار نداره. به همون آشنامون گفتم که یه پیگیری کنه ولی مثل اینکه حضوری درست جواب نمیدن. توی سایت دانشگاه هم چیز خاصی پیدا نکردم. لطفاً راهنماییم کنین
    Facebook would be an immediate solution for you. There are certainly some groups in there. You may find iranian students and those graduated or studying in the same field of study with you

Junior Member
    رشته و دانشگاه

Talking پاسخ : مراحل پذیرش از بلژیک

سلام
    ببین من میخوام واسه دکترا تو رشته زمین شناسی پذیرش با فاند از دانشگاه گنت بگیرم،میتونی یه لطفی در حقم بکنی و یه کم درباره مراحلی که تا حالا واسه گرفتن پذیرش طی کردی بگی؟fund هم گرفتی؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)