صفحه 10 از 39 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

سلام دوستان.من به کمک فوری نیاز دارم. در کشور بلژیک بغیر از دانشکاه گنت . دانشگاه دیگریرو میشناسید که رشته کشاورزی با گرایش بیماری شناسی گیاهی(گیاهپزشکی)داشته باشه. ممنونم

این ها ادرس سایت دانشگاهای معتبر بلژیک هستن. خودتون میتونید برید و دنبال رشته و گرایشش بگردید. چون اسم ها تخصصی هستن و من خودم بلد نیستم وگرنه میگشتم براتون:
    دانشگاه کاتولیک لوون ( بخش هلندی زبان )
    http://www.kuleuven.be/

دانشگاه کاتولیک لوون ( بخش فرانسوی زبان )
    http://www.uclouvain.be/

دانشگاه لیژ
    http://www.ulg.ac.be/cms/c_5000/home

دانشگاه آزاد بروکسل
    http://www.ulb.ac.be/

سلام دوستان .من به 1 استاد در دانشگاه گنت ایمیل فرستادم همراه باcv اما هیچ جوابی دریافت نکردم هنوز!!!!این به چه معناست. ؟این رزومه من:
    امقاله ISI
    1مقاله که در امریکا چاپ شده
    1مقاله بصورت سخنرانی در کنگره ملی
    1 سخنرانی در هفته همایش
    رتبه 2 کارشناسی ارشد سراسری با معدل 87/18
    نمره پایان نامه 90/19 و معرفی مهمترین بیماری باکتریایی برنج دنیا برای اولین بار از ایران
    ترجمه کتاب که دردست چاپه
    وسابقه تدریس در دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elham ghasemi نمایش پست ها
    سلام دوستان .من به 1 استاد در دانشگاه گنت ایمیل فرستادم همراه باcv اما هیچ جوابی دریافت نکردم هنوز!!!!این به چه معناست. ؟این رزومه من:
    امقاله ISI
    1مقاله که در امریکا چاپ شده
    1مقاله بصورت سخنرانی در کنگره ملی
    1 سخنرانی در هفته همایش
    رتبه 2 کارشناسی ارشد سراسری با معدل 87/18
    نمره پایان نامه 90/19 و معرفی مهمترین بیماری باکتریایی برنج دنیا برای اولین بار از ایران
    ترجمه کتاب که دردست چاپه
    وسابقه تدریس در دانشگاه
    دوست عزیز پیگیر باشید و با ایمیل در تماس باشین.الانم وقت امتجانات احتمالا یه کم هم سرشون شلوغه.

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    دوست عزیز پیگیر باشید و با ایمیل در تماس باشین.الانم وقت امتجانات احتمالا یه کم هم سرشون شلوغه.
    ممنونم .اینکه میگید پیگیر باشم من به منشی اون گروه ایمیل زدم ولی جواب نگرفتم!! بنظرتون از خود استاد بپرسم که ایمیل و سی وی من بررسی کرده یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ممنونم .اینکه میگید پیگیر باشم من به منشی اون گروه ایمیل زدم ولی جواب نگرفتم!! بنظرتون از خود استاد بپرسم که ایمیل و سی وی من بررسی کرده یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    زاستش من دانشجو مستر هستم و اطلاعات دقیقی ندارم واگه دوستان phdکمک کنن بهتره اما تا اونجایی که من میدونم باید با خود استاد در تماس باشین چون در مقطع دکترا استاده که باید بگه شما رو میخواد یا نه .منشی گروه ها مسئول نیستن . به استاد میل بزنین و پیگیر باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    زاستش من دانشجو مستر هستم و اطلاعات دقیقی ندارم واگه دوستان phdکمک کنن بهتره اما تا اونجایی که من میدونم باید با خود استاد در تماس باشین چون در مقطع دکترا استاده که باید بگه شما رو میخواد یا نه .منشی گروه ها مسئول نیستن . به استاد میل بزنین و پیگیر باشین
    بازم ممنون. به استاد دوباره سیویمو بفرستم؟ یا نه فقط ازش بپرسم اپلیکشن من بررسی کرده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان.
    من بعد از کلی ردو بدل ایمیل با یه استاد تو دانشگاه لیژ، موفق شدم باهاش تماس تلفنی داشته باشم. 2 روز بعد از اون هم نامه supervision acceptance رو با امضا، اسکن شده برام فرستاد. گفت که خودش اون نامه رو به admission office هم فرستاده. حالا من باید باقی مدارکو بفرستم. یعنی همه چیز اوکی شده؟؟!

بازم ممنون. به استاد دوباره سیویمو بفرستم؟ یا نه فقط ازش بپرسم اپلیکشن من بررسی کرده؟
    میل بزنین ازش بپرسین چی شد؟

Junior Member

سه جهار بار بفرستید اگه دیدید استاد جواب نداد بدونید که استاد دنبال دانشحو نمی گرده یا اینکه مستر داره که می خواد دکترا بخونه، به استادای دیگه میل بزنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)