نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
با سلام. من واسه دکترا در دانشگاه هاسلت البته در پوزیشن معرفی شده اپلای کردم ولی الان حدود 5 ماه است که جوابی نگرفتم لطفا راهنمایی کنید. به چه کسی باید ایمیل بزنم تا جواب زودتر بگیرم. البته اینو هم بگم دکترا همراه با اسکلارشیپ هستش. قبلا به من گفته بودند که زمان بر هست این پروسه. این شرایط من هست آیا پذیرش میشم. در رشته مدیریت لجستیک و تحقیق در عملیات: لطفا سطح دانشگاه هاسلت نسبت به سایر دانشگاههای بلژیک چگونه است؟

1- دو مقاله کنفرانس بین المللی خارجی و داخلی
2- یک مقاله ژورنال خارجی
3- 5 سال سابقه کار مدیریت
4- یک سال سابقه تدریس
5- معدل فوق لیسانس15.01
6- البته مدرک زبان رو ابشنال تعیین کرده بودند. من هم ندارم
لطفا راهنمایی کنید. مرسی
با سلام
من در رشته Biomedical Sciences در دانشگاه هاسلت پذيرش دارم مقطع Master، در مورد سطح دانشگاه بايد بگم كه توي رشته اي كه من پذيرفته شدم حرف واسه گفتن داره و همكاري هاي خيلي خوبي با ساير دانشگاه هاي معتبر داره و در كل يك دانشگاه كوچيك ولي پيشرفته اس كه در رشته ما چند تكنولوژي State of the art هم داره و اساتيد معروفي چه به صورت مدعو يا مقيم اونجا تدريس مي كنن. در مورد تاييد وزارت علوم بايد بگم كه متاسفانه وزارت علوم اين طبقه بندي ها رو غير حرفه اي انجام مي ده و اين دانشگاه در گروه 2 يا خوب در ليست قرار گرفته با نام Hasselt universitet، ولي در همين ليست در قسمت گروه ممتاز اسم قديم اين دانشگاه با نام 8- Limburgs Universitair Centrum (University Center of Limburg) اومده كه من به وزارت علوم مراجعه كردم و موضوع رو توضيح دادم واسشون كه از سال 2005 اسم دانشگاه به Hasselt universitet تغيير پيدا كرده در كل اطلاعات زيادي نداشتن و در مورد دكترا پرسيدم گفتن كه در ليست چون جلوي اين دانشگاه چيزي نزده پس مدارك تا دكترا مورد تاييد ايران هست. در مورد رنكينگ هم بايد بگم كه در مقايسه با ساير دانشگاه هاي بلژيك تقريبا در رده 7 قرار داره كه اين به دليل كوچك بوده و جوان بودن اين دانشگاه مربوط ميشه ولي در زمينه تحقيقات قويه در رشته اي كه من اطلاعات دارام حداقل. در مورد پذيرش دكترا هم حتما با Coordinator تماس بگيريد و اونا جواب مي دن مطمئنا... اگر هم كمك يا اطلاعاتي خواستيد در خدمتتون هستم.