صفحه 20 از 39 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

سلام
    اگه درست متوجه شده باشم شما پذیرش دکترا ندارید بلکه بصورت پژوهشگر داوطلبانه میایید تا بعد وارد دکترا بشید. من تاحالا به این مورد برخورد نکردم . البته که دانشگاه بهتون خوابگاه میده منتها باید از قبل ورودتون هماهنگ کنید تا به محض ورود برید خوابگاهتون . بچه ها اینجا اینکارو کردن . در مورد فاند هم دانشکده ها و استادها با هم فرق داره . شاید استاد شما بتونه از جایی براتون فاند جور کنه اما فاند خود دانشگاه خیلی گرفتنش سخته و شما با بلژیکی ها رقابت می کنید . من خودم فاند ندارم . یه سری فاند هم هست که فقط مربوط یه کشورهای فقیر میشه که ایران تو لیست نیست . امیدورام شما موفق به گرفتن یه منبع مالی بشید .
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehrafati نمایش پست ها
    سلام آزیتای عزیز من ویزام صادر شده و واسه 20 سپتامبر بلیط دارم
    قرار است من به عنوان یک پژوهشگر داوطلبانه به گروه پژوهشی استادم در دانشگاه گنت ملحق شوم و برای دوره دکترا ثبت نام کنم . آیا کسی رو با این شرایط میشناسی که تونسته فاند بگیره؟
    نمی دونم میتونم از دانشگاه تقاضای خوابگاه کنم ؟ به عنوان یک scientific visitor / collaborator
    زمانی که میرسم گنت آیا دانشگاه محلی برای اسکان دانشجویان در نظر میگیرد یا باید برم هتل؟
    لطفا منو راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟

Junior Member

با سلام
    البته به نظر میرسه این مرحله پیش دکترا در دانشگاه لوون اجباریه و ربطی به معدل و نمره های ارشدتون نداره . چون من دانشگاه گنت هستم و بخاطر معدل ارشدم مستقیم وارد دکترا شدم . معدل ارشدم 17/75 دانشگاه تهران بود و 5 سال هم سابقه کار مرتبط داشتم. البته بهم فاند ندادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    سلام ارشد آزاد با معدل بالای 19 رو با آیلتس 7 و یه آی اس آی فول فاند میدن؟یا اول باید prep.h.d و بگذرونممممممممممممم

ممنونم از پاسختان. اما استاد راهنمای من با ایشان ارتباط علمی دارند. معدل من 80% است فقط سوال من اینه که اگر نمره آیلتس آکادمیک اوورال 6 بشه با توجه به دوستی استاد راهنمایم و استاد بلژیکی آیا ممکن است که استاد بلژیکی این کسری نمره زبان را چشم پوشی کند؟

Junior Member

خواهش می کنم . به احتمال خیلی زیاد اینکارو میکنه .

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختان. اما استاد راهنمای من با ایشان ارتباط علمی دارند. معدل من 80% است فقط سوال من اینه که اگر نمره آیلتس آکادمیک اوورال 6 بشه با توجه به دوستی استاد راهنمایم و استاد بلژیکی آیا ممکن است که استاد بلژیکی این کسری نمره زبان را چشم پوشی کند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azita نمایش پست ها
    سلام
    اگه درست متوجه شده باشم شما پذیرش دکترا ندارید بلکه بصورت پژوهشگر داوطلبانه میایید تا بعد وارد دکترا بشید. من تاحالا به این مورد برخورد نکردم . البته که دانشگاه بهتون خوابگاه میده منتها باید از قبل ورودتون هماهنگ کنید تا به محض ورود برید خوابگاهتون . بچه ها اینجا اینکارو کردن . در مورد فاند هم دانشکده ها و استادها با هم فرق داره . شاید استاد شما بتونه از جایی براتون فاند جور کنه اما فاند خود دانشگاه خیلی گرفتنش سخته و شما با بلژیکی ها رقابت می کنید . من خودم فاند ندارم . یه سری فاند هم هست که فقط مربوط یه کشورهای فقیر میشه که ایران تو لیست نیست . امیدورام شما موفق به گرفتن یه منبع مالی بشید .
    موفق باشید
    آزیتای عزیز
    ممنون از جواب به پست من.
    دقیقا ، من به عنوان یک پژوهشگر به تیم استادم ملحق میشم و به عنوان دانشجوی دکترا ثبت نام میکنم. ولی فعلا هیچ grant به من تعلق نمیگیره . قرار شده من با کمک استادم پروپزالمو تکمیل کنم و ایشون قول داده که با چند جا مکاتبه کنه و واسم فاند بگیره .
    فقط به من گفته که به عنوان یک employee واسه من کارت صادر میشه و حقوق یک employee شامل منم میشه . فقط در مورد خوابگاه مطمئن نبود . باید خودم با دانشگاه مکاتبه کنم . خدا کنه جور شه. بازم ممنونم عزیزم

Junior Member Davidiyya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Cinematography And Film/video Production

با عرض سلام خدمت دوستان

آیا کسی در مورد دکتری "سینما" و یا "مطالعات فیلم" اطلاعاتی داره؟ ... کدام دانشگاه ها شانس پذیرش بیشتر است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Davidiyya نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان

آیا کسی در مورد دکتری "سینما" و یا "مطالعات فیلم" اطلاعاتی داره؟ ... کدام دانشگاه ها شانس پذیرش بیشتر است؟
    http://www.cims.ugent.be/
    http://soc.kuleuven.be/web/home/4/9/eng

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

سلام دوستان
    من مدرک زبان فرانسه دارم. آیا با مدرک زبان فرانسه امکان گرفتن پذیرش در رشته عمران هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط semm6213 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدرک زبان فرانسه دارم. آیا با مدرک زبان فرانسه امکان گرفتن پذیرش در رشته عمران هست؟
    به صرف داشتن مدرک که نمیشه نظری داد، ضمن اینکه شما باید ببینید اصلاً دوره ایی هست که به زبان فرانسه باشه یا نه

با سلام، دوستان عزیز دو سئوال داشتم:
    من هم مشابه با شرایط یکی از دوستان، باید فرم application فرستاده شده را در ابتدا پر کنم تا بعدا نامه پذیرش برایم ارسال شود اما دو مشکل دارم:
    1- بدلیل خدمت سربازی، اصل مدرک را که نمی توانم به هیچ عنوانی بگیرم، موقتش هم نیاز به مشخص بودن وضعیت سربازی یعنی کارت سبز دارد، با این وجود تنها ارسال کارنامه ها از نظر دانشگاه مربوطه کفایت می کند ولی اصرار به legalize شدن دارند، سفارت هم که هم مهر دادگستری و هم مهر امورخارجه می خواهد، کسی می داند مهر امور خارجه را روی کارنامه چطور باید گرفت؟
    2- مشکل دوم این است که کارنامه های ارسالی از صنعتی اصفهان به هیچ وجه مهر نمی خورند، چه کار می توان انجام داد تا احیانا مشکلی برای مهرهای امورخارجه و دادگستری و اعتبار کارنامه حاصل نشود؟
    با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)