صفحه 26 از 39 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Senior Member ahmadlove آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

نقل قول نوشته اصلی توسط sarmm نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    من واسه Phd مکانیک دنبال پوزیشن با فاندهستم. میخوام بدونم درمورد بلژیک شانسم چقدراست؟
    فوق- خودرو -شریف-15.8
    لیسانس- جامدات - پلی تکنیک15.5
    ISI یک دونه
    کنفرانس 2تا خارجی
    ielts6
    5سال سابقه کار

آیا فاند دکترا واسه زندگی متاهلی کافیه؟
    مرسی
    سایت دانشگاها رو چکن ببین پوزیشن خالی دارن یا نه. با اساتید هم تماس بگیر. من با رشته ی شما اشنایی ندارم اما اینجا کلا رشته های فنی خوب بورس دارن. بورسی که میدن برای چنتا زندگی متاهلی کافیه )
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

نقل قول نوشته اصلی توسط sarmm نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    من واسه Phd مکانیک دنبال پوزیشن با فاندهستم. میخوام بدونم درمورد بلژیک شانسم چقدراست؟
    فوق- خودرو -شریف-15.8
    لیسانس- جامدات - پلی تکنیک15.5
    ISI یک دونه
    کنفرانس 2تا خارجی
    ielts6
    5سال سابقه کار

آیا فاند دکترا واسه زندگی متاهلی کافیه؟
    مرسی
    -------------------

منم مکانیکم، بلژیک و المان باید دنبال استاد بگردی برعکس ایتالیا
    المانبا خیلی نامردن تمام call هاشون یک جورایی انگار secret هست کمتر جایی پیدا می کنی و توی call هم ذکر شده دختر باشی بهتره !!!!!
    اگه زمینه رباتیک داری المان شاید بهتر باشه..... المان به دخترا خیلی خوب بورس و ویزا میده
    (تمام اینا استثنا هم داره)
    کلا اوضا خیلی خرابه

درود
    از دانشگاه لژ کسی هست ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

سلام دوستان
    من تازه وارد هستم
    با این سوال شروع میکنم.
    آیا برای پیدا کردن position خالی در مقطع دکتری باید به این بخش از سایت دانشگاه ها رفت؟
    http://www.ugent.be/en/news/vacancie.../tboap30092013
    مثله دانشگاه های هلند و سوئد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirseyedabbas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه وارد هستم
    با این سوال شروع میکنم.
    آیا برای پیدا کردن position خالی در مقطع دکتری باید به این بخش از سایت دانشگاه ها رفت؟
    http://www.ugent.be/en/news/vacancie.../tboap30092013
    مثله دانشگاه های هلند و سوئد؟
    بله همین پیجها هست. مدام باید چک کنید. ولی به این پوزیشن ها راضی نشین اصلا و حتما با خود اساتید تماس بگیرین و پروپوزال بفرستین.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

من از سایت دانشگاه آنتورپ فرم درخواستPhD position پرکردم در جواب ایمیل اتوماتیک دانشگاه ا ومد که مدارک دریافت شده و چند هفته طول می کشه نتیجه اعلام بشه تا این مدت من چی کار کنم؟ مدارک رو حاضر کنم؟ مدرک زبان چیزی اعلام نکردن و فقط نوشتن روان نوشتن و صحبت کردن انگلیسی و تو این دوماه چه مدرک زبان میشه گرفت؟ در مورد کمک هزینه که دانشگاه میده چطور؟ من الان راهنمایی ندارم لطفا راهی به من بگین یا از دوستا تو بلژیک در انتورپ معرفی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط azizt نمایش پست ها
    من از سایت دانشگاه آنتورپ فرم درخواستPhD position پرکردم در جواب ایمیل اتوماتیک دانشگاه ا ومد که مدارک دریافت شده و چند هفته طول می کشه نتیجه اعلام بشه تا این مدت من چی کار کنم؟ مدارک رو حاضر کنم؟ مدرک زبان چیزی اعلام نکردن و فقط نوشتن روان نوشتن و صحبت کردن انگلیسی و تو این دوماه چه مدرک زبان میشه گرفت؟ در مورد کمک هزینه که دانشگاه میده چطور؟ من الان راهنمایی ندارم لطفا راهی به من بگین یا از دوستا تو بلژیک در انتورپ معرفی کنین

خب چه راهنمایی دیگه؟! باید صبر کنید تا جواب بدن! اگر مدرک زبان جزو مدارکی خوسته بودن نبودن پس نگرانی نداره! در مورد حقوق هم معمولا تمام اطلاعات تو جاب دسکریپشن که در مورد اون پوزیشن هست نوشته شده!
    موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    بله همین پیجها هست. مدام باید چک کنید. ولی به این پوزیشن ها راضی نشین اصلا و حتما با خود اساتید تماس بگیرین و پروپوزال بفرستین.
    مرسی از جواب
    ولی تو اینجا فقط یک ایمیل رو معرفی کرده بودند که با ایشون در ارتباط باشیم
    منظورتون اینه که به استادهای دانشکده هم ایمیل بزنم.
    در جواب یکی از دوستان فرمودین که کمک هزینه تو این صفحه مشخص شده ولی تو سایت دانشگاه gent چیزی نبود!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirseyedabbas نمایش پست ها
    مرسی از جواب
    ولی تو اینجا فقط یک ایمیل رو معرفی کرده بودند که با ایشون در ارتباط باشیم
    منظورتون اینه که به استادهای دانشکده هم ایمیل بزنم.
    در جواب یکی از دوستان فرمودین که کمک هزینه تو این صفحه مشخص شده ولی تو سایت دانشگاه gent چیزی نبود!
    تو اروپا اکثرا 2 راه برای گرفتن پوزیشن دکتری هست:
    1- اقدام برای پوزیشنهایی که دانشگاه به صورت عمومی اعلام میکنه
    2- پیدا کردن استادی که زمینه ی کاریش به شما بخوره و ارسال ایمیل به ایشون. اگر استاد مایل به همکاری باشه بهتون میگه و بعد باقی ماجرا.
    شما از راه اول انگار اپلای کردی. میتونی راه دوم رو هم امتحان کنی. منتهی یهو به چنتا استاد تو یه دانشکده ایمیل نزن! چون ممکنه باهم مشورت کنن بعد ببین تو به همشون ایمیل زدی و ضایع میشه داستان
    من الان این پوزیشن رو به صورت تصادفی کلیک کردم از بین پوزیشن های دانشگاه گنت. تو جاب پروفایل میزان پرداخت رو نوشته. معمولا همین حدود هست برای دکتری.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    تو اروپا اکثرا 2 راه برای گرفتن پوزیشن دکتری هست:
    1- اقدام برای پوزیشنهایی که دانشگاه به صورت عمومی اعلام میکنه
    2- پیدا کردن استادی که زمینه ی کاریش به شما بخوره و ارسال ایمیل به ایشون. اگر استاد مایل به همکاری باشه بهتون میگه و بعد باقی ماجرا.
    شما از راه اول انگار اپلای کردی. میتونی راه دوم رو هم امتحان کنی. منتهی یهو به چنتا استاد تو یه دانشکده ایمیل نزن! چون ممکنه باهم مشورت کنن بعد ببین تو به همشون ایمیل زدی و ضایع میشه داستان
    من الان این پوزیشن رو به صورت تصادفی کلیک کردم از بین پوزیشن های دانشگاه گنت. تو جاب پروفایل میزان پرداخت رو نوشته. معمولا همین حدود هست برای دکتری.
    موفق باشید
    خیلی ممنون بابت راهنمایی.
    اون لینکی که داده بودین را من نگاه کردم. نوشته که :

the monthly net salary is topped up by Ghent University to 1845-1925€ (in 2014, year 1) depending on the number of years since MSc graduation. The PhD candidate is also entitled to up to 700€ per month of demonstrated mobility costs (1000€ when married)s

حالا چند تا سوال :
    1. یعنی برای سال اول دکتری حدود 1845-1925 یورو حقوق میدن !!؟
    2. اونجایی که گفته the monthly net salary یعنی از این 1900 یورو دیگه مالیات کسر نمیشه !؟ یا کسر میشه !؟
    3. اون جمله آخری که نوشته mobility costs دقیقا یعنی چی !؟ یعنی هر ماه 700 یورو اضافه هم میدن برای سفر و ... !؟ چطوری !؟
    4. هزینه زندگی (مثل اجاره و خورد و خوراک) در این شهر حدودا چقدره !؟

خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)