صفحه 18 از 39 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Junior Member

پیش فرض تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

سلام،خسته نباشید.من فارغ التحصیل ارشد فیزیک دانشگاه تهران هستم.می خوام واسه دکترا اقدام کنم بلژیک. میخواستم ببینم دانشگاه اونجافاند کامل میدن واسه دکترا؟اصلا بهتره چطور اقدام کنم منظورم اینه که باید استاد پیداکنم؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط arminator نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    من یرای یک موقعیت دکترا واسه لوون اپلای کردم و بعد مصاحبه قبول شدم. اما منو واسه دوره predoctoral گرفتن که 1 ساله هست و فاندش 900 یورو هست. از دوستان عزیز 2 سوال دارم:
    1 ایا کسی شرایط مشابه من براش پبیش اومده یا اینکه میدونه این دوره کلا چی هست؟
    2- با توجه به فاند من واسه این دوره و شرایط گرفتن ویزا احتمال این هست که سفارت از من ضامن مالی بخاد یا اینکه به خاطر فاند کم بهم ویزا ندن؟
    در مجموع اگر کسی تجربه داره بهم کمک کنه ممنون میشم
    من قکر نمی کنم از بابت سفارت به مشکل بر حورید چون فاند کافی هست برای یه نفر مجرد فقط می مونه مشکل سربازی که اگر اون رو بتونید حل کنید و مشکلی سر راه نباشه چون نمی دونم که وزارت علوم بابت یک سال معافت تحصیلی میدن یا نه
    ویرایش توسط morteza379 : August 18th, 2012 در ساعت 03:42 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimba66 نمایش پست ها
    سلام،خسته نباشید.من فارغ التحصیل ارشد فیزیک دانشگاه تهران هستم.می خوام واسه دکترا اقدام کنم بلژیک. میخواستم ببینم دانشگاه اونجافاند کامل میدن واسه دکترا؟اصلا بهتره چطور اقدام کنم منظورم اینه که باید استاد پیداکنم؟
    ممنون
    حوب شما باید با توحه به علاقتون و زمینه کاری با استاد مربوطه تماس بگیرید بعد اگر اون نیاز داشته باشه و شرایط شما با پروزه اون همحوانی داشته باشه مدارگ شما رو ارزیابی می کنه و به دانشکاه می فرسته برا کارای اداری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arminator نمایش پست ها
    سلام
    من واسه یک Phd position اپلای کردمو بعد مصاحبه قبول شدم ولی به من فعلا scholarshipe یک ساله و ماهیانه 900 یورو فاند دادن. شما خودت در این زمینه اطلاعات داری چون با توجه به شرایط سربازیم کاملا گیجم و نمیدونم چه کنم.
    لینکهای زیر رو در سایت دانشگاه دیدم. استادم هم توضیح داد که تو این دوره درسهای لازم رو پاس میکنی و پروژه رو هم شروع میکنی و در انتها یکpresentation هم شبیه دفاع داری. حتی بچه ها تو این دوره مقاله هم داشتن و بعدش کمیته تصمیم میگیره که شما رو برای دکتری بگیره. کم و کیف این دوره هم بیشتر به استادت بستگی داره
    http://www.esat.kuleuven.be/education/phd/predoc
    http://www.kuleuven.be/admissions/st...redoc_eea.html

ممنون از راهنماییتون. شما هم شرایطی مثل بنده دارین؟ آیا نامتون اومده؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

سلام ارشد آزاد با معدل بالای 19 رو با آیلتس 7 و یه آی اس آی فول فاند میدن؟یا اول باید prep.h.d و بگذرونممممممممممممم

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    سلام ارشد آزاد با معدل بالای 19 رو با آیلتس 7 و یه آی اس آی فول فاند میدن؟یا اول باید prep.h.d و بگذرونممممممممممممم
    دکتری تو کشورهای اسکاندیناوی شغل محسوب میشه. شما اگر پذیرش بگیرین ماهیانه بهتون حقوق پرداخت میکنن. تمام دانشجوهایی که مستر خارج از اروپا دارن باید دوره ی یکساله ی امادگی دکتری رو بگذرونن تو بلژیک. حقوق این دوره البته نصف حقوق دوره ی دکتری هست.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

دوستان امروز واسه پذیرش predoctoral رفتم وزارت علوم ولی کفت معرفی نمیکنیمت به نظام وظیفه (مشکل سربازی دارم)، کسی راهی به ذهنش میرسه یا به اینجور موردی برخورد کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من شریف رتبه اول ارشد با معدل 19 بودم ولی predoc بهم دادن که خدا ازشون نگذره و اینجا به مشکل خوردم به خاطر این دوره.

Junior Member

[QUOTE=arminator;871329]دوستان امروز واسه پذیرش predoctoral رفتم وزارت علوم ولی کفت معرفی نمیکنیمت به نظام وظیفه (مشکل سربازی دارم)، کسی راهی به ذهنش میرسه یا به اینجور موردی برخورد کرده؟[/QUOT

من مجبور شدم مشکل سربازیم رو حل کنم با رفتن به سربازی، هر چند البته راههای دیگه ممکن وجود داشته باشه، باید برید نظام وظیفه و بپرسید چه جوری می‌شه به مدت کوتاه از کشور خارج شد، بهتره سوال و وضعیت روی اونجا توضیح بدید شاید راه حالی‌ پیشنهاد کردند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)