صفحه 14 از 39 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Senior Member ahmadlove آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط azita نمایش پست ها
    با سلام
    من فقط اون قسمت اقامت ساده!!!! بلژیک رو اصلاح کنم که فاند دوره دکترا معاف از مالیات است و شما بعد از دوره دکترا اگه 5 سال هم طول بکشه نمی تونید درخواست اقامت بدید . باید کار پیدا کنید و از اون کار مالیات پرداخت کنید و بعد از 3 سال (در بلژیک 3 سال است ) درخواست اقامت بدید یعنی 7 سال بعد از شروع دوره دکترا .
    موفق باشید
    قبلا هم اینجا مطرح کردن دوستان که حتی اگر درامد شما معاف از مالیات باشه میتونین به مرجع مربوطه (در اکثر کشورهای اروپایی سیتی هال) مراجعه کنید و برای پرداخت مالیات اقدام کنید. بلژیک بعد از 5 سال دریافت ماهیانه مالیات به شما اقامت دائم میده. توجه کنید که بین اقامت دائم (permanent residence) و گرفتن سیتیزنشپ (citizenship) تفاوت وجود داره. بعد از 5 سال حضور مستمر و پرداخت مالیات اقامت دائم صادر میشه و بعد از این هم 3 سال دیگه باید مستمر در خاک بلژیک حضور داشته باشین (یا اگر مدت کوتاهی خارج شدین بتونین نشون بدین که ارتباط نزدیک داشتین با بلژیک) و برای شهروندی اقدام کنید. ینی کلا 8 سال.
    مشکلی اینجا پیش میاد برای دانشجویان دکترا اینه که با اقامت دائم اکثر موافقت میشه اما به دلایل مختلفی با با شهروندی ممکنه موافقت نکنن.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

سلام دکترا بلژیک پولیه؟؟؟ یا حقوق میدن به دانشجو؟؟؟ اگر پولیه چقدر هزینه است؟؟؟

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bigboss نمایش پست ها
    سلام دکترا بلژیک پولیه؟؟؟ یا حقوق میدن به دانشجو؟؟؟ اگر پولیه چقدر هزینه است؟؟؟
    خیلی سخت نیست چند صفحه این فروم رو بخونین!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    خیلی سخت نیست چند صفحه این فروم رو بخونین!
    خوندم اتفاقا ولی کسی به طور صریح ننوشته بود هزینه اش چقدره ... شما هم که لطف کردی و پست رو جواب دادی سعی میکردی و جواب صحیح رو میدادی.. در هر صورت ممنون از توجه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    قبلا هم اینجا مطرح کردن دوستان که حتی اگر درامد شما معاف از مالیات باشه میتونین به مرجع مربوطه (در اکثر کشورهای اروپایی سیتی هال) مراجعه کنید و برای پرداخت مالیات اقدام کنید. بلژیک بعد از 5 سال دریافت ماهیانه مالیات به شما اقامت دائم میده. توجه کنید که بین اقامت دائم (permanent residence) و گرفتن سیتیزنشپ (citizenship) تفاوت وجود داره. بعد از 5 سال حضور مستمر و پرداخت مالیات اقامت دائم صادر میشه و بعد از این هم 3 سال دیگه باید مستمر در خاک بلژیک حضور داشته باشین (یا اگر مدت کوتاهی خارج شدین بتونین نشون بدین که ارتباط نزدیک داشتین با بلژیک) و برای شهروندی اقدام کنید. ینی کلا 8 سال.
    مشکلی اینجا پیش میاد برای دانشجویان دکترا اینه که با اقامت دائم اکثر موافقت میشه اما به دلایل مختلفی با با شهروندی ممکنه موافقت نکنن.
    دوست عزیز می تونی لینک این قانون رو که میگی بگذاری (که باید حتما 5 سال مالیات بدیم تا بشه درخواست اقامت دائم کرد) من مطمئن نیستم که پرداخت مالیات ضروری باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بلژیک - هلند.

Post پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

خوندم اتفاقا ولی کسی به طور صریح ننوشته بود هزینه اش چقدره ... شما هم که لطف کردی و پست رو جواب دادی سعی میکردی و جواب صحیح رو میدادی.. در هر صورت ممنون از توجه
    سلام دوست گرامی

من پاسخ شما رو میدم: هم پولی هست هم میتونی فاند بگیری پس بستگی به رشته و از همه مهمتر بستگی به سوپروایزرتون و background شما داره. اما پولی که گفتم در حد زیاد نیست 2میلیون درسال ماکزیمم بازهم بستگی به رشتتون داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Doornbos نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

من پاسخ شما رو میدم: هم پولی هست هم میتونی فاند بگیری پس بستگی به رشته و از همه مهمتر بستگی به سوپروایزرتون و background شما داره. اما پولی که گفتم در حد زیاد نیست 2میلیون درسال ماکزیمم بازهم بستگی به رشتتون داره.
    درود بر شما دوست گرامی ...

شرایط پولی با فاند فرقی نمیکنه؟؟ یعنی راحتتر پذیرش میشی ؟ و یا اینکه در هرصورت باید مقاله و اینا داشته باشی؟؟

من لیسانس حقوق 16 و فوق لیسانس حقوق بین الملل 15.5 .. هردوتاش هم دولتی

درود بر شما دوست گرامی ...

شرایط پولی با فاند فرقی نمیکنه؟؟ یعنی راحتتر پذیرش میشی ؟ و یا اینکه در هرصورت باید مقاله و اینا داشته باشی؟؟

من لیسانس حقوق 16 و فوق لیسانس حقوق بین الملل 15.5 .. هردوتاش هم دولتی
    اینکه کسی صراحتا جواب نداده چون پذیرش دکترا و بورس برای هر فرد متفاوته .ممکنه حتی یک نفر با شرایط مثل شما یک سال براش پوزیشن باشه یه سال بعد استاد پوزیشن نداشته باشه.یه استاد یه سال پول داشته باشه و یه سال نداشته باشه.شما باید با خود استادی که در زمینه مورد علاقه شما فعالیت داره تماس بگیرین ببینین پوزیشن و پول داره یا نه ،بعد ببینی به شما حاضره پوزیشن رو بده یا نه.مشخصه بدون فاند راحت تر پذیرش میده چون استاد کسی رو پیدا کرده که پولی بهش نمیده اما براش کار میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    اینکه کسی صراحتا جواب نداده چون پذیرش دکترا و بورس برای هر فرد متفاوته .ممکنه حتی یک نفر با شرایط مثل شما یک سال براش پوزیشن باشه یه سال بعد استاد پوزیشن نداشته باشه.یه استاد یه سال پول داشته باشه و یه سال نداشته باشه.شما باید با خود استادی که در زمینه مورد علاقه شما فعالیت داره تماس بگیرین ببینین پوزیشن و پول داره یا نه ،بعد ببینی به شما حاضره پوزیشن رو بده یا نه.مشخصه بدون فاند راحت تر پذیرش میده چون استاد کسی رو پیدا کرده که پولی بهش نمیده اما براش کار میکنه.
    درود بر شما دوست گرامی ..

نقل قول نوشته اصلی توسط khakestar نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان از دانشگاهای بلژیک برای ترم پاییز 2012 پذیرش دکترای فول فاند رشته فنی گرفته؟ لطفا اطلاع بدید
    بنده بعد از مصاحبات طولانی که با اساتید لوون داشتم موفق به گرفتن پذیرش دکترا مهندسی مواد با فاند شدم.البته قرارداد و ادمیشن لتر نیومده چون هفته پیش استاد بهم خبر داد. شما راجب کی یو لوون خبر داری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)