صفحه 21 از 39 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    سلام
    چه دانشگاهی زو با شرایط زیز به من پیشنهاد میکنید.

لیسانس کامپیوتر :معدل 14.20
    فوق لیسانس اقتصاد:16
    ایلتس :6.5
    مقاله ندارم

برای دکترای اقتصاد میخوام اقدام کنم.ایا شانس بورس یا فاند رو دارم
    درود من زیاد با تجربه نیسم ولی چون برا بورس و فاند رقابت زیاده، به نظرم سخته
    شما سعی کن مقاله داشته بدی اونا پژوهشگر میخان سابقه پژوهشی مخصوصا برا کسی که ارشده خیلی مهمه.
    حتی مقاله سابمیتی هم خوبه، اکسبتش بیاد که دیگه بهتر
    نمره زبانم بهتر بشه خوبه،
    بیشتر تلاش کنید حتما موفق میشید
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

Junior Member

با سلام.
    من تو دانشگاه گنت به یکی از استادا ایمیل زدم، به من قول فاند داده به شرطی که پروژه سابمیت شده برای دانشگاه پول بگیره که البته تا 40-50 روز دیگه مشخص میشه، نامه پذیرش رو دانشگاه برای من فرستاده و توش ذکر کرده که من اسکولارشیپ ندارم. حالا میخواستم ازتون بپرسم تا چه حد میشه احتمال داد که این فاند جور بشه، بعد هم به نظرتون بهتر نیست الآن برا ویزا اقدام کنم تا جواب استاده بیاد. راستی یه نکته ای، استاده فقط پروپزال و رزومه ام رو دیده و تا حالا باهام مصاحبه نکرده.
    بهر حال ممنون میشم نظر شما رو هم بدونم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaninen نمایش پست ها
    با سلام.
    من تو دانشگاه گنت به یکی از استادا ایمیل زدم، به من قول فاند داده به شرطی که پروژه سابمیت شده برای دانشگاه پول بگیره که البته تا 40-50 روز دیگه مشخص میشه، نامه پذیرش رو دانشگاه برای من فرستاده و توش ذکر کرده که من اسکولارشیپ ندارم. حالا میخواستم ازتون بپرسم تا چه حد میشه احتمال داد که این فاند جور بشه، بعد هم به نظرتون بهتر نیست الآن برا ویزا اقدام کنم تا جواب استاده بیاد. راستی یه نکته ای، استاده فقط پروپزال و رزومه ام رو دیده وتا حالا باهام مصاحبه نکرده.
    بهر حال ممنون میشم نظر شما رو هم بدونم.
    چقدر طول میکشه ویزای بلژیک رو بگیرید؟ من صرفن پیشنهاد میکنم اگر چندماه طول میکشه (حدااقل سه ماه) خب از الان اقدام لازم رو بکنید
    ولی به استادتون بگید بدون پول حتی واسه یک ترم هم نمیتونید بیاید. در نتیجه تا ویزاتون اماده میشه تکلیف پروژه هم معلوم میشه و اونوقت
    میتونید تصمیم نهایی رو بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    چقدر طول میکشه ویزای بلژیک رو بگیرید؟ من صرفن پیشنهاد میکنم اگر چندماه طول میکشه (حدااقل سه ماه) خب از الان اقدام لازم رو بکنید
    ولی به استادتون بگید بدون پول حتی واسه یک ترم هم نمیتونید بیاید. در نتیجه تا ویزاتون اماده میشه تکلیف پروژه هم معلوم میشه و اونوقت
    میتونید تصمیم نهایی رو بگیرید.
    فکر کنم 2-3 ماهی طول میکشه. فقط این حالت یه سختی داره و اونم پیدا کردن ضامن هست. آره منم قبلا بهش گفتم که اصلا بدون پ.ل برام غیر ممکنه.
    حالا به عنوان یه گزینه دیگه نظرتون چیه من ضامن پیدا کنم و ویزا بگیرم و برم شروع به تحصیل کنم. اینجوری اگه اونجا باشم شانس گرفتن فاند بالا نمیره؟
    منظورم اینه که اصلا استادا وقتی میگن ما فاند میدیم بعدا نظرشون عوض نمیشه؟ مثلا اگه یه گزینه بهتر پیدا کنن.
    مرسی که راهنمایی کردین.

Moderator

فکر کنم 2-3 ماهی طول میکشه. فقط این حالت یه سختی داره و اونم پیدا کردن ضامن هست. آره منم قبلا بهش گفتم که اصلا بدون پ.ل برام غیر ممکنه.
    حالا به عنوان یه گزینه دیگه نظرتون چیه من ضامن پیدا کنم و ویزا بگیرم و برم شروع به تحصیل کنم. اینجوری اگه اونجا باشم شانس گرفتن فاند بالا نمیره؟
    منظورم اینه که اصلا استادا وقتی میگن ما فاند میدیم بعدا نظرشون عوض نمیشه؟ مثلا اگه یه گزینه بهتر پیدا کنن.
    مرسی که راهنمایی کردین.
    والا دانشگاههای اروپا سیستمش متفاوته. خیلی از این بحثای مالی دست استاد نیس. مدیریت پوزیشن های فاند دار با دانشگاهه
    . شما برید اونجا هم اگر دانشگاه پول رو نده، استاد کاری نمیتونه بکنه. به نظرم ریسکه. شما ویزاتون رو درخواست بدین و کارها رو موازی ببرین
    جلو و منتظر باشید ببینید چی میشه توی این دوسه ماه. بعد تصمیم بگیرید. ولی نذارید دوسه ماه بگذره و فاند شما اوکی بشه بعد حالا بخواین
    بیفتین دنبال ویزا. اونجوری ممکنه دیر بشه ازتون بگیرن پوزیشن رو.
    شما با همین پذیزش برای ویزا اقدام کن ولی نرو تا وقتی که تکلیف فاند معلوم نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    والا دانشگاههای اروپا سیستمش متفاوته. خیلی از این بحثای مالی دست استاد نیس. مدیریت پوزیشن های فاند دار با دانشگاهه
    . شما برید اونجا هم اگر دانشگاه پول رو نده، استاد کاری نمیتونه بکنه. به نظرم ریسکه. شما ویزاتون رو درخواست بدین و کارها رو موازی ببرین
    جلو و منتظر باشید ببینید چی میشه توی این دوسه ماه. بعد تصمیم بگیرید. ولی نذارید دوسه ماه بگذره و فاند شما اوکی بشه بعد حالا بخواین
    بیفتین دنبال ویزا. اونجوری ممکنه دیر بشه ازتون بگیرن پوزیشن رو.
    شما با همین پذیزش برای ویزا اقدام کن ولی نرو تا وقتی که تکلیف فاند معلوم نشده
    مرسی بابت راهنمایی. آره، اینجوری که شما میگی بهترین کار همینه که فعلا برای ویزا فقط اقدام کنم. تا ببینم تو 2 ناه آینده چه اتفاقاتی میوفته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستان
    من لیسانس معماری از دانشگاه مشهد معدل 16.85
    درحال گذراندم مستر در دانشگاه ولنگانگ استرالیا هستم
    ترم اینده درسم تموم میشه..بنظرتون شانسی واسه پذیرش دکترا در بلژیک دارم؟
    دکترا به چه زبانی تدریس میشه؟
    ایتلتس 6.5 هم دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد کامپيوتر_تهران جنوب

سلام دوستان
    کارشناس ارشد نرم افزار تهران جنوب، رزومم قوي هست و مقام خوارزمي و مقاله و چاپ کتاب هم دارم . ميخواستم دوستاني که در دانشگاه هاي بلژيک دارن تحصيل ميکنن راهنمايي و کمکم کنند که براي مقطع دکتري بتونم از يه دانشگاه خوب پذيرش بگريم. چ.ن اطلاعات کافي درباره دانشگاه اونجا ندارم ممنون ميشم

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

مرسی بابت راهنمایی. آره، اینجوری که شما میگی بهترین کار همینه که فعلا برای ویزا فقط اقدام کنم. تا ببینم تو 2 ناه آینده چه اتفاقاتی میوفته.
    همون طور که حتماً می دونید شما برای درخواست ویزا باید یا فاند داشته باشید یا یک ساپورتر مالی که در خارج از ایران باشه. در نتیجه داشتن یا نداشتن فاند در روند گرفتن ویزای شما تاثیر گذار هست. نکته دیگه این که وقتی شما فاند و گرفتید هر موقع خواستید می تونید برید، پس نگران دیر شدنش نباشید. در صورتی که ضامن مالی دارید قضیه فرق می کنه و همین الان هم می تونید اقدام کنید، اما اگر ندارید باید صبر کنید تا نامه فاند هم بیاد

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط naasagh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس معماری از دانشگاه مشهد معدل 16.85
    درحال گذراندم مستر در دانشگاه ولنگانگ استرالیا هستم
    ترم اینده درسم تموم میشه..بنظرتون شانسی واسه پذیرش دکترا در بلژیک دارم؟
    دکترا به چه زبانی تدریس میشه؟
    ایتلتس 6.5 هم دارم
    همیشه شانس وجود داره، بسته به نوع رشته، و فاندی که در رشته شما هست ممکن متغیر باشه.
    زبان تدریس و دانشگاه انگلیسی هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)