صفحه 19 از 39 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

[QUOTE=morteza379;871350]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arminator نمایش پست ها
    دوستان امروز واسه پذیرش predoctoral رفتم وزارت علوم ولی کفت معرفی نمیکنیمت به نظام وظیفه (مشکل سربازی دارم)، کسی راهی به ذهنش میرسه یا به اینجور موردی برخورد کرده؟[/QUOT

من مجبور شدم مشکل سربازیم رو حل کنم با رفتن به سربازی، هر چند البته راههای دیگه ممکن وجود داشته باشه، باید برید نظام وظیفه و بپرسید چه جوری می‌شه به مدت کوتاه از کشور خارج شد، بهتره سوال و وضعیت روی اونجا توضیح بدید شاید راه حالی‌ پیشنهاد کردند
    اگر غیبت نداشته باشید، میشه با وثیقه رفت

من غیبت نداشتم. مشکلش اینه که predoctoral رو دکترا حساب نمیکنه. واقعا بی انصافن

نقل قول نوشته اصلی توسط azita نمایش پست ها
    سلام. من از دانشگاه گنت برای phd پذیرش گرفتم و الان 4 ماهه گنت هستم. من فاند ندارم. اگه کسی سوالی داشت که من در موردش اطلاعاتی داشتم خوشحال میشم جواب بدم. رشته من کشاورزی هست و الان دکترا تغذیه خاک می خونم.

سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد کشاورزی- علوم خاک از دانشگاه چمران هستم و قصد دارم که برای پذیرش دکترا از بلژیک اقدام کنم. می خواستم در ارتباط با مدرک زبان و معدل (از لحاظ نمره) در گرفتن پذیرش از بلژیک راهنمایی کنید. با تشکر

Junior Member

بهتره به سایت دانشگاههای مختلف سر بزنید و بینید چه رشته ای میخواید و چه ملزوماتی داره, دانشگاهها با توجه به رنک , رشته ای که میخواید بخونید و ... مثل همه جای دیگه شرایط خاص خودشونو دارن, اگر راجع به رشته و دانشگاه خاصی هم سوال دارید مطرح کنید من یا دوستان شاید بتونیم کمک کنیم

سلام دوستان
    من ويزام صادر شده و واسه 20 سپتامبر بلِيط دارم
    من حدود يکساله با يکی از اساتيد دانشگاه گنت برای گرفتن فاند دکترا همکاری پژوهشی دارم.
    تا اينکه قرار شد به عنوان يک پژوهشگر داوطلبانه به گروه اِيشان ملحق شوم و برای دوره دکترا ثبت نام کنم و زير نظرش پروپزال خود را تکميل کنم تا بتونم فاند بگيرم . کسی اينجا هست که به اين شيوه تونسته باشه فاند بگيره ؟ لطفا اگه اطلاعاتی داريد در اختيار من قرار دهيد؟

ویرایش توسط lalehrafati : August 22nd, 2012 در ساعت 01:32 PM

سلام آزیتای عزیز من ویزام صادر شده و واسه 20 سپتامبر بلیط دارم
    قرار است من به عنوان یک پژوهشگر داوطلبانه به گروه پژوهشی استادم در دانشگاه گنت ملحق شوم و برای دوره دکترا ثبت نام کنم . آیا کسی رو با این شرایط میشناسی که تونسته فاند بگیره؟
    نمی دونم میتونم از دانشگاه تقاضای خوابگاه کنم ؟ به عنوان یک scientific visitor / collaborator
    زمانی که میرسم گنت آیا دانشگاه محلی برای اسکان دانشجویان در نظر میگیرد یا باید برم هتل؟
    لطفا منو راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehrafati نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ويزام صادر شده و واسه 20 سپتامبر بلِيط دارم
    من حدود يکساله با يکی از اساتيد دانشگاه گنت برای گرفتن فاند دکترا همکاری پژوهشی دارم.
    تا اينکه قرار شد به عنوان يک پژوهشگر داوطلبانه به گروه اِيشان ملحق شوم و برای دوره دکترا ثبت نام کنم و زير نظرش پروپزال خود را تکميل کنم تا بتونم فاند بگيرم . کسی اينجا هست که به اين شيوه تونسته باشه فاند بگيره ؟ لطفا اگه اطلاعاتی داريد در اختيار من قرار دهيد؟

سلام دوست عزیز
    میتونم بپرسم ویزاتون چند روزه اومده؟ منم از KULeuven پذیرش واسه فعلا predoc و بعدا دکترا دارم .
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط arminator نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میتونم بپرسم ویزاتون چند روزه اومده؟ منم از KULeuven پذیرش واسه فعلا predoc و بعدا دکترا دارم .
    موفق باشی
    دوست عزیز - بعد از گذشت یک هفته از زمان تحویل مدارک، با من تماس گرفتن که با ویزام موافقت شده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehrafati نمایش پست ها
    سلام آزیتای عزیز من ویزام صادر شده و واسه 20 سپتامبر بلیط دارم
    قرار است من به عنوان یک پژوهشگر داوطلبانه به گروه پژوهشی استادم در دانشگاه گنت ملحق شوم و برای دوره دکترا ثبت نام کنم . آیا کسی رو با این شرایط میشناسی که تونسته فاند بگیره؟
    نمی دونم میتونم از دانشگاه تقاضای خوابگاه کنم ؟ به عنوان یک scientific visitor / collaborator
    زمانی که میرسم گنت آیا دانشگاه محلی برای اسکان دانشجویان در نظر میگیرد یا باید برم هتل؟
    لطفا منو راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟
    در مورد قسمت اول سوالتون، بدون شک مشکلی نحواهد بود اگر شما برا دکترا پدیرفته بشید بدون فاند نحواهد بود. این همگاری به این صورت هم برا این بوده که استاد بیشتر شما رو بشناسه و شاید این که در پروسه گرفتن یه پروژه هست ولی هنوز فاند یا گرنتی دریافت نکرده

Junior Member

سلام
    در مورد زبان و معدل شرایطی در سایت دانشگاه امده که برای مقطع دکترا ایلتس اکادمیک اوورال 6.5 می خواد و معدل هم 70 یا 75 % کل نمره در کشور مورد نظر . یعنی70% از 20 برای ایران . اما 2 نکته رو باید یاداوری کنم که نظر استاد مهمه یعنی اگر شما رزومتون مورد توجه استادی قرار بگیره شاید از برخی شروط صرفنظر کنه . مثلا همین الان در دپارتمان ما اقایی هست ایرانی که بدون ایلتس و فقط با مصاحبه تلفنی اومده چون رزومه خوبی داشت .
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد کشاورزی- علوم خاک از دانشگاه چمران هستم و قصد دارم که برای پذیرش دکترا از بلژیک اقدام کنم. می خواستم در ارتباط با مدرک زبان و معدل (از لحاظ نمره) در گرفتن پذیرش از بلژیک راهنمایی کنید. با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)