صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 72

موضوع: مشکلات مربوط به اطلاع از نتایج و دریافت نامه ی پذیرش از بلژیک

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

کسی میدونه لوون پارسال کی جواب داده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    کسی میدونه لوون پارسال کی جواب داده؟
    Did you mean for master programs?

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza379 نمایش پست ها
    Did you mean for master programs?
    yep... International Master Programs

کسی میدونه Universite Libre de Bruxelles کی جواب میده؟؟
    ددلاینش که تا اخر ماه اوریل بود. خیلی زوده که بخوام توقع داشته باشم جواب بدن؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh2 نمایش پست ها
    کسی میدونه Universite Libre de Bruxelles کی جواب میده؟؟
    ددلاینش که تا اخر ماه اوریل بود. خیلی زوده که بخوام توقع داشته باشم جواب بدن؟
    بله...خیلی زوده...
    کم کم معمولا تجربه ی من میگه دیگه کمتر از یه ماه نمیشه..معمولا هم سه ماه طول میکشه

ولی احتمالا در صفحاتشون نوشتن کی نتایج رو میدن یا اگه نیست باهاشون مکاتبه تلفنی یا ای میلی کنید....

روز خوش

Junior Member

سلام دوستان

من به دانشگاه گنت میل زدم که از وضعیت اپلیکیشن‌ام بپرسم بهم جواب داد که اکادیمیلی اددمیت شدم،من نمیدونم منظورشون چیه؟و گفتن مدارک رو به تائید سفارت برسون ،در صورتی‌ که مدارکی که من فرستادم تائید دادگستری و وزارت امور خرج رو داشت .اگه دوستان راهنمائی کنن خیلی‌ ممنون می‌شم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط azar_aban نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به دانشگاه گنت میل زدم که از وضعیت اپلیکیشن‌ام بپرسم بهم جواب داد که اکادیمیلی اددمیت شدم،من نمیدونم منظورشون چیه؟و گفتن مدارک رو به تائید سفارت برسون ،در صورتی‌ که مدارکی که من فرستادم تائید دادگستری و وزارت امور خرج رو داشت .اگه دوستان راهنمائی کنن خیلی‌ ممنون می‌شم
    عزیز جان
    وضعیت من هم مشابه شماست. منظورشون اینه که به شما پذیرش دادند (تبریک می گم، هم دانشگاهی هستیم) ولی نامه ادمیشن شما رو وقتی می فرستند که مدارک تحصیلیتون رو علاوه بر دادگستری و وزارت خارجه، به تایید سفارت بلژیک هم برسونید.
    البته من براشون میل زدم و خواستم که اول نامه ادمیشن رو برام بفرستن تا من بعدش سر فرصت مدارکم رو تایید کنم و بفرستم، اما هنوز جوابی نگرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    عزیز جان
    وضعیت من هم مشابه شماست. منظورشون اینه که به شما پذیرش دادند (تبریک می گم، هم دانشگاهی هستیم) ولی نامه ادمیشن شما رو وقتی می فرستند که مدارک تحصیلیتون رو علاوه بر دادگستری و وزارت خارجه، به تایید سفارت بلژیک هم برسونید.
    البته من براشون میل زدم و خواستم که اول نامه ادمیشن رو برام بفرستن تا من بعدش سر فرصت مدارکم رو تایید کنم و بفرستم، اما هنوز جوابی نگرفتم
    سلام،
    اگه نامه پذیرش برای شما صادر شده، تنها برای رجیستر کردن تایید سفارت لازمه. اون هم همان موقعی که برای ویزا اپلای می کنین انجام می دین. فقط من این را باید اضافه کنم که نامه های ادمیشن را با پست معمولی می فرستند و یا خیلی دیر میرسه، یا اصلا به دستتون نمی رسه. شما حتما میل بزنین به ادمیشن افیس و اسکن نامه رو ازشون بگیرین و کارای سفارتتون را با اون شروع کنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط ray_ke نمایش پست ها
    سلام،
    اگه نامه پذیرش برای شما صادر شده، تنها برای رجیستر کردن تایید سفارت لازمه. اون هم همان موقعی که برای ویزا اپلای می کنین انجام می دین. فقط من این را باید اضافه کنم که نامه های ادمیشن را با پست معمولی می فرستند و یا خیلی دیر میرسه، یا اصلا به دستتون نمی رسه. شما حتما میل بزنین به ادمیشن افیس و اسکن نامه رو ازشون بگیرین و کارای سفارتتون را با اون شروع کنین.
    ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون می گذاری. آدرس میلت رو ندیدم. می شه برام پیام بذاری؟ چند تا سوال درباره ویزا و همچنین زندگی در گنت دارم. ممنون

دوستان کسی میدونه از زمانی که دانشگاه مدارک تائید شده توسط سفارت رو دریافت کرد،چقدر طول میکشه تا نامه پذیرش رو بفرسته یا اسکنش رو میل کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)