صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55

موضوع: دو راهی برای انتخاب و مقایسه ی بلژیک با سایر کشورها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentistry-Tehran university

پیش فرض پاسخ : دو راهی برای انتخاب و مقایسه ی بلژیک با سایر کشورها

بله. تو بلژیک میتونی با دختر بلزیکی دوست بشی. بستگی داره رشته تحصیلتون چی باشه برای کار کردن و حقوق. من دندانپزشک هستم و مشکل زیادی نخواهم داشت ولی برای رشته های مهندسی کانادا بهتره. مردم بلزیک بسیار مهربان هستند و اصلا احساس نمیکنی که یک خارجی هستی. رفتار بدی من ندیدم. تازه کمک هم میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی دوستان،

من هم بین انتخاب بلژیک و جاهای دیگه موندم، اما یه سوال که اینجا کمتر مطرح شه بحث نژادپرستی تو اروپا هست، بلژیکیها چطور هستند؟ مثلا آلمانی ها بسیار نژادپرستند و کارهای خوب مال خودشونه معمولا. من یه اعتقد دارم و اونم اینه که جایی که دخترهاشون حاضرن با خارجی دوست بشن و حتی ازدواج کنند نژادپرست نیستند، تو بلژیک چقد دیده میشه که یه ایرانی مثلا دوست دختر هلندی بلژیکی داشته باشه؟ تشکر فراوان

Junior Member

سلام. تقریبا با اطمینان می تونم بگم بلژیک اقلا از فرانسه بهتره. دوست شدن با فرانسویها کار سختییه اما در بلژیک اصلا این طور نیست. مردم بلژیک مثل فرانسویها متکبر نیستند. بروکسل و لیژ واقعا شهرهای دلچسبی هستند.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    سلام. تقریبا با اطمینان می تونم بگم بلژیک اقلا از فرانسه بهتره. دوست شدن با فرانسویها کار سختییه اما در بلژیک اصلا این طور نیست. مردم بلژیک مثل فرانسویها متکبر نیستند. بروکسل و لیژ واقعا شهرهای دلچسبی هستند.
    فرمایشتون درسته که با بلژیکی‌ها راحتتر می تونید (به انگلیسی) ارتباط برقرار کنید. ولی دلیلش به خاطر تکبر فرانسویها نیست، دلیلش اینه که بلژیک ۳ زبان رسمی داره (فرانسه، هلندی و فلامیش -زبان منطقه فلاندر) و مردمش اصولاً برای صحبت با هم از انگلیسی استفاده می کنند! فرانسویها انگلیسیشون رسماً داغونه!

Junior Member

سلام دوستان .
    کسی از دانشگاه PXL پذیرش گرفته ؟ میخوام در مورد فاند بدونم ظاهرا منابع کم هست متاسفانه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    فرمایشتون درسته که با بلژیکی‌ها راحتتر می تونید (به انگلیسی) ارتباط برقرار کنید. ولی دلیلش به خاطر تکبر فرانسویها نیست، دلیلش اینه که بلژیک ۳ زبان رسمی داره (فرانسه، هلندی و فلامیش -زبان منطقه فلاندر) و مردمش اصولاً برای صحبت با هم از انگلیسی استفاده می کنند! فرانسویها انگلیسیشون رسماً داغونه!
    یه بار با یه سوییسی و فرانسوی بودم، هی بلژیک را مسخره می کردند. صحبت این شد که فرانسوی ها حلزون می خورن، بعد فرانسویه گفت : بلژیکی ها خر می خورن

بعد یه جا خر دیدیم، داشت بار می برد، این دو نفر گفتند تو کشور ما حقوق حیوانات رعایت میشه، اینجوری ازشون کار کشیده نمی شه، ولی تو بلژیک، خر بی زبون را می خورن...
    سوییسیه پرنده شناس بود، فرانسوی استاد ادبیات. برام فلافل خریدن، من تور گایدشون بودم.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)