صفحه 25 از 39 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام من واسه پو زیشن دو دانشگاه همکار لیژ و کاتولیک لون باژیک اپلای انجام دادم و استاد این ایمیل را فرستاد واسه دکترا:
    Thanks for your application for the Research Assistantship in Regulatory Economics at ULg-UCL. The applications will be reviewed after end of the application period and you will receive information about whether you are shortlisted or not. Please notify us of any important change in the information submitted in the application (e.g. availability) if relevant.
    You are considered eligible for the position and your application will be considered, subject to complements specified below.
    Complements to application:
    1. Copy of diploma
    2. Copy of grade reports (or ranking in class) from relevant Master's
    Yours sincerely,

منظور استاد چی هستش لطفا منو راهنمایی بفرمایید. مرسی
    منتظرن همه تو یه پروسه زمانی درخواست هاشون بفرستن و بعد از بررسی همه یکی رو انخاب کنن.شما فعلا تو لیست اولیشون هستین.باید منتظر بمونین تا اپلیکیشن همه بررسی بشه.مدارکی هم که خواسته بفرستین براش.
    تو این مدت هر تغییری که تو اپلیکیشنتون اتفاق میفته اطلاع بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    منتظرن همه تو یه پروسه زمانی درخواست هاشون بفرستن و بعد از بررسی همه یکی رو انخاب کنن.شما فعلا تو لیست اولیشون هستین.باید منتظر بمونین تا اپلیکیشن همه بررسی بشه.مدارکی هم که خواسته بفرستین براش.
    تو این مدت هر تغییری که تو اپلیکیشنتون اتفاق میفته اطلاع بدین
    با تشکر از پیامتون. خواستم بدونم با این رزومه میتونم از استاد آفر بگیرم البته با توجه به ایمیل بالا. پوزیشن استاد مربوط به اقتصاد و علوم مدیریت هست در مقطع phd economics and management science

1- یک مقاله کنفرانس داخلی- و یک مقاله کنفرانس خارجی کره جنوبی
    2- یک مقاله ژورنال آمریکا
    3- 7سال سابقه کار مفید با عناوین مدیر کارخانه و مدیر عامل
    3- رزومه و علاقه مندی های مرتبط با استاد
    4- یک سال تدریس دانشگاه

مرسی اگه سریع پاسخ دهید

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با تشکر از پیامتون. خواستم بدونم با این رزومه میتونم از استاد آفر بگیرم البته با توجه به ایمیل بالا. پوزیشن استاد مربوط به اقتصاد و علوم مدیریت هست در مقطع phd economics and management science

1- یک مقاله کنفرانس داخلی- و یک مقاله کنفرانس خارجی کره جنوبی
    2- یک مقاله ژورنال آمریکا
    3- 7سال سابقه کار مفید با عناوین مدیر کارخانه و مدیر عامل
    3- رزومه و علاقه مندی های مرتبط با استاد
    4- یک سال تدریس دانشگاه

مرسی اگه سریع پاسخ دهید
    این کاملا به استاد بستگی داره که بودجه داشته باشه یا نه.باید از خود استاد بپرسین که فاند میده یا نه و چقدر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    این کاملا به استاد بستگی داره که بودجه داشته باشه یا نه.باید از خود استاد بپرسین که فاند میده یا نه و چقدر؟
    سلام . اینکه فرمودید فاند داره ، من قبلا هم گفتم که این یه پوزیشن هستش با فاند ماهیانه 1600 یورو.

نقل قول نوشته اصلی توسط rasekh64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

خلاصه نامه پذیرش و بورس من از گنت رسید. من فوق ام صنعتی شاهرود بودم با معدل 17.5 و نقطه قوتم رزومه ام مقالاتم بود که 14 تا ISI داشتم!!!

حالا ببینیم نتیجه ویزا چی میشه؟
    -----------

الان که وقت اعلام نتایج دانشگاه گنت نیست ؟؟؟ میشه بگین چرا الان بهتون خبر دادن؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ghent University

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    -----------

الان که وقت اعلام نتایج دانشگاه گنت نیست ؟؟؟ میشه بگین چرا الان بهتون خبر دادن؟؟؟
    مقطع دکتری اروپا rolling basis یعنی ترم نداره هر وقت اومدی می تونی شروع کنی...

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

سلام. دکترا در بلژیک مثل بقیه ی کشورهای اروپایی حقوق میدن؟
    سوال دیگه ام این است که سایتی نیست که تمام فرصت های دکترای بلژیک را داشته باشه یا این که ما مجبوریم تمام سایتهای بلژیک را دنبال فرصت های خالی بگردیم.
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ghent University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. دکترا در بلژیک مثل بقیه ی کشورهای اروپایی حقوق میدن؟
    سوال دیگه ام این است که سایتی نیست که تمام فرصت های دکترای بلژیک را داشته باشه یا این که ما مجبوریم تمام سایتهای بلژیک را دنبال فرصت های خالی بگردیم.
    مرسی
    سلام دانشجوی دکتری در اروپا بعنوان کارمند دانشگاه محسوب میشه و حقوق داره. البته اگه پیش دکتری باشی شاید فاندت نصف بشه. من همچین سایت رو ندیدم، ولی مگه بلژیک چند تا دانشگاه داره همشون یه رشته خاص رو داشته باشن!

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

نقل قول نوشته اصلی توسط rasekh64 نمایش پست ها
    سلام دانشجوی دکتری در اروپا بعنوان کارمند دانشگاه محسوب میشه و حقوق داره. البته اگه پیش دکتری باشی شاید فاندت نصف بشه. من همچین سایت رو ندیدم، ولی مگه بلژیک چند تا دانشگاه داره همشون یه رشته خاص رو داشته باشن!
    آره اما مثلا هلند همچین سایتی داره دیگه. خب درسته که فقط بلژیک چند تا دانشگاه بیشتر نیست اما خب من بیشتر کشورهای اروپایی را همزمان چک میکنم و هر جا اکی بشه میرم. واسه همین واسه ام سخته که بخوام همه ی سایت های همه ی کشورها را بگردم حالا کسی دیگه از دوستان همچین سایتی را نمی شناسه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. mechanic, sharif university of technology

سلام بر همه دوستان
    من واسه Phd مکانیک دنبال پوزیشن با فاندهستم. میخوام بدونم درمورد بلژیک شانسم چقدراست؟
    فوق- خودرو -شریف-15.8
    لیسانس- جامدات - پلی تکنیک15.5
    ISI یک دونه
    کنفرانس 2تا خارجی
    ielts6
    5سال سابقه کار

آیا فاند دکترا واسه زندگی متاهلی کافیه؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)