صفحه 22 از 39 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط soha123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کارشناس ارشد نرم افزار تهران جنوب، رزومم قوي هست و مقام خوارزمي و مقاله و چاپ کتاب هم دارم . ميخواستم دوستاني که در دانشگاه هاي بلژيک دارن تحصيل ميکنن راهنمايي و کمکم کنند که براي مقطع دکتري بتونم از يه دانشگاه خوب پذيرش بگريم. چ.ن اطلاعات کافي درباره دانشگاه اونجا ندارم ممنون ميشم
    اطلاعات دانشگاه ها و نحوه اپلای کردن اون ها و می تونید از توی وبسایت خود دانشگاه پیدا کنید. لیست دانشگاه های هر کشوری و هم می تونید به راحتی در ویکی پدیا پیدا کنید. البته یک راه دیگه هم پیدا کردن استاد هست که باید بر حسب نوع علاقه ای که دارید سرچ کنید. دانشگاه های خوب بلژیک: لوون، گنت، هسلت، آنتورپ، VUB و ...

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم آخر ارشد ژئوتکنیک (خاک و پی - عمران) فردوسی مشهد هستم و میخوام برای دکتری بلژیک اقدام کنم. به یکی از اساتید دانشگاه Ghent ایمیل زدم و جواب داد که من حاضرم Application مربوط به Scholarchip رو ساپورت کنم، اما گفت با ید خودم پیدا کنم ! الآن موندم که چکار کنم ؟! اینم متن نامش:
    I have read your cv, but unfortunately we do not have an opening for a PhD position at the moment.
    Are there any scholarship possibilities that you know of? in that case we could help you by supporting your application.

من احساس میکنم کلا امسال خیلی دارن بد رفتار میکنن استادا، حدود 200 تا ایمیل زدم که هیچکدومشون حتی جواب هم ندادن...
    ویرایش توسط clonzhe : November 1st, 2012 در ساعت 12:38 PM

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط clonzhe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ترم آخر ارشد ژئوتکنیک (خاک و پی - عمران) فردوسی مشهد هستم و میخوام برای دکتری بلژیک اقدام کنم. به یکی از اساتید دانشگاه Ghent ایمیل زدم و جواب داد که من حاضرم Application مربوط به Scholarchip رو ساپورت کنم، اما گفت با ید خودم پیدا کنم ! الآن موندم که چکار کنم ؟! اینم متن نامش:
    I have read your cv, but unfortunately we do not have an opening for a PhD position at the moment.
    Are there any scholarship possibilities that you know of? in that case we could help you by supporting your application.

من احساس میکنم کلا امسال خیلی دارن بد رفتار میکنن استادا، حدود 200 تا ایمیل زدم که هیچکدومشون حتی جواب هم ندادن...
    اینا مدلشون همینه! پدر ما رو هم دراوردن!
    اینجا بعضی موسسه ها هستن که تو زمینه های تخصصی پروژه انجام میدن. شما باید اونا رو که مربوط به رشته ی شما هستن پیدا کنید و ببنید ایا الان فاند برای پروژه ای مشابه شما دارن یا نه. اینجوری از دانشگاه پذیرش میگیرید اما با اون موسسه کار میکنید و اون موسسه فاندتون ور میده. از خود همین استاد بخواین چنتا از موسساتی رو که باهاشون کار میکنه معرفی کنه
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

اگر نتونیم fund بگیریم از ghent چه قدر امید به گرفتن مثلا BOF هست؟ منظورم کلا پروژه های PhD هست که بدون fund هستند.

Junior Member davooddayyany آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد- آزاد کرج

دوستان یه سوال

اینطور که من متوجه شدم همه تقریبا باید این دوره predoc رو بگذرونن حالایه نفر مثل من که مشکل سربازی داری می تونه 15000000 اینجا به عنوان وثیقه بده و بره یا نمی تونه چون شنیدم تو ایران predoc رو قبول ندارند و اجازه نمی دند که بریم
    باد می وزد می توانی در مقابلش هم دیوار بسازی، هم آسیاب بادی انتخاب با توست.

نقل قول نوشته اصلی توسط davooddayyany نمایش پست ها
    دوستان یه سوال

اینطور که من متوجه شدم همه تقریبا باید این دوره predoc رو بگذرونن حالایه نفر مثل من که مشکل سربازی داری می تونه 15000000 اینجا به عنوان وثیقه بده و بره یا نمی تونه چون شنیدم تو ایران predoc رو قبول ندارند و اجازه نمی دند که بریم
    دانشگاه لوون که رنک 1 بلژیک هست فقط این دوره رو واسه پذیرش دکترا واسه سال اول میده. واسه سربازی هم اینجا مثل پست داک قبول ندارن و خروج از کشور نمیدن ولی با پیگیری و نامه از استاد راهنمای اونطرف مبنی بر معادل بودن این دوره با دکترا وزارت علوم با درخواست خروج از کشورت موافقت میکنه. باید پیگیری زیاد کنی

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط arminator نمایش پست ها
    دانشگاه لوون که رنک 1 بلژیک هست فقط این دوره رو واسه پذیرش دکترا واسه سال اول میده. واسه سربازی هم اینجا مثل پست داک قبول ندارن و خروج از کشور نمیدن ولی با پیگیری و نامه از استاد راهنمای اونطرف مبنی بر معادل بودن این دوره با دکترا وزارت علوم با درخواست خروج از کشورت موافقت میکنه. باید پیگیری زیاد کنی
    دوستان من به یه استادی در این دانشگاه ایمیل زدم...وحشی... انگار تروریست دیده...دو دقیقه از ایمیلم نگذشته بود...نه سلام نه هیچی گفته شما مناسب شرایط من نیستید....زمینه کاری من با موقعیت اعلام شده تو سایت دقیقا یکی بود...حتی CV من رو نگاه نکرده، رد کرد... فکر نمی کردم یه پروفسور تو این دانشگاه اینقدر عقده ای باشه..
    چون ایرانی ام؟؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    دوستان من به یه استادی در این دانشگاه ایمیل زدم...وحشی... انگار تروریست دیده...دو دقیقه از ایمیلم نگذشته بود...نه سلام نه هیچی گفته شما مناسب شرایط من نیستید....زمینه کاری من با موقعیت اعلام شده تو سایت دقیقا یکی بود...حتی CV من رو نگاه نکرده، رد کرد... فکر نمی کردم یه پروفسور تو این دانشگاه اینقدر عقده ای باشه..
    چون ایرانی ام؟؟!!
    فکر نمیکنم به خاطر ایرانی بودنتون باشه چون اینجا دانشجوی ایرانی خیلی زیاده.البته گاهی میبینین یه استاد کلا نژاد پرست و بد اخلاق از بینشون در میاد که همه جا از این استاد ها هست.برای استادای دیگه اپلای کنین

Junior Member

دروود

دوستان ممنون ميشم راهنمايى كنيد:

من ليسانسم روسى ولى در حال حاضر ترم اول فوق فرانسه ازاد هستم با توجه به يكى نبودن ليسانسم با فوق ميتونم براى دكترى paziresh begiram؟

ميبخشيد براى فونت.

مرسى از همه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا

http://www.ugent.be/ea/floheacom/en
    تو این سایت هرچی میگردم ایمیل استادارو پیدا نمیکنم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)