صفحه 66 از 75 نخستنخست ... 165657585960616263646566676869707172737475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 746

موضوع: تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

با سلام
    من از دانشگاه umons پذیرش گرفتم البته با یک شرط که مبلغ 1900 یورو شهریه را به حساب دانشگاه واریز کنم تا نامه پذیرش را برای من بفرستند. آیا تابحال دوستان با چنین موردی روبرو شدند و در اینصورت اگر من ویزا نتونم بگیرم تکلیف پولی که به حساب دانشگاه واریز کردم چه می شود؟

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rz59 نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه umons پذیرش گرفتم البته با یک شرط که مبلغ 1900 یورو شهریه را به حساب دانشگاه واریز کنم تا نامه پذیرش را برای من بفرستند. آیا تابحال دوستان با چنین موردی روبرو شدند و در اینصورت اگر من ویزا نتونم بگیرم تکلیف پولی که به حساب دانشگاه واریز کردم چه می شود؟
    بهتره این سوال رو از خودشون بپرسین. به هر حال اگر نتونین برین مطمئنا شهریه یا قسمت اعظمش رو برمیگردونن.
    شما خوب فکراتو کردی که میخوای بری این دانشگاه؟!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    بهتره این سوال رو از خودشون بپرسین. به هر حال اگر نتونین برین مطمئنا شهریه یا قسمت اعظمش رو برمیگردونن.
    شما خوب فکراتو کردی که میخوای بری این دانشگاه؟!
    اطلاع دارم که رنکینگ خوبی نداره. من بغیر از این دانشگاه برای دانشگاه لیژ و 6 دانشگاه در فرانسه مدارکم را فرستادم ولی فعلا اولین دانشگاه که پاسخ داده همینه. باید منتظر باشم تا ببینم نتیجه چه میشه ولی این دانشگاه برای من یک ماه مهلت تعیین کرده امیدوارم تا آن موقع جواب بقیه دانشگاه ها را دریافت کنم.

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

سلام

پذیرش دانشگاههای بلژیک چند مرتبه در سال می باشد ؟

Senior Member ahmadlove آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام

پذیرش دانشگاههای بلژیک چند مرتبه در سال می باشد ؟
    ارشد فقط یه بار در سال!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

با سلام
    من دارم برای یک دوره کارآموزی از اوایل اکتبر میام دانشگاهه لیژ (خودم تو ایتالیا درس می خونم)
    متاسفانه هنوز نتونستم جایی برای اقامت پیدا کنم! کسی می تونه در این زمینه کمکم کنه؟
    یا کسی جای موقت برای اجاره نداره؟
    خیلی ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    کارشناسی ارشد بورس نداره دوست عزیز
    مطوئنید که بورس نداره؟من رشتم IT و به شدت و سریع نیاز دارم اقامت بگیرم با بورس،میشه بگید از کدوم قسمت سایت دانشگاه میرید ثبت نام میکنید؟من اصلا نتونستم؟این شرکتا می تونن برام انجام بدن؟کسی می تونه واسم انجام بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_IT نمایش پست ها
    مطوئنید که بورس نداره؟من رشتم IT و به شدت و سریع نیاز دارم اقامت بگیرم با بورس،میشه بگید از کدوم قسمت سایت دانشگاه میرید ثبت نام میکنید؟من اصلا نتونستم؟این شرکتا می تونن برام انجام بدن؟کسی می تونه واسم انجام بده؟
    دوست عزیز ارشد در اروپا بورس نداره مگر اینکه برای بورس اراسموس اقدام کنین که قبلش باید بررسی کنین ببینین رشته شما جزو لیستشون هست یا نه.
    شرکت ها هم هیچ کار خاصی که شما خودتون نتونین بکنین انجام نمیدن. مدارک شما رو میگیرن و میفرستن که خودتون به راحتی می تونین انجام بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه تهران

سلام دوستان - کسی میدونه دانشگاه خوبی که هم ارشد معماری داشته باشه و هم دکترای عمران، تو بلژیک به کجاها میشه فکر کرد؟
    خیلی ممنونم از راهنماییتون.

Junior Member

با سلام
    در رابطه با تحصیل در دانشگاه گنت در مقطع کارشناسی کسی اطلاعاتی داره؟ من در حال گرفتن مدرک پیش دانشگاهی رشته ریاضی هستم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)