صفحه 16 از 39 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mrshi نمایش پست ها
    سلام ميتونم بپرسم شما كدوم دانشگاه بودين تو ايران و رزومه خوبي داشتين؟ مدرك زبان چطور؟ الان اونجا شهريه ميدين؟ اخه ميگن دوره دكتري فاند داره؟ مرسي
    با سلام
    مخاطب سوال شما مشخص نیست. در صورت سوال مخاطب خودتون رو مشخص کنید.
    موفق باشید

منظور سوال من خانم آزيتا هستن كه از دانشگاه خنت پذيرش گرفتن در رشته كشاورزي ممنون از پاسختون.

Junior Member

سلام
    من فوق دانشگاه تهران بودم معدلم 17.75 بود. 5 مقاله کنفرانسی داشتم و 5 سال سابقه کار مرتبط. من فاند ندارم البته قراره سال اخر فاند بگیرم . در مورد زبان هم ایلتس اکادمیک 6.5. شهریه کل دوره دکترا 450 یورو هست که در دو نوبت 225 یورویی سال اول و سال اخر پرداخت می کنید . هزینه متریال تزم با استادمه .
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mrshi نمایش پست ها
    منظور سوال من خانم آزيتا هستن كه از دانشگاه خنت پذيرش گرفتن در رشته كشاورزي ممنون از پاسختون.

با سلام
    من پذیرش دکترام اومده.اما با توجه به طول کشیدن کارای پاسپورت و ویزام احتمالا آخرای اکتبر دانشگاه لوون باشم. آیا واسه پذیرش دکترا هم باید دیفر کرد یا اینکه زیاد مهم نیست که چه تاریخی اونجا باشیم با توجه به نوع مقطع؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arminator نمایش پست ها
    با سلام
    من پذیرش دکترام اومده.اما با توجه به طول کشیدن کارای پاسپورت و ویزام احتمالا آخرای اکتبر دانشگاه لوون باشم. آیا واسه پذیرش دکترا هم باید دیفر کرد یا اینکه زیاد مهم نیست که چه تاریخی اونجا باشیم با توجه به نوع مقطع؟
    با تشکر
    براي پذيرش در مقطع دكتري و همچنين اومدن ويزاي شما تبريك عرض ميكنم. من هم شرايط شما را دارم. در مقطع دكتري اوضاع متفاوت هست و هر تصميمي بين شما و استاد گرفته شود پياده ميشود. البته نبايد زياد تأخير كنيد. من با استادم تماس گرفتم و گفتم كه مشكل دارم و اگر ميشود آخر سال ميلادي بيايم كه ايشان گفتند خودت را تا ماه نوامبر برسان.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_a120 نمایش پست ها
    براي پذيرش در مقطع دكتري و همچنين اومدن ويزاي شما تبريك عرض ميكنم. من هم شرايط شما را دارم. در مقطع دكتري اوضاع متفاوت هست و هر تصميمي بين شما و استاد گرفته شود پياده ميشود. البته نبايد زياد تأخير كنيد. من با استادم تماس گرفتم و گفتم كه مشكل دارم و اگر ميشود آخر سال ميلادي بيايم كه ايشان گفتند خودت را تا ماه نوامبر برسان.
    سلام دوست عزیز
    میتونم بپرسم شما از کدوم یونی پذیرش گرفتی؟ البته ویزای من نیومده، راستش من هنوز پاسپورت هم ندارم و لنگ نامه ای هستم که باید بهم بدنو کارامو شروع کنم.شما تو چه مرحله ای هستین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arminator نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میتونم بپرسم شما از کدوم یونی پذیرش گرفتی؟ البته ویزای من نیومده، راستش من هنوز پاسپورت هم ندارم و لنگ نامه ای هستم که باید بهم بدنو کارامو شروع کنم.شما تو چه مرحله ای هستین؟
    من از دانشگاه هاسلت بورس دكتري گرفتم. من ويزايم آمده است و فقط بايد بليط تهيه كنم و ببرم سفارت تا ويزاي من در پاسپورتم زده شود. مي توانيد از سايت زير پروسه ويزاي خود را چك كنيد:
    https://infovisa.ibz.be

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_a120 نمایش پست ها
    من از دانشگاه هاسلت بورس دكتري گرفتم. من ويزايم آمده است و فقط بايد بليط تهيه كنم و ببرم سفارت تا ويزاي من در پاسپورتم زده شود. مي توانيد از سايت زير پروسه ويزاي خود را چك كنيد:
    https://infovisa.ibz.be
    من هنوز کاری واسه ویزا نکردم چون دارم کارای اداری واسه اومدن نامه پذیرشمو میکنم. شما ویزات چندوقته اومد؟

Junior Member

سلام، شما برای کدام رشته کشاورزی درخواست کردید؟ چون من فوق لیسانس گیاهپزشکی دارم و به دنبال پذیرش دکترا از بلژیک هستم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

دوستان يك سوالي براي من پيش آمده است. در مكاتباتي كه از سوي دانشگاه هاسلت در بلژيك دريافت كردم نوشته شده بود كه:
    Our government expects all incoming guests to be free of TBC; therefore you should bring a proof of this when you come to UHasselt

منظور از اين TBC چيست. اگر كسي اطلاعي دارد ممنون ميشوم كه به بنده اطلاع دهد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)