صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 72

موضوع: مشکلات مربوط به اطلاع از نتایج و دریافت نامه ی پذیرش از بلژیک

Junior Member

پیش فرض مشکلات مربوط به اطلاع از نتایج و دریافت نامه ی پذیرش از بلژیک

سلام
    کسی از دانشگاه ulbبروکسل پذیرش نداره؟من اپلای کردم و توی آوریل گفتن قبولی و یک برگه ای فرستادن پر کنم و بفرستم.دیگه هیچ تماسی با من نگرفتن.هر چی هم ای میل می زنم خانومه میگه پروسه طولانیه.
    می خوام بدونم نامه پذیرش با پست می یاد یا ای میل می کنن؟گفتن سپتامبر کلاسا شروع میشه.خیلی دیر نیست واسه اقدام کردن برای ویزا؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : مراحل پذیرش از بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط saloomeh57
    سلام
    کسی از دانشگاه ulbبروکسل پذیرش نداره؟من اپلای کردم و توی آوریل گفتن قبولی و یک برگه ای فرستادن پر کنم و بفرستم.دیگه هیچ تماسی با من نگرفتن.هر چی هم ای میل می زنم خانومه میگه پروسه طولانیه.
    می خوام بدونم نامه پذیرش با پست می یاد یا ای میل می کنن؟گفتن سپتامبر کلاسا شروع میشه.خیلی دیر نیست واسه اقدام کردن برای ویزا؟
    راستش من مشکل مشابه شما برای دانشگاه فنی پراگ دارم. کلاس های منم اواخر سپتامبر شروع می شه ولی هنوز نامه ای دریافت نکردم و مسئول پذیرش هم جوابی شبیه جواب دانشگاه شما به من می ده!
    من هم مثل شما نگران ویزا هستم، ولی در کل فکر نکنم ویزا بیشتر از 1 ماه و نیم طول بکشه...

خواستم در جریان باشید تا نگران نباشید.
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

سلام
    مرسی از جوابتون.
    من ای میلی گرفتم که به زبان فرانسه است و فایل pdf هست و مهر و امضا داره. میشه همین نامه ای باشه که می بریم سفارت؟مگه با پست نمی یاد؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط saloomeh57
    سلام
    مرسی از جوابتون.
    من ای میلی گرفتم که به زبان فرانسه است و فایل pdf هست و مهر و امضا داره. میشه همین نامه ای باشه که می بریم سفارت؟مگه با پست نمی یاد؟
    آره می تونه باشه...
    دانشگاه های سوئد هم به همین صورت پذیرش رو ارسال می کنند (به صورت Pdf)
    شما می تونین این نامه رو با گوگل ترجمه کنید تا مطمئن بشین که نامه ی پذیرش شما همینه (داخلش حتما" توضیح داده)

موفق باشید
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

سلام
    من ای میل زدم .پرسیدم گفتن با پست می فرستیم.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

این لوون خیلی باحالن... الان ۳ هفته هستش که از Admission office و خود دپارتمان بهم میگن اخر این هفته بهت میل میدیم برای جواب ولی ....
    اینم از این هفته البته یه روز مونده هنوز... کلا نمیخوان جواب بدن ظاهرا

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng-UCDenver

درود
    منم از VUB پذیرش رو گرفتم ولی منتظر جواب 2 تا دانشگاه دیگه هستم(یکیش دانشگاه لوون که معلوم نیست این همه وقت داره چی کار میکنه!)...اگه اونا رو ریجکت شم همین VUB میرم
    You can't beat your enemy anymore through wars; instead you create an entire generation of people seeking revenge

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

والا لوون به من گفت به خاطر scholarship ها یکم دپارتمان شما درگیر بودن و delay بهخاطر همینه بعد به من شماره مسئول رشته رو داد یه اونم هر هفته داره میگه اخر هفته. ولی فکر کنم بهم بدن... شما 3تا هم اگه برنامتون جدیه برای private message بزارید.
    در مورد لوون یچیزی برام عجیبه اینکه ددلاین برای اروپایی ها 1Jun هستش...
    مگه میشه که الان نتایج ما رو اعلام کنن بعد تازه مال اونارو بگیرن بررسی کنن...!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarelc نمایش پست ها
    درود
    منم از VUB پذیرش رو گرفتم ولی منتظر جواب 2 تا دانشگاه دیگه هستم(یکیش دانشگاه لوون که معلوم نیست این همه وقت داره چی کار میکنه!)...اگه اونا رو ریجکت شم همین VUB میرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng-UCDenver

والا لوون به من گفت به خاطر scholarship ها یکم دپارتمان شما درگیر بودن و delay بهخاطر همینه بعد به من شماره مسئول رشته رو داد یه اونم هر هفته داره میگه اخر هفته
    من با دپارتمان برق کار دارم!...میل که میزنیم فقط تصدیق میکنن که یکم delay ایجاد شده...خیلی زحمت میکشن!
    You can't beat your enemy anymore through wars; instead you create an entire generation of people seeking revenge

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خوبه باز جواب میلتو میدن. کلا جواب میل نمیده این دانشگاه. هم خودم تجربه کردم هم سایر دوستان.
    حالا اگه خدا بخواد این هفته دیگه ماه می شده... اگه ندن واقعا زشته دیگه ((:
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarelc نمایش پست ها
    من با دپارتمان برق کار دارم!...میل که میزنیم فقط تصدیق میکنن که یکم delay ایجاد شده...خیلی زحمت میکشن!
    ویرایش توسط samiii22 : April 30th, 2011 در ساعت 05:59 PM

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)