صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 72

موضوع: مشکلات مربوط به اطلاع از نتایج و دریافت نامه ی پذیرش از بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکلات مربوط به اطلاع از نتایج و دریافت نامه ی پذیرش از بلژیک

سلام دوستان. نامه پذيرش من ديروز 27 آگوست بعد از حدود 57 روز رسيد! در حاليكه استاد راهنما بدليل طولاني شدن سه روز پيش خودش با DHL برام فرستاده كه هنوز بدستم نرسيده. جهت اطلاع گفتم نگران نباشيد فقط از تهران تا مشهد 9 روز طول كشيده!

نقل قول نوشته اصلی توسط fetrat نمایش پست ها
    سلام دوستان. نامه پذيرش من ديروز 27 آگوست بعد از حدود 57 روز رسيد! در حاليكه استاد راهنما بدليل طولاني شدن سه روز پيش خودش با DHL برام فرستاده كه هنوز بدستم نرسيده. جهت اطلاع گفتم نگران نباشيد فقط از تهران تا مشهد 9 روز طول كشيده!
    البته من هم نامه دوم رو با دی اچ ال پیکاپ کردم و همه کارام رو باهاش انجام دادم...
    هفته پیش تازه بعد از 41 روز نامه اصلی رسید به دستم...

Junior Member

سلام. من دیروز مدارک‌ام رو برای دانشگاه لوون ارسال کردم. مدرک پیش و لیسانسم مهر دادگستری داشت و ریز نمره‌ی ارشدم داخل پاکت دانشگاه بود. با توجه به صحبت دوستان، یعنی اگر پذیرش بشم ازم می خوان که مدارک رو با مهر سفارت بفرستم براشون مجدد؟ یعنی باید باز برم ترجمه و مهر دادگستری و هزینه‌های اونجوری؟ چون از خود دانشگاه پرسیدم قبل از ارسال و گفتن مهر دادگستری کشورتون کافی هست. پیشاپیش ممنون از راهنمایی

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

سلام
    کسایی که دانشگاه VUB اقدام کردن، کی تا حالا پذیرشش اومده؟؟؟
    من امروز ایمیل قبولی گرفتم :دی

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط latino نمایش پست ها
    سلام
    کسایی که دانشگاه VUB اقدام کردن، کی تا حالا پذیرشش اومده؟؟؟
    من امروز ایمیل قبولی گرفتم :دی
    شما برای مقطع دکتری اقدام کرده بودید یا کارشناسی ارشد؟

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط samadica نمایش پست ها
    شما برای مقطع دکتری اقدام کرده بودید یا کارشناسی ارشد؟
    ارشد
    master of electronic and information technology engineering

Junior Member

سلام دوستان,من 2ماهیه که واسه دانشگاه آنتورپ اپلای کردم قرار بود که نتیجه نهایی رو اواخر تیر بگن بهم,هفته پیش واسم دوتا فرم فرستادن که پر کنم,بعد از اینکه پر کردم و فرستادم ازشون خواستم که اگه امکانش هست نتیجمو زودتر بهم بگن,و در جواب واسم اینو فرستادن:
    Dear student,

the board of admission has found you eligible to the programme. If all your files are approved by the central student administration you will be send a letter of acceptance. This will be done one of these days
    بنظرتون مفهوم این ایمیل اینه که قبولم کردن یا نه هنوز؟

Senior Member

دوستان سلام...

من به دانشگاه ulb زنگ زدم كه در مورد نامه پذيرش صحبت كنم و هماهنگ كنم با dhl برام بفرستند...يارو گفت ما هفته پيش با پست معمولي برات ارسال كرديم...

چقدر طول ميكشه برسه به نظر شما؟

حتي تو ايميلي هم كه به من زدند اسكنش رو نفرستادند و فقط تبريك گفته اند...آيا با اسكن ميشه براي ويزا اقدام كرد؟

با تشكر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    دوستان سلام...

من به دانشگاه ulb زنگ زدم كه در مورد نامه پذيرش صحبت كنم و هماهنگ كنم با dhl برام بفرستند...يارو گفت ما هفته پيش با پست معمولي برات ارسال كرديم...

چقدر طول ميكشه برسه به نظر شما؟

حتي تو ايميلي هم كه به من زدند اسكنش رو نفرستادند و فقط تبريك گفته اند...آيا با اسكن ميشه براي ويزا اقدام كرد؟

با تشكر
    ضمن عرض تبريك خدمت جنابعالي براي اخذ پذيرش به اطلاع جنابعالي برسانم كه نامه بنده همه كه با پست عادي ارسال شده بود تقريباً سه هفته بعد به دست من رسيد. من خودم كه سفارت رفتم از من اصل نامه را خواستند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_a120 نمایش پست ها
    ضمن عرض تبريك خدمت جنابعالي براي اخذ پذيرش به اطلاع جنابعالي برسانم كه نامه بنده همه كه با پست عادي ارسال شده بود تقريباً سه هفته بعد به دست من رسيد. من خودم كه سفارت رفتم از من اصل نامه را خواستند.
    خيلي خيلي ممنون....شما هم از همون ULB پذيرش گرفتيد؟

با تشكر فراوان از راهنمايي شما....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)