صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 72 , از مجموع 72

موضوع: مشکلات مربوط به اطلاع از نتایج و دریافت نامه ی پذیرش از بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکلات مربوط به اطلاع از نتایج و دریافت نامه ی پذیرش از بلژیک

با سلام و عرض ادب
    دوستان من از یکی از اساتید دانشگاه گنت در مقطع دکتری اکسپت گرفتم و استاد فرآیند آنلاین پذیرش رو برای من انجام داده.
    خواستم بدونم بعد از چه مدت از ارسال مدارک به صورت آنلاین به admission office نتایج پذیرش مشخص می شود و اینکه آیا قبل از گرفتن نامه ی اکسپتنس دانشگاه وقت سفارت بگیرم یا خیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : مشکلات مربوط به اطلاع از نتایج و دریافت نامه ی پذیرش از بلژیک

سلام
    توی اروپا استاد نقش اصلی رو داره و زمانی که به شما پذیرش داده یعنی تقریبا بیشتر کار انجام شده است. موضوع پذیرش شما در یک جلسه ‏‎(که شاید ماهی یکبار برگزار بشه) با حضور رییس دانشکده مطرح میشه و نامه پذیرش شما صادر میشه. چون ماه جولای اکثرا مرخصی هستند شاید این جلسه دیرتر تشکیل بشه. معمولا نامه پذیرش شما توی آگوست به دستتون میرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin1110 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    دوستان من از یکی از اساتید دانشگاه گنت در مقطع دکتری اکسپت گرفتم و استاد فرآیند آنلاین پذیرش رو برای من انجام داده.
    خواستم بدونم بعد از چه مدت از ارسال مدارک به صورت آنلاین به admission office نتایج پذیرش مشخص می شود و اینکه آیا قبل از گرفتن نامه ی اکسپتنس دانشگاه وقت سفارت بگیرم یا خیر؟

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)