صفحه 17 از 39 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

سلام
    می خواستم بدونم کسی در مورد فاند دکتری خبری داره !؟
    منظورم اینه که به دانشجویان دکتری مثل سوئیس یا سوئد حقوق میدن یا بورس یا هیچچی !!!؟
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم کسی در مورد فاند دکتری خبری داره !؟
    منظورم اینه که به دانشجویان دکتری مثل سوئیس یا سوئد حقوق میدن یا بورس یا هیچچی !!!؟
    If you want to know exactly, both two first options are avalable, but I have mostly heard about scholorships for PhD students

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash270 نمایش پست ها
    سلام
    من هروقت سوالی پرسیدم که جواب نگرفتم اینجا!بهرحال.
    من کارشناسی مدیریت بانکداری با معدل15.23
    فوق بازرگانی معدل 16.20 دانشگاه آزاد
    میخام بدونماصن شانس با این معدلا دارم یا نه؟
    دوست عزیز
    جالبه که کلا 7-8 تا پست داشتید، که 3تاش همین سوال هست که دقیقا در سه تا انجمن متفاوت پست شده، یعنی به طور همزمان لطف بچه های سه تا انجمن رو زیر سوال بردید. لااقل جمله اولتون رو فقط در انجمنی که جواب نگرفته بودید پست میکردید.

سلام.برای گرفتن پذیرش در رشته مدیریت مالی در مقطع PhDبرای دانشگاه های بلژیک نمره gmat لازمه؟شانس پذیرش از دانشگاه های بلژیک دارم؟لیسانس و ارشد مدیریت آزاد.معدل هر دو مقطع 17.03 وشاگرد اول هر دو مقطع در کل دوره .ورود به کارشناسی ارشد بدون آزمون مقاله ندارم سابقه3 سال تدریس در دانشگاه و مدیر گروه.بهترین پروپوزال و پایان نامه دوره.آیلتسم اگه خدا بخواد تا مهر ماه 6.5 میشم.ممنون پیشاپیش

Junior Member

سلام دوستان
    بین کسایی که از KULeuven پذیرش دکترا گرفتن، آیا همه دوره pre-PhD داشتن(دوره یکساله برای دانشجوهایی که از کشورهایی با سطح دانشگاهه پایین اومدن شامل ایران هم میشه)؟ میشه در مورد این دوره توضیح بدید؟ تو صفحات قبل بعضیها یه چیزایی گفتن ولی کافی نیست . آیا در این دوره فاند میدن و پولی که میدن هزینه ها رو پوشش میده؟ در نامه پذیرش فقط یکسال pre-PHD رو مینویسن یا برای خودphd هم پذیرش میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khakestar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بین کسایی که از KULeuven پذیرش دکترا گرفتن، آیا همه دوره pre-PhD داشتن(دوره یکساله برای دانشجوهایی که از کشورهایی با سطح دانشگاهه پایین اومدن شامل ایران هم میشه)؟ میشه در مورد این دوره توضیح بدید؟ تو صفحات قبل بعضیها یه چیزایی گفتن ولی کافی نیست . آیا در این دوره فاند میدن و پولی که میدن هزینه ها رو پوشش میده؟ در نامه پذیرش فقط یکسال pre-PHD رو مینویسن یا برای خودphd هم پذیرش میدن؟
    تا اونجا که من میدونم.تمام دانشجویانی که مدرک فوق لیسانشون از غیر از اتحادیه اروپا باشه در دانشگاه لوون باید یک سال pre.doc بگذرونن.اینکه فاند به اون دوران بر میگرده یا نه به استاد بستگی داره وبعضی از بچه ها تو این دوران پول میگیرن اما به بعضی دیگه استاد میگه بیا این یک سال رو بگذرون از کارت راضی بودم برای دکترا میگیرمت با فاند.اکثر بچه ها دکترا رو با همون استاد ادامه دادن و بعضی از دوستان بودن که با استاد رابطه خوبی نداشتن و استاد قراردادشون رو تمدید نکرده.شما باید از استادتون بپرسین که تو این 1 سال بهتون پول میده یا نه و اینکه امکانش هست که اگه از کارتون راضی بود برای دکترا هم شما رو بپذیره یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    تا اونجا که من میدونم.تمام دانشجویانی که مدرک فوق لیسانشون از غیر از اتحادیه اروپا باشه در دانشگاه لوون باید یک سال pre.doc بگذرونن.اینکه فاند به اون دوران بر میگرده یا نه به استاد بستگی داره وبعضی از بچه ها تو این دوران پول میگیرن اما به بعضی دیگه استاد میگه بیا این یک سال رو بگذرون از کارت راضی بودم برای دکترا میگیرمت با فاند.اکثر بچه ها دکترا رو با همون استاد ادامه دادن و بعضی از دوستان بودن که با استاد رابطه خوبی نداشتن و استاد قراردادشون رو تمدید نکرده.شما باید از استادتون بپرسین که تو این 1 سال بهتون پول میده یا نه و اینکه امکانش هست که اگه از کارتون راضی بود برای دکترا هم شما رو بپذیره یا نه؟
    من فقط یه نکنه رو اضافه کنم که در این دوره دروس و یا حتی پروزه خواهید داشت که هر چند به طور عمده به استاد بستگی داره ولی گروه هی هم از اعضای دانشکده هستن که به شما نمره میدن مثلن یه طور رسمی میگن شما باید از دروس و یا تحقیق چهارده از بیست رو بیارید تا بتونید اکسبت بشید برا دکترا

با سلام به دوستان عزیز
    من یرای یک موقعیت دکترا واسه لوون اپلای کردم و بعد مصاحبه قبول شدم. اما منو واسه دوره predoctoral گرفتن که 1 ساله هست و فاندش 900 یورو هست. از دوستان عزیز 2 سوال دارم:
    1 ایا کسی شرایط مشابه من براش پبیش اومده یا اینکه میدونه این دوره کلا چی هست؟
    2- با توجه به فاند من واسه این دوره و شرایط گرفتن ویزا احتمال این هست که سفارت از من ضامن مالی بخاد یا اینکه به خاطر فاند کم بهم ویزا ندن؟
    در مجموع اگر کسی تجربه داره بهم کمک کنه ممنون میشم

سلام
    من واسه یک Phd position اپلایکردمو بعد مصاحبه قبول شدم ولی به من فعلا scholarshipe یک ساله و ماهیانه 900 یورو فاند دادن. شما خودت در این زمینه اطلاعات داری چون با توجه بهشرایط سربازیم کانتا گیجم و نمیدونم چه کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط khakestar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    من واسه یک Phd position اپلای کردمو بعد مصاحبه قبول شدم ولی به من فعلا scholarshipe یک ساله و ماهیانه 900 یورو فاند دادن. شما خودت در این زمینه اطلاعات داری چون با توجه به شرایط سربازیم کاملا گیجم و نمیدونم چه کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)