صفحه 70 از 75 نخستنخست ... 2060616263646566676869707172737475 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 746

موضوع: تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

با سلام
    من لیسانس برق- الکترونیک دارم با معدل 17.5 از دانشگاه دولتی. ta خیلی از درسا هم بودم. با خیلی از نرم افزار های رشتمونم اشنایی دارم تو بعضی هاشونم قوی.
    برا سال بعد میخوام درخواست بدم.
    میخوام از همین الان شروع کنم رزومه ام و قوی کنم برا سال بعد./
    اگه میشه لطف کنید بگید چی کارایی باید بکنم . چی رو باید به رزومه ام اضافه کنم .. در کل چیکارا میتونم بکنم؟؟؟
    اگه بخوام دوباره برا لیسانس بخونم باید چیکار کنم .

پیش فرض پاسخ : تحصیل در بلژیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رشته ها و دانشگاهها

سلام.
    من فوق ديپلم معماري و ليسانس معماري از دانشگاه آزاد دارم.مي خوام براي فوق ليسانس اقدام كنم.ميشه دانشگاه معرفي كنيد!؟
    و اينكه چه كارهايي مي تونه كمك كنه كه بهم پذيرش بدن!؟
    معدل فوق ديپلم ١٤
    ليسانس ١٤.٥

Junior Member

سلام
    من لیسانس اقتصاد نظری دانشگاه ازاد معدل16.29دارم. ایلتس اکادمیک6 و زبان فرانسهb1میخواستم برای فوق لیسانس اقدام کنم.
    ایا شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک دارم.من برای فوریه دوباره میخوام امتحان ایلتس بدم
    با تشکر

Junior Member

درود به همگی.
    آقایون خانوما من یه سؤال دارم که چند وقته ذهنمو مشغول کرده: برای تحصیلات بالاتر در دوره فوق لیسانس، دو تا معادل هست: master و postgraduate. تا جایی که من فهمیدم، اینا فرق‌هایی با همیدگه دارن اما این که دقیقا چه فرق‌هایی دارن، ممنون می‌شم اگه کسی توضیح بده. اگه لطف کنین و پیام خصوصی بزنین که دیگه عالیه.

واقعا هر چه زودتر به جواب نیاز دارم، چون تا حالا خیلی گشتم و جوابی پیدا نکردم. :|

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan44 نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس برق- الکترونیک دارم با معدل 17.5 از دانشگاه دولتی. ta خیلی از درسا هم بودم. با خیلی از نرم افزار های رشتمونم اشنایی دارم تو بعضی هاشونم قوی.
    برا سال بعد میخوام درخواست بدم.
    میخوام از همین الان شروع کنم رزومه ام و قوی کنم برا سال بعد./
    اگه میشه لطف کنید بگید چی کارایی باید بکنم . چی رو باید به رزومه ام اضافه کنم .. در کل چیکارا میتونم بکنم؟؟؟
    اگه بخوام دوباره برا لیسانس بخونم باید چیکار کنم .
    دوست گرامي با درود
    معدل كارشناسي شما بسيار عالي است...بايد ببينيد براي چه دانشگاهي اقدام مي كنيد...تمام مواردي كه دانشگاه ها ميخواهند در وبسايتشان اساسا ذكر شده است...مساله زبان هم هست...در بلژيك 3 نوع آلماني،فراسه و هلندي وجود دارد كه در بسياري از مناطق هلندي زبان كورسهاي كاملا به انگليسي ارائه مي شود و بنابراين مدراك شما بايد مرتبط با زبان كورس باشد.
    مجددا ليسانس برق ؟! ليسانس چيز ديگري ؟! به هرحال شانس ويزا رو كم خواهد كرد...سوالهايي از شما پرسيده خواهد شد و بايد جوابگو باشيد.
    نكته آنكه از پرسيدن سوالهاي كلي بپرهيزيد.
    با سپاس

موفق باشيد.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarvi_24go نمایش پست ها
    سلام.
    من فوق ديپلم معماري و ليسانس معماري از دانشگاه آزاد دارم.مي خوام براي فوق ليسانس اقدام كنم.ميشه دانشگاه معرفي كنيد!؟
    و اينكه چه كارهايي مي تونه كمك كنه كه بهم پذيرش بدن!؟
    معدل فوق ديپلم ١٤
    ليسانس ١٤.٥
    دانشگاه هاي موردنظر را بايد خودتان بيابيد.از ويكي پديا،ديتابيس هاي جامعي نظير اينجا و اينجا بهره ببريد.
    در تمام وبسايتها همه چيز تشريح شده بعلاوه مي توانيد با اساتيد دپارتمان مدنظرتان هم تماس بگيريد.
    از پرسيدن سوالهاي كلي تا حد امكان پرهيز كنيد.

موفق باشيد.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soltex666 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس اقتصاد نظری دانشگاه ازاد معدل16.29دارم. ایلتس اکادمیک6 و زبان فرانسهb1میخواستم برای فوق لیسانس اقدام کنم.
    ایا شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک دارم.من برای فوریه دوباره میخوام امتحان ایلتس بدم
    با تشکر
    دوست گرامي هرچند حقيقتا بايد آيلتسي بالاي 7 داشته باشيد اما 6.5 ديگر پايين ترين حد ممكن است.
    معدل كارشناسيتون خيلي خوبه و سطح فرانسه تون هم شايد يك لول براي رشته هاي انساني مثل اقتصاد پايينه مينيمم ب.2 سطح مورد قبولي است.
    مي توانيد براي پذيرش اقدام كنيد....

موفق باشيد.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Soren123 نمایش پست ها
    درود به همگی.
    آقایون خانوما من یه سؤال دارم که چند وقته ذهنمو مشغول کرده: برای تحصیلات بالاتر در دوره فوق لیسانس، دو تا معادل هست: master و postgraduate. تا جایی که من فهمیدم، اینا فرق‌هایی با همیدگه دارن اما این که دقیقا چه فرق‌هایی دارن، ممنون می‌شم اگه کسی توضیح بده. اگه لطف کنین و پیام خصوصی بزنین که دیگه عالیه.

واقعا هر چه زودتر به جواب نیاز دارم، چون تا حالا خیلی گشتم و جوابی پیدا نکردم. :|
    شما هر دو رو "مستر" حساب كنيد...تفاوت ماهوي چنداني بين اين 2 وجود ندارد...هرچند معمولا p.g ادامه تحصيلات در رشته ليسانس است ولي مستر در هر رشته ي ديگري...تفاوت ماهوي نيست...جفتش كارشناسي ارشد است بعضي ها اين و بعضي ديگر آن را نوشته اند و تفاوت برخي بيشتر بخاطر تفاوت انگليسي رايج ميان كشورهاست.

موفق باشيد.

Junior Member

سلام دوستان میشه منو راهنمایی کنید و بگید راهی هست بتونم از دانشگاه های بلژیک و یا جایی دیگر فاند مثلا TA بگیرم برای مستر ؟!

کارشناسی ارشد مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف ( معدل 14.5) - لیسانس معدل 16.5

مقاله ندارم و فرصت هم نمیکنم روش وقت بذارم .البته کارهای تحقیقاتی در زمینه آنتن و ماهواره داشتم.

امسال دارم میرم خدمت و چون کسری دارم سال دیگه تموم میشه .

مشغول خوندن زبانم . آیلتس حدود 7-7.5 میتونم بگیرم . اگرم لازم بشه امتحان GRE هم میدم .

به دلیل مسائل خانواده و علاقه به موقعیت اروپا میخوام اونجا اپلای کنم .

معدل ارشدم پایینه بخاطر همین میخوام فقط برای مستر اپلای کنم تا برای دکترا و یا حتی کار در اروپا موقعیت های بهتری داشته باشم.

با این شرایط میشه امیدوار به TA گرفتن و یا هر فاندی بود ؟ یعنی اینکه یه ارشد دارم میتونه منو از دوستانی که با کارشناسی میرن متمایز کنه ؟

ممنونم اگه راهنماییم کنید

با معدل 14.30 کارشناسی برق از دانشگاه دولتی یزد و ایلتس اکادمیک 7 شانسی برای Bruface وجود داره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)