صفحه 13 از 39 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Doornbos نمایش پست ها
    از آخرین ایمیلم 8 روز میگذره.

من چیزی نخواسته بودم، فقط جواب سوالشو دادم که پرسیده بود full time or part time میخوای دربلژیک باشی والان که در مالزی دانشجو هستی آیا scholarship داری یا نه.
    منم چون ندارم راستشو گفتم.
    معمولاً نهایتاً بعد از سه روز بهتره که ایمیلتون رو مجدداً فوروارد کنید
    اگر بعد از چند بار جواب نداد می تونید تلفنی هم تماس بگیرد و مسدله را پیگیری کنید
    توجه داشته باشید که در حدود 21 روز هم تعطیلات تابستونی معمولا دارند که البته فکرکنم از یکی دو ماه دیگه شروع بشه..

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

احتمالا به هر دلیلی یا استاد سرش شلوغ بوده و فراموش کرده یا ایمیل شما رو ندیده چون جواب این سوالات هرچیزی که بوده نباید باعث تغییر نظرش شده باشه. تعطیلات تابستونی هم حدودا از اواسط تیر ماه شروع میشه. به نظر من هم بهتره دوباره باهاش تماس بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

سلام دوستان گرامی
    من مدرک زبان فرانسه دارم. میخواستم برای دکتری عمران اپلای کنم. کدوم دانشگا های فرانسه زبان دکتری عمران دارند؟ لطفا من را راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا راهنمایی کنید
    من میخام برای دکترا اقدام کنم , فوق لیسانس آموزش زبان فرانسه دارم ,میخام بدونم که دانشگاه فرانسه زبان در بلژیک، رشته مرتبط با رشته منو داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام دوستان
    من برای دکترای مهندسی صنایع در پلی تکنیک مونترال قبول شدم. الان شرایطی پیش آمده که استادی در دانشگاه لوان (هلندی) هم تشویق کرده و احتمالی قبولی هست. به نظرتان کدام دارای اولویت و کیفیت بلاتری است؟
    ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکترای مهندسی صنایع در پلی تکنیک مونترال قبول شدم. الان شرایطی پیش آمده که استادی در دانشگاه لوان (هلندی) هم تشویق کرده و احتمالی قبولی هست. به نظرتان کدام دارای اولویت و کیفیت بلاتری است؟
    ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید.
    تبریک یگم
    اگر از نظر رنک دانشگاه منظورتونه که میتونید تو qs چک کنید. اما شرایط بورستون فکر کنم باید تعیین کننده باشه. چه مقدار بورس و برای چه مدت دریافت میکنید؟ بلژیک گاها دوساله بورس میده و بعدش دوسال دیگه تمدید میکنه در حالیکه کل دوره معمولا 5 ساله! البته شرایط خیلی خوبی داره همینش!
    باید ببینید هدفتون بعد از اتمام چیه؟ برمیرگدین ایران یا میمونین؟ اگر بلژیک باشین به یه سری اقدامات ساده بعد از اون 5 سال میتونین اقامت رو بگیرین و البته در کانادا هم همین شرایط هست. خودتون باید بررسی کنید. البته هر دو دانشگاه خوب و شهرهای خوبی هم هستن.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بلژیک - هلند.

سلام

یک راهنمائی میخوام از دوستان...
    سوپروایزری که پیدا کرده ام که از من abstract پروپوزال در رابطه به کاری که میکنن میخواد.من دو موضوع دادم به اضافه abstract اما میگه نه موضوعاتت فراتر هست و خودش یه سری اطلاعات دادکه طبق اونها چکیده پروپوزال بنویسم.
    کمی به نظرم عجیت میاد نظر شما چیه؟
    و آیا کسی هست در این فروم که اطلاعاتی در رابطه با 2درخت بدونه که منو راهنمائی کنند واسه چکیده نوشتن؟
    مرسی

Junior Member

سلام
    کسی از دوستان از دانشگاهای بلژیک برای ترم پاییز 2012 پذیرش دکترای فول فاند رشته فنی گرفته؟ لطفا اطلاع بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Doornbos نمایش پست ها
    سلام

یک راهنمائی میخوام از دوستان...
    سوپروایزری که پیدا کرده ام که از من abstract پروپوزال در رابطه به کاری که میکنن میخواد.من دو موضوع دادم به اضافه abstract اما میگه نه موضوعاتت فراتر هست و خودش یه سری اطلاعات دادکه طبق اونها چکیده پروپوزال بنویسم.
    کمی به نظرم عجیت میاد نظر شما چیه؟
    و آیا کسی هست در این فروم که اطلاعاتی در رابطه با 2درخت بدونه که منو راهنمائی کنند واسه چکیده نوشتن؟
    مرسی
    نه عجیب نیست چون روی مسائلی کار میکنن که قابل اجرا و عملی باشه و تو 4 سال شما به یه جایی برسه.من یکی از دوستام که پست مستر همین جا بود پروپوزال برای دکترا نوشت استاد خوند بهش گفت خوبه اما خیلی خوشبینانه است و تو میخوای با این پروپوزال همه چیزو بررسی کنی که عملی نیست.

Junior Member

با سلام
    من فقط اون قسمت اقامت ساده!!!! بلژیک رو اصلاح کنم که فاند دوره دکترا معاف از مالیات است و شما بعد از دوره دکترا اگه 5 سال هم طول بکشه نمی تونید درخواست اقامت بدید . باید کار پیدا کنید و از اون کار مالیات پرداخت کنید و بعد از 3 سال (در بلژیک 3 سال است ) درخواست اقامت بدید یعنی 7 سال بعد از شروع دوره دکترا .
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    تبریک یگم
    اگر از نظر رنک دانشگاه منظورتونه که میتونید تو qs چک کنید. اما شرایط بورستون فکر کنم باید تعیین کننده باشه. چه مقدار بورس و برای چه مدت دریافت میکنید؟ بلژیک گاها دوساله بورس میده و بعدش دوسال دیگه تمدید میکنه در حالیکه کل دوره معمولا 5 ساله! البته شرایط خیلی خوبی داره همینش!
    باید ببینید هدفتون بعد از اتمام چیه؟ برمیرگدین ایران یا میمونین؟ اگر بلژیک باشین به یه سری اقدامات ساده بعد از اون 5 سال میتونین اقامت رو بگیرین و البته در کانادا هم همین شرایط هست. خودتون باید بررسی کنید. البته هر دو دانشگاه خوب و شهرهای خوبی هم هستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)