صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 2930313233343536373839
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

سلام دوستان
    در بلژیک کدام دانشگاه ها دکتری مهندسی شیمی و یا بیوتکنولوژی دارند؟آیا مدرک زبان الزامیست..؟ دانشگاه ها پولی هست یا رایگان . اگر اطلاع دقیقی بدین ممنون میشم.
    معدل لیسانس آزاد :13/64
    معدل فوق مهندسی بیوتکنولوژی 16/98- آزاد
    35 ساله
    7 سال سابقه کار
    4 سال در پتروشیمی
    2 مقاله بین المللی دارم
    مدرک زبان نذارم ولی مسلطم
    میشه بگین چقدر و کجا شانس پذیرش فاند دارم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

سلام دوستان
    من ارشد دانشگاه غیرانتفاعی خوندم و پذیرش دکتری رو از دانشگاه گنت امروز فرستادن ولی بجای اسم دانشگاهم، عنوان دانشگاه منتخب استان رو زدن. بهشون هم گفتم این‌موضوع رو ولی قبول نکردن عوض کنن.
    کسی تا حالا چنین تجربه ای داشته یا شنیده؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

دوستان سلام
    یه سوال:
    میدونم که سوالم جواب قطعی نداره و خیلی نسبی هستش، اما میخواستم بدونم طبق تجربه دوستان، برای پذیرش دکترا بیشتر چه فاکتورهایی موثر هستن و معمولا اساتید یا هیئت انتخاب روی چه فاکتورهای دست میذارن برای مقایسه؟
    من الان چند ماهه دارم جاهای مختلف اپلای میکنم و متاسفانه تا الان جواب مثبتی برام نیومده و نمیدونم دقیقا مشکل از کجاست.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یه سوال:
    میدونم که سوالم جواب قطعی نداره و خیلی نسبی هستش، اما میخواستم بدونم طبق تجربه دوستان، برای پذیرش دکترا بیشتر چه فاکتورهایی موثر هستن و معمولا اساتید یا هیئت انتخاب روی چه فاکتورهای دست میذارن برای مقایسه؟
    من الان چند ماهه دارم جاهای مختلف اپلای میکنم و متاسفانه تا الان جواب مثبتی برام نیومده و نمیدونم دقیقا مشکل از کجاست.
    مرسی
    معمولا اساتید به کل رزومه ی شما دقت میکنن.

مقالات و ارتباط اونها به کار اساتید
    معدل کارشناسی و ارشد
    دانشگاه محل تحصیل (معمولا اساتید خارج دانشگاه معتبر ایران رو میشناسن مثل شریف، امیرکبیر، تهران و ... )
    توصیه نامه از اساتید
    موضوع پایان نامه ارشد و استاد راهنما
    مدرک و نمره ی زبان
    آشنایی با وسایل آزمایشگاه یا نرم افزار کاربردی استاد
    و ...

ولی ممکن هست کسی مقاله ای نداشته باشه ولی پذیرش بگیره
    تعداد متقاضی در رشته و شانس خیلی تاثیر داره

سلام دوستان.

ارشد مهندسی کامپیوتر: معدل 16.5 دانشگاه آراد

لیسانس مهندسی کامپیوتر معدل 13.5 دانشگاه آزاد

آیلس 6

مقاله :0

GRE: ندارم.

5سال سابقه کار بازرگانی خارجی

از کدوم دانشگاه میتونم فاند بگیرم ؟ از دانگاه های اروپایی؟

Junior Member

سلام دوستان وقت همه بخیر
    من پذیرش گرفتم از دانشگاه KU Leuven برای پاییز امسال. از دوستان اگر کسی شرایطی مشابه من داره به من پیغام بدید تا بتونیم برای انجام مراحل بعدی کار از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم. خیلی ممنون

سلام آیا امکان تحصیل در مقطع دکتری بدون فاند وجود داره؟ امکان کار دانشجویی همزمان با دکتری چی؟ هم از لحاظ قانونی و هم از لحاظ عملی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    microbiology

سلام
    استادی از دانشگاه گنت پذیرفته استاد راهنما من بشه ولی بدون فاند. میتونم از دانشگاه بورس بگیرم؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

بجز این تاپیک جای بهتری پیدا نکردم برای این پست.
    موقعیت پستداک سه ساله
    ماشین لرنینگ
    کشور بلژیک

Post-Doctoral Position in Machine Learning (UMONS, Belgium)
    University of Mons - Department of Computer Science - Belgium

Applications are invited for a three-year postdoctoral position in machine learning with a focus on federated learning, time series modelling, and predictive maintenance. The successful candidate will be involved in a three-year research project in collaboration with various academic and industry partners. She/he will be part of a machine learning research team and will contribute to the participatory research process, collaborating directly with the industry partners. The main objectives of the project is to develop new federated learning models and algorithms for predictive maintenance based on time series data. Training machine learning models in a federated manner can involve various statistical and system challenges, including data heterogeneity, privacy constraints, model robustness and security, communication efficiency, system heterogeneity, and dynamic environments. The candidate will be supervised by Souhaib Ben Taieb (PhD, Associate Professor), from the Department of Computer Science of the University of Mons. Belgium is centrally located in Europe, and the lab is well-connected to other research teams worldwide. A research position in our group is an ideal stepping stone for an independent research career in academia or industry.

Eligibility details and applications
    Qualified candidates should hold a PhD degree in computer science, computational statistics or related domains, with a focus in machine learning or data science. A good knowledge of machine learning/computational statistics and former experience in data analysis with popular ML Python libraries (e.g. Scikit-learn, Pytorch, TensorFlow) are highly recommended. Candidates should be proficient in English and have good oral and written communication skills.
    Official applications should be submitted at your earliest convenience by e-mail at souhaib.bentaieb@umons.ac.be, with subject line “ML Post-Doctoral Position at UMONS”, and should contain at least:
    • a CV, including previous experience relevant to the project
    • a list of previous publications
    • a digital copy of the PhD thesis
    • contact information for at least two potential academic referees
    • a motivation letter
    • the earliest available starting date of the candidate
    • full contact details of the candidate
    I am still here. I am alive.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان کشور بلژیک الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)