صفحه 68 از 75 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 746

موضوع: تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

سلام دوستان

من در رشته Biomedical Engineering از دانشگاه VUB پذیرش گرفتم.
    کسی هست که بتونه درباره این دانشگاه اطلاعات بیشتری در اختیارم بذاره؟ مثلا اینکه مدرک این دانشگاه در سطح بین المللی از چه جایگاهی برخورداره و ...
    و یا اینکه کسی تجربه کار در دانشگاه رو داشته؟

ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

سلام . من رشته مدیریت دولتی دانشگاه ازاد درس خوندم و نمره ایلتس هم 6 هستش.میخوام اقدام کنم میتونید در مورده هزینه دانشگاه بگید برام و اینکه دایی من anterwepبلژیک ساکن هست .من چه شکلی میتونم اقدام کنم.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

سلام
    یه سوال میشه لیسانس روانشناسی رو به صورت غیر حضوری در بلژیک خواند؟
    اگر اره بگید برای پذیرش چه مدارکی باید داشته باشم؟و کدوم دانشگاه ها اینو دارن؟

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

نقل قول نوشته اصلی توسط katy62 نمایش پست ها
    سلام . من رشته مدیریت دولتی دانشگاه ازاد درس خوندم و نمره ایلتس هم 6 هستش.میخوام اقدام کنم میتونید در مورده هزینه دانشگاه بگید برام و اینکه دایی من anterwepبلژیک ساکن هست .من چه شکلی میتونم اقدام کنم.
    سوالتون یه ذره زیادی کلیه باید از تو اینجا http://www.antwerpmanagementschool.be/en.aspx# ببین دقیقا چی میخواین که اطلاعات هرقسمت نوشته شده
    در ضمن صندوق پیام شما پر است دوست عزیز
    ویرایش توسط kiyarash90 : May 11th, 2014 در ساعت 09:38 AM
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط javad04 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال میشه لیسانس روانشناسی رو به صورت غیر حضوری در بلژیک خواند؟
    اگر اره بگید برای پذیرش چه مدارکی باید داشته باشم؟و کدوم دانشگاه ها اینو دارن؟
    شما هر دانشگاهی رو که مدنظر دارید باید حتما این سوال رو از خود همون دپارتمان بپرسید(از advisor یا قسمت admission)
    اینم لیست دانشگاه های بلژیک است: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ies_in_Belgium

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

با تشکر بابت اطلاعاتی که ارائه داده شد، آیا به نظر شما از بین این لیست دانشگاه ها که با رنکینگهای خوب جهانی نیز هستند، برای اخذ پذیرش از کدامیک از آنها میشه امید داشت؟ آیا برای دکترا میشه به انگلیسی تحصیل داشت؟
    نظرتون در مورد University of Liègeدر شهر لیژ و Université Libre de Bruxelles در بروکسل چیه؟ با تشکر

Junior Member

ایا دانشگاهی در بلژیک وجود داره که به زبان انگلیسی برای ارشد برق باشه؟

دانشگاه ulb (Universite Libre de Bruxelles) در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم نیست. مشکل از سایت وزارت علومه؟ یا واقعا این دانشگاه رو قبول ندارن؟ کسی تا حالا حضوری از وزارت علوم پرسیده چیزی؟

رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_mech2011 نمایش پست ها
    دانشگاه ulb (Universite Libre de Bruxelles) در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم نیست. مشکل از سایت وزارت علومه؟ یا واقعا این دانشگاه رو قبول ندارن؟ کسی تا حالا حضوری از وزارت علوم پرسیده چیزی؟
    این دانشگاه رو فکر کنم بعنوان free university of brussels هم میگن... یادمه با این عنوان تو لیست وزارت علوم دیده بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyarash90 نمایش پست ها
    این دانشگاه رو فکر کنم بعنوان free university of brussels هم میگن... یادمه با این عنوان تو لیست وزارت علوم دیده بودم
    دانشگاه ULB فرانسوی زبان و VUB هلندی زبانه (اگرچه دوره های انگلیسی برگزار می کنن) و ترجمه ی اسم هر دو دانشگاه میشه Free university of Technology.
    ولی در لیست وزارت علوم فقط اسم vub رو اینطوری نوشته: 2- Vrije Universiteit Brussel (Free University of Brussels

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)