صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 72

موضوع: مشکلات مربوط به اطلاع از نتایج و دریافت نامه ی پذیرش از بلژیک

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

چه دانشگاهی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه از زمانی که دانشگاه مدارک تائید شده توسط سفارت رو دریافت کرد،چقدر طول میکشه تا نامه پذیرش رو بفرسته یا اسکنش رو میل کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    چه دانشگاهی؟
    دانشگاه گنت.اومروز میل زدم مسئولش گفت هنوز نامه از بالا به دستم نرسیده.نمیدونم چقدر طول میکشه
    ویرایش توسط anali : May 30th, 2011 در ساعت 06:06 PM

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من این چیزی که میگم مربوط به لوون هستش ولی امیدوارم کمکت کنه. بعد از اعلام نتایج که کلی بعد از زمانی که میگفتن اینقدر با Coordinator رشته صحبت کردم که آخر راضی شدن حین بررسی مسائل مربوط به scholarship پذیرش ها رو هم بررسی کنن. بعد از اون هم کلی پیگیری کردم تا اینکه یه دختره دانشجویی رو که تو international office هم کار می کرد رو پیدا کردم که خودش نامه رو گرفت برام خودشم پست کرد. البته در تمامی این مراحل چه برای صادر شدن کاغذ چه اعلام نتایج هر میلی که برای من می اومد خودشون هم زمان یه CC هم به مسئول مربوطه می دادن که دیگه اینش طول نکشه. نامه بعد از 2 هفته یا 2هفته و نیم صادر شد و 6 روز بعد از صادر شدن پست شد. ولی دختره کاملا با ایران اشنایی داشت و گفت که به خاطر سیستم پستی بلژیک و ایران معمولا 4 هفته طول می کشه که بسته برسه(ولی من خودم فکر می کنم که زودتر می رسه). بسته ی من روز 17 می پست شد. سفارت هم مثل اینکه فقط برگه ی اصلی رو قبول داره.

دانشگاه گنت.اومروز میل زدم مسئولش گفت هنوز نامه از بالا به دستم نرسیده.نمیدونم چقدر طول میکشه

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    من این چیزی که میگم مربوط به لوون هستش ولی امیدوارم کمکت کنه. بعد از اعلام نتایج که کلی بعد از زمانی که میگفتن اینقدر با Coordinator رشته صحبت کردم که آخر راضی شدن حین بررسی مسائل مربوط به scholarship پذیرش ها رو هم بررسی کنن. بعد از اون هم کلی پیگیری کردم تا اینکه یه دختره دانشجویی رو که تو international office هم کار می کرد رو پیدا کردم که خودش نامه رو گرفت برام خودشم پست کرد. البته در تمامی این مراحل چه برای صادر شدن کاغذ چه اعلام نتایج هر میلی که برای من می اومد خودشون هم زمان یه CC هم به مسئول مربوطه می دادن که دیگه اینش طول نکشه. نامه بعد از 2 هفته یا 2هفته و نیم صادر شد و 6 روز بعد از صادر شدن پست شد. ولی دختره کاملا با ایران اشنایی داشت و گفت که به خاطر سیستم پستی بلژیک و ایران معمولا 4 هفته طول می کشه که بسته برسه(ولی من خودم فکر می کنم که زودتر می رسه). بسته ی من روز 17 می پست شد. سفارت هم مثل اینکه فقط برگه ی اصلی رو قبول داره.
    مرسی از راهنماییتون.پس باید حسابی دنبایش رو بگیرم.به نظرتون ممکنه تو این مرحله ریجکت کنن؟یعنی مرحله قبل مرحله اولیه پذیرش بوده؟
    یکی از اقواممون بلژیکه فکر میکنین موثر باشه ازش بخوام از اونجا پیگیری کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

مرسی از راهنماییتون.پس باید حسابی دنبایش رو بگیرم.به نظرتون ممکنه تو این مرحله ریجکت کنن؟یعنی مرحله قبل مرحله اولیه پذیرش بوده؟
    یکی از اقواممون بلژیکه فکر میکنین موثر باشه ازش بخوام از اونجا پیگیری کنه؟
    اگه گفته پذیرش دادیم که یعنی دادن دیگه، ریجکت نمیکنن. این مرحله ی صدور کاغذ پذیرش دیگه کاری به بررسی اکادمیک نداره. والا چی بگم ولی یکی دیگه از دوستان هم بود میگفت این بلژیکی ها تا پیگیری نکنی اروم ارام و خیلی ملو کارهارو انجام میدن D:

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

دوستان کسی نیست که گنت درس بخونه و پیگیر نامه پذیرش ما بشه؟ هر چی میل می زنم می گن که هنوز نامه ها صادر نشدند. اگه همین جور پیش بره فکر می کنم سال دیگه همین موقع به دستمون برسه....

من تماس گرفتم گفتم اینجوری ما واسه امسال نمیتونیم ویزا بگیریم.گفت تنها راه صبر کردنه.اگه ویزا نتونستین بگیرین میتونین سال دیگه بیاین.به همین راحتی

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

من تماس گرفتم گفتم اینجوری ما واسه امسال نمیتونیم ویزا بگیریم.گفت تنها راه صبر کردنه.اگه ویزا نتونستین بگیرین میتونین سال دیگه بیاین.به همین راحتی
    آره عزیزم گفتنش راحته اما برای من که یک سال از عمرم و صرف این قضیه کردم زیاد راحت نیست. فکر می کنم اگه بهشون فشار بیاریم جواب می گیریم. راستی شما با چه کسی تماس می گیرید؟ من با شخصی به نام Ruth در تماس هستم البته امروز به من گفت که هیچ چیز دست اون نیست حتی نامه ها به دست اون هم نمی رسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    آره عزیزم گفتنش راحته اما برای من که یک سال از عمرم و صرف این قضیه کردم زیاد راحت نیست. فکر می کنم اگه بهشون فشار بیاریم جواب می گیریم. راستی شما با چه کسی تماس می گیرید؟ من با شخصی به نام Ruth در تماس هستم البته امروز به من گفت که هیچ چیز دست اون نیست حتی نامه ها به دست اون هم نمی رسه.
    من هم مثل شما اصلا علاقه ای ندارم یه سال عمرم سر تنبلی اینا بره.من هم با همون خانم تماس گرفتم و به من هم گفت دست اون نیست ،اما نگفت نامه ها رو به اون نمیدن.من حتی ازش خواستم برام به یه ادرس تو بلژیک پست کنه و اون هم قبول کرد و گفت قبلش برات اسکنش رو میفرستم.اما هر چی خواهش کردم گفت اجازه نداره شماره تلفن یا میلی از مسئول صدور نامه یا هر مسئول دیگه ای بده.
    یکی از اقوام به من پیشنهاد کرد سایت دانشکده رو بگردیم ایمیل رئیس دپارتمن رو پیدا کنیم بهش میل بزنیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

من هم به این خانم میل زدم و خواستم که برای ایرانی ها پیگیر بشه تا زودتر نامه ها رو آماده کنند، اما جواب نداد. توی سایت دانشگاه گشتم و مسئول بین الملل دپارتمان ما فردی به نام Koen Dewettinck هست. عنوانی که توی سایت نوشته دقیقا این هست: Chair of the International Office of the Faculty
    من قصد دارم که بهش ایمیل بزنم و ازش بخوام که در مورد دانشجوهای ایرانیشون کمی سرعت به خرج بدند. فکر می کنم اگر شما هم میل بزنید تاثیرش بیشتر باشه. آدرس میلیش اینه: Koen.Dewettinck@UGent.be

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)