صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 72

موضوع: مشکلات مربوط به اطلاع از نتایج و دریافت نامه ی پذیرش از بلژیک

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

سلام من برای KUL فرستادم الان 4 ماه از ددلاینش گذشته اما هیچ خبری نشده ازشون. این طبیعیه؟ کسی میتونه حدس بزنه تکلیف ما چی میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط raminmoayed نمایش پست ها
    سلام من برای KUL فرستادم الان 4 ماه از ددلاینش گذشته اما هیچ خبری نشده ازشون. این طبیعیه؟ کسی میتونه حدس بزنه تکلیف ما چی میشه؟
    چرا پی گیری نمی کنید؟ باهاشون تماس بگیرید و از نتایج سوال کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط rafat نمایش پست ها
    چرا پی گیری نمی کنید؟ باهاشون تماس بگیرید و از نتایج سوال کنید
    مرسی از پاسخت دوست عزیز. پیگیری کردم. همش میگن در حال بررسیه. میخاستم ببینم همیشه انقدر طول میدن یا دارن مارو میپیچونن؟

Junior Member

کسی از دوستان می تونه من رو در مورد UCL راهنمایی کنه؟
    من جواب پذیرشم ۱ اگست ۲۰۱۱ آمده و گفته باید تا ۱ سپتامبر ثبت نام کنم. من تازه فارغ التحصیل شدم و تا بخوام دانشنامم رو بگیرم طول می کشه.
    در ضمن تمام نامه های پذیرشم به فرانسه هست. وزارت علوم اشکال نمی گیره چون رشته انتخابی من به انگلیسی درس داده می شه؟

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط tantare نمایش پست ها
    کسی از دوستان می تونه من رو در مورد UCL راهنمایی کنه؟
    من جواب پذیرشم ۱ اگست ۲۰۱۱ آمده و گفته باید تا ۱ سپتامبر ثبت نام کنم. من تازه فارغ التحصیل شدم و تا بخوام دانشنامم رو بگیرم طول می کشه.
    در ضمن تمام نامه های پذیرشم به فرانسه هست. وزارت علوم اشکال نمی گیره چون رشته انتخابی من به انگلیسی درس داده می شه؟
    1.وزارت خونه مشکلی نداره با اون مسأله
    2.شما با این وضیعت نمیرسی، به دانشگاه درخواست دیفر برای ترم بعد کن، اگه قبول کردن که کردن، نکردن متأسفانه به ذهن من راهی نمیرسه دوست عزیز

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    1.وزارت خونه مشکلی نداره با اون مسأله
    2.شما با این وضیعت نمیرسی، به دانشگاه درخواست دیفر برای ترم بعد کن، اگه قبول کردن که کردن، نکردن متأسفانه به ذهن من راهی نمیرسه دوست عزیز
    ممنون از پاسختون. میشه لطفا بگید ترم بعد کی می شه. چون ظاهرا مسئول بخش مربوط به کار من رفته تعطیلات جواب ایمیل من رو اصلا نمی دن.
    یه سوال دیگه هم داشتم. آیا نیاز هستش برای دانشگاه به فکر یاد گیری فرانسه باشم.(منظورم برای کارهای اداری و آکادمیک دانشگاه) چون اینا هر چی واسه من میفرستن فرانسه است.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط tantare نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. میشه لطفا بگید ترم بعد کی می شه. چون ظاهرا مسئول بخش مربوط به کار من رفته تعطیلات جواب ایمیل من رو اصلا نمی دن.
    یه سوال دیگه هم داشتم. آیا نیاز هستش برای دانشگاه به فکر یاد گیری فرانسه باشم.(منظورم برای کارهای اداری و آکادمیک دانشگاه) چون اینا هر چی واسه من میفرستن فرانسه است.
    ترم بعد فکر میکنم از Feb باشه! یه قسمت تو سایت دانشگاه هست به اسم Academic Calendar. برای اطمینان اونجا رو هم چک کنید.
    دوست دیگری هم که امسال برای UCL اقدام کرده بودن هم دقیقا مشکل شما رو داشتن در مورد زبان و میگفتن حتی ایمیل های ایشون که به انگلیسی زده میشه به فرانسه Reply میشه و برنامه کلاسی و لیست واحدها هم به فرانسه اعلام میشه! ولی مسئول دانشگاه تنها به ایشون جواب دادن که برای درسهاتون نیازی به ارائه ی مدرک زبان فرانسه نیست!(رشته به انگلیسی برگزار میشه)
    اما ظاهرا مردم او منطقه کمتر با انگلیسی آشنایی دارن و کم کم نیاز هست که با این زبان آشنا بشید. یادگیری زبان فرانسه و هلندی در بلژیک نسبتا ارزان هستند.

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

پیش فرض پاسخ : مشکلات مربوط به اطلاع از نتایج و دریافت نامه ی پذیرش از بلژیک

سلام
    امیدوارم سوالم رو در جای مناسبی مطرح کرده باشم.متاسفانه تاپیکی که به موضوع سوالم نزدیک باشه پیدا نکردم.
    samiii22 می بخشید اگه درست متوجه شده باشم شما در حال حاضر در بلژیک هستید گفتم شاید بخاطر نوع سوالم کسی که در بلژیک باشه بهتر بتونه من رو راهنمایی کنه البته لطفا بقیه دوستان هم اگر اطلاع دارن منو راهنمایی کنن.
    سوالم اینه که اگه با ویزای یک رشته انسانی در مقطع فوق لیسانس پذیرش بگیریم و بریم بلژیک می تونیم رشته و مقطع تحصیلیمون رو (مثلا رشته معماری و مقطع لیسانس) عوض کنیم و در این صورت مشکلی برای تمدید ویزای یکساله دانشجویی پیش نمی یاد؟و با احتساب اینکه 1سال ونیم در رشته معماری بصورت دورههای آزاد درس خونده باشی؟
    باتشکر
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

سلام دوستان عزیز.
    من حدود 5 ماه گذشته واسه پوزیشن دکترای تحقیق در عملیات و لجستیک در دانشگاه hasselt بلژیک اپلای کردم. اما متاسفانه تا کنون نتایج رو اعلام نکردند. چند بار تماس گرفتم و گفتند تا 15 آگوست اعلام میشه. بازم منتظر شدم ولی هنوزم موضوع بی نتیجه مونده. به نظر دوستان میشه در ماههای آینده اعلام کنند. شروع ترم ها در بلژیک خصوصا در هسلت چطوریه. مگه اینا واسه 12-2011 دانشجو نمی گیرند پس چرا اینقدر دیر اعلام نتایج می کنند. با تشکر

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    من حدود 5 ماه گذشته واسه پوزیشن دکترای تحقیق در عملیات و لجستیک در دانشگاه hasselt بلژیک اپلای کردم. اما متاسفانه تا کنون نتایج رو اعلام نکردند. چند بار تماس گرفتم و گفتند تا 15 آگوست اعلام میشه. بازم منتظر شدم ولی هنوزم موضوع بی نتیجه مونده. به نظر دوستان میشه در ماههای آینده اعلام کنند. شروع ترم ها در بلژیک خصوصا در هسلت چطوریه. مگه اینا واسه 12-2011 دانشجو نمی گیرند پس چرا اینقدر دیر اعلام نتایج می کنند. با تشکر
    بهشون ایمیل بزنید و سوال کنید. اط نظر اعلام کردن که حتماً اعلام خواهند کرد. البته در مورد دکتری شروع دوره یک مقدار flexible تره نسبت به دوره های دیگه، به استادتون که پذیرش گرفتید ازش ایمیل بزنید و ازش سوال کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)