صفحه 67 از 75 نخستنخست ... 1757585960616263646566676869707172737475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 746

موضوع: تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia2030 نمایش پست ها
    با سلام
    در رابطه با تحصیل در دانشگاه گنت در مقطع کارشناسی کسی اطلاعاتی داره؟ من در حال گرفتن مدرک پیش دانشگاهی رشته ریاضی هستم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    این دانشگاه برای مقطع کارشناسی رشته به زبان انگلیسی ارائه نمیده. باید دوره زبان هلندی به مدت یکسال بخونید و بعد وارد رشته دلخواهتون بشید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

ممنونم از راهنمایی شما.من دارم زبان هلندی میخونم . اگه زبانم در حد دانشگاه نباشه هزینه یکسال آموزش زبان چقدره؟ با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia2030 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمایی شما.من دارم زبان هلندی میخونم . اگه زبانم در حد دانشگاه نباشه هزینه یکسال آموزش زبان چقدره؟ با تشکر
    شما گویا باید تا سطح B2 هلندی بلد باشید. اگر در این حد نباشید، 1 سال فرصت دارید تا دوره زبان رو تموم کنید (فقط یک سال). هزینش رو میتونین توی سایت دانشگاه گنت یا هر دانشگاه دیگه ای که میخواین پیدا کنین. برای دوره کامل (از سطح 1) گنت، هزینش اگه اشتباه نکنم 2250 یورو و اگر دانشجوی خود این دانشگاه باشید 1170 یورو هست.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل پذیرش از بلژیک

سلام
    ممنون میشم بگید چه مدت طول میکشه که یک دانشگاه پذیرش بده؟کسی از مراحل پذیرش دانشگاه گنت اطلاعی داره؟

با سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    همسرم لیسانس ادبیات فرانسه با معدل 14/67 داره با ایلتس 6 برای ارشد میخواد MBA بخونه
    ممنون میشم اگر دانشگاههای خوب البته نه با شهریه های بالا رو در زمینه ی MBA بهم معرفی کنید
    با تشکر

دوستان میخواستم بدونم دانشگاه های بلژیک همشون شهریه هاشون انقدر بالاست!؟ من از سالی ۱۰۰۰۰ یورو ارزونتر پیدا نکردم!!! Master - IT

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    دوستان میخواستم بدونم دانشگاه های بلژیک همشون شهریه هاشون انقدر بالاست!؟ من از سالی ۱۰۰۰۰ یورو ارزونتر پیدا نکردم!!! Master - IT
    این لینک شهریه های دانشگاه لوون هست:‌http://www.kuleuven.be/studentenadmi...fees/fees.html فکر کنم گرون ترین هاش سالی 5000 یورو باشه(از دانشگاه های دیگه اطلاعی ندارم)
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyarash90 نمایش پست ها
    این لینک شهریه های دانشگاه لوون هست:‌http://www.kuleuven.be/studentenadmi...fees/fees.html فکر کنم گرون ترین هاش سالی 5000 یورو باشه(از دانشگاه های دیگه اطلاعی ندارم)
    این لینک رو بهش سر زده بودم اما دقیق متوجه نشدم که به چه صورت حساب میشه. برای مثال الان این ۶۶.۵ یورو برای یک واحد هست یا به چه صورته؟

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    این لینک رو بهش سر زده بودم اما دقیق متوجه نشدم که به چه صورت حساب میشه. برای مثال الان این ۶۶.۵ یورو برای یک واحد هست یا به چه صورته؟
    اکثر رشته ها full time registeration هاشون610 یورو (برای 1 سال) و بعضی رشته ها که خاصن(http://www.kuleuven.be/studentenadmi...lfees1213.html) شهریه هاشون بیشتره
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

تحصیل در اروپا
    سلام
    من کاردانی رو از آموزشکده با معدل 16.79 و کارشناسی با معدل 15.65 از دانشگاه غیر انتفاعی هر دو رشته نرم افزار گرفتم.
    پیگیر زبان هستم تا آیلتس بالای 6 بگیرم.
    مقاله و کار پژوهشی خاصی ندارم.
    ولی 8 سال سابقه کار مرتبط دارم.
    میخوام بدونم آیا امکان ادامه تحصیل در دانشگاههای اروپا رو دارم؟
    هزینش برام مهمه که کم باشه

ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)