صفحه 27 از 39 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Senior Member ahmadlove آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت راهنمایی.
    اون لینکی که داده بودین را من نگاه کردم. نوشته که :

the monthly net salary is topped up by Ghent University to 1845-1925€ (in 2014, year 1) depending on the number of years since MSc graduation. The PhD candidate is also entitled to up to 700€ per month of demonstrated mobility costs (1000€ when married)s

حالا چند تا سوال :
    1. یعنی برای سال اول دکتری حدود 1845-1925 یورو حقوق میدن !!؟
    2. اونجایی که گفته the monthly net salary یعنی از این 1900 یورو دیگه مالیات کسر نمیشه !؟ یا کسر میشه !؟
    3. اون جمله آخری که نوشته mobility costs دقیقا یعنی چی !؟ یعنی هر ماه 700 یورو اضافه هم میدن برای سفر و ... !؟ چطوری !؟
    4. هزینه زندگی (مثل اجاره و خورد و خوراک) در این شهر حدودا چقدره !؟

خیلی ممنون
    1- اینقدر تعجب نداره! این میزان حقوق معمولیه!
    2- نمیشه. دانشجوی دکتری مالیاتی پرداخت نمیکنه.
    3- ینی اگر نیاز به سفر به جایی چیزی باشه اونا هزینشو میدن.
    4- خب من گنت دقیق اطلاع ندارم باید دوستان در مورد کرایه خونه بگن اما حدود 500 تا 800 یورو برای سوییت هست کلا. البته خودتون هم میتونین سرچ کنین. و فکر کنم که به دانشجوی دکتری خود دانشگاه اقامتگاه میده. هزینه ی زندگی هم میشه با 150 یورو زنده موند دیگه خودتون حساب کنید با بیشترش میشه چیکار کرد
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    1- اینقدر تعجب نداره! این میزان حقوق معمولیه!
    2- نمیشه. دانشجوی دکتری مالیاتی پرداخت نمیکنه.
    3- ینی اگر نیاز به سفر به جایی چیزی باشه اونا هزینشو میدن.
    4- خب من گنت دقیق اطلاع ندارم باید دوستان در مورد کرایه خونه بگن اما حدود 500 تا 800 یورو برای سوییت هست کلا. البته خودتون هم میتونین سرچ کنین. و فکر کنم که به دانشجوی دکتری خود دانشگاه اقامتگاه میده. هزینه ی زندگی هم میشه با 150 یورو زنده موند دیگه خودتون حساب کنید با بیشترش میشه چیکار کرد
    خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان.
    1. پس با این حساب حتی یک فرد متاهل هم میتونه پس انداز داشته باشه. درسته !؟
    2. راستی ، دانشگاه های بلژیک از لحاظ امکانات و پرستیژ چه وضعیتی دارند !؟ مثلا دانشگاه KU Leuven در رشته ما جزو 100 تا دانشگاه برتر است. ولی آیا واقعا در همین حد است !؟ مثلا در مقایسه با دانشگاه هایی مثل Delft و Endhoven هلند چطوریه !؟
    3. یک سوال دیگه : مردم بلژیک در جامعه و دانشگاه به چه زبانی حرف میزنند !؟ آیا انگلیسی را خوب میفهمن !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

سلام. من واسه یه پوزیشن در دانشگاه لون اپلای کردم واسه دکترای operations management . با استاد هم چند بار تماس داشتم و در مورد رزومه من گفتش که شما eligible هستی و رزومت خیلی fine هست. متاسفانه هنوز امتحان آیلتس ندادم و بدون مدرک زبان اپلای کردم. آیا میتونم پذیرش رو بگیرم اونم بدون زبان؟ سه تا مقاله یکی داخلی و دو تا خارجی- 10 سال سابقه کار و یک سال هم تدریس دانشگاه - معدل ارشدم هم 16 هستش. لطفا نظر بدید چون دیدلاین آخر جولای هست.
    مرسی دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان.
    1. پس با این حساب حتی یک فرد متاهل هم میتونه پس انداز داشته باشه. درسته !؟
    2. راستی ، دانشگاه های بلژیک از لحاظ امکانات و پرستیژ چه وضعیتی دارند !؟ مثلا دانشگاه KU Leuven در رشته ما جزو 100 تا دانشگاه برتر است. ولی آیا واقعا در همین حد است !؟ مثلا در مقایسه با دانشگاه هایی مثل Delft و Endhoven هلند چطوریه !؟
    3. یک سوال دیگه : مردم بلژیک در جامعه و دانشگاه به چه زبانی حرف میزنند !؟ آیا انگلیسی را خوب میفهمن !؟
    خیلی ممنون
    1- البته میتونه! اگر اینجا نظرش عوض نشه
    2- هیچی از نظر امکاناتکم ندارن. مخصوصا لوون تو رشته های مهندسی با یکی از بزرگترین شرکتها به اسم IMEC همکاری داره که... خودتون سرچ کنید ببینید.
    4- اینجا همه حداقل 2 تا زبون که یکیش انگلیسی هست رو حرف میزنن. ادم چهارزبونه ی داچ فرانسه انگلیسی جرمن هم کم نیست! حتی بعضی کشاورزا ایم چهارتا رو حرف میزنن! حالا ممکنه یکی مهاجر تحصیل کرده ی ترک باشه که اونوقت ترکی هم حرف میزنه !!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

Yeah, that's possible. all depends on your supervisior. BUt I am confused when you sais that there is deadline for doctorla student.. As far as i know there is no deadline for doctoral student

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام
    به خدا مشکلی پیش نمیاد کسی جواب منو بده. یه کم به این پست هم توجه بشه. مرسی
    دوست عزیز شما سوالتو تو 3 تا فروم پرسیدی...!
    شما شرایط رو داشتی و اپلای کردی و مطمئنا پروندت داره بررسی میشه. اگر مدرک زبان نخواستن یا اشکالی از نبودش نگرفتن ینی اینکه نگرانش نباشین! پس قبولی شما به اون بستگی نداره!
    و اینکه اگر اپلای کردین دیگه الان کاری از دستتون برنمیاد! صبر کنید تا جواب بدن. به امید قبولی!
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza379 نمایش پست ها
    Yeah, that's possible. all depends on your supervisior. BUt I am confused when you sais that there is deadline for doctorla student.. As far as i know there is no deadline for doctoral student
    پوزیشن های دکتری که دانشگاه به صورت عمومی اعلام میکنه همه ددلاین دارن!

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

با سلام خدمت دوستان
    از دوستان گرامی کسی هست که هم اکنون دانشگاه Ghent در حال تحصیل باشه.
    میخواستم لطف کنین یک توضیح نسبتا جامع از دانشکده های مهندسی، امکانات و میزان فاند و خرج و مخارج در حال حاضر ارائه بدید.
    ضمننا میخواستم بدانم که از نظر سطح علمی و امکانات علمی-تحقیقاتی با دانشگاه های هلند از جمله Delf در چه وضعیتی هست، چرا که
    در سایتها به نظر دلف را بالاتر گزارش کردن.
    از لطف شما دوست عزیز سپاسگذار

Junior Member

بچه ها یکی راهنماییم کنه دیگه لطفا: مدرک ارشدم فراگیر پیام نور بدون تز البته مقاله ازاد کار کردم شانس پذیرش واسه دکترای بلزیک دارم؟
    یه سوال دیگه: بلژیکم مثل المان باید 8000 یورو تو پاست باشه واسه پذیرش؟
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذارم

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

با سلام
    از دوستان محترم کسی در حال حاضر دانشگاه گنت در حال تحصیل هست.
    میخواستم لطف کنین اطلاعاتی در مورد سطح دانشگاه، امکانات علمی در رشته های فنی-مهندسی ارایه بدهین
    و اینکه سطح دانشگاه نسبت به دانشگاه لوون و دلف هلند چگونه است.
    ممنون از لطف شما دوست گرامی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)