صفحه 31 از 39 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

ممنون دوستان، از اونجائیکه مطمئن نبودم استاد میخواد بررسی اولیه داشته باشه یا برای دانشکده باید مدارک رو پست کنم به استاده ایمیل زدم، گفت فقط تو این مرحله میتونی یک اسکن از مدارکت رو حتی اگه غیر رسمی هستن ایمیل کنی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

به عنوان phd student چطوری میشه از داخل بلژیک criminal record گرفت؟ چقدر طول میکشه؟

Senior Member mor121 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical (Power) Eng., Tafresh University

سلام دوستان،

یک سوال دارم و می دونم که جواب قطعی ای نداره. در حال حاضر دارم با یک استاد دانشگاه ulb برای پوزیشن دکتری مصاحبه می کنم. دو مصاحبه اسکایپ نزدیک به 2 ساعت داشته ام و یکی دیگه نیز در پیش دارم. استاد از من خواسته مدت زمان متوسط (احتمالی) لازم برای صدور ویزا را بپرسم. توضیح دادم که سفارت معمولا جوابی به چنین درخواستها نمی دهد. و خودم پیشنهاد کردم که نظر دوستان فروم را بپرسم و به استاد اطلاع بدهم.

ضمن اینکه استاد در این مرحله می گوید باید یک مدتی بصورت آزمایشی اینجا باشی در صورت تایید من قرارداد تایید می شه، ولی در صورت عدم رضایت من قرارداد کنسل خواهد شد. احتمالا برای ویزای کوتاه مدت (شنگن) باید اقدام کنم. درست می گم؟

اینو هم بگم که سر تاخیر ویزا در سفارت آلمان یک موقعیت دکتری را از دست داده ام.

آخرین بار ده روز پیش یکی از دوستان اینجا مطلب نوشته. امیدوارم توی این هفته از دوستان با تجربه کسی پیدا بشه جواب این سوال منو بده.

با تشکر
    عاقبت دست بدان سرو بلندش برسد هر که را در طلبت همت او قاصر نیست

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mor121 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

یک سوال دارم و می دونم که جواب قطعی ای نداره. در حال حاضر دارم با یک استاد دانشگاه ulb برای پوزیشن دکتری مصاحبه می کنم. دو مصاحبه اسکایپ نزدیک به 2 ساعت داشته ام و یکی دیگه نیز در پیش دارم. استاد از من خواسته مدت زمان متوسط (احتمالی) لازم برای صدور ویزا را بپرسم. توضیح دادم که سفارت معمولا جوابی به چنین درخواستها نمی دهد. و خودم پیشنهاد کردم که نظر دوستان فروم را بپرسم و به استاد اطلاع بدهم.

ضمن اینکه استاد در این مرحله می گوید باید یک مدتی بصورت آزمایشی اینجا باشی در صورت تایید من قرارداد تایید می شه، ولی در صورت عدم رضایت من قرارداد کنسل خواهد شد. احتمالا برای ویزای کوتاه مدت (شنگن) باید اقدام کنم. درست می گم؟

اینو هم بگم که سر تاخیر ویزا در سفارت آلمان یک موقعیت دکتری را از دست داده ام.

آخرین بار ده روز پیش یکی از دوستان اینجا مطلب نوشته. امیدوارم توی این هفته از دوستان با تجربه کسی پیدا بشه جواب این سوال منو بده.

با تشکر
    پوزیشن دکتری اینجا معمولا به این صورت هست که قرارداد یکساله با شما امضا میکنن و بعدش اگر راضی بودن (من نشنیدم قرارداد کسی رو کتسل کنن!) دوتا قرار دوساله امضا میکنن ینی جمعا 5 سال.
    حالا ببین استاد شما منظورش از اینکه "ازمایشی اینجا باشی" چه مدت هست! ایا همون یه سال هست؟ اگر اره که حتما بیا! در هر صورت شما به ویزای شنگن به عنوان دانشجو احتیاج داری!
    و به استاد چه ربطی داره که ویزا چقدر طول میکشه؟ بگه اقا من میخوامت و فلان تایم باید اینجا باشی! دیگه ویزا به شما و سفارت مربوطه! اگر خیلی اصرار کرد بگو یک تا دو ماه!
    نمیدونم ایا مدت زمان ویزا دادن به رشته واقعا بستگی داره یا نه ولی اگر الان اقدام کنی احتمالا خیلی سریعتر بررسی میکنن چون خلوته الان.
    (یه نکته هم بگم! بلژیکیا ادمای خوبی هستن اما زیاد رو حرفشون حساب نکن چون هیچی براشون اهمیت نداره )
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

سلام دوستان. بچه ها من فارغ التحصیل 90 ارشد مکانیک ماشین های کشاورزی ام. لیسانس شهید باهنر. ارشد دانشگاه شیراز. معدل لیسانس 14.78 و ارشد 17.89. 1 ای اس ای دارم. یه علمی پژوهشی.3 تا کنفرانس خارجی. 4 تا داخلی. 1 ثبت اختراع. سربازی رفتم. سابقه تدریس دانشگاه ازاد و پیام نور دارم. الان هم تو یه شرکت بزرگ صنعتی کار میکنم. امکان گرفتن بورسیه از کدام کشور و چ دانشگاهی واسم وجود داره. ایلتس 6.5. ممنون میشم از راهنماییتون.

Junior Member

سلام من ارشد صنايع (سيستم و بهره وري) دارم از غيرانتفاعي، با معدل 18.2، 15 تا مقاله داخلي و خارجي دارم، ielts 6، ميخاستم ببينم آيا بلژيك ميتونم اقدام كنم واسه دكتري؟

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mr62 نمایش پست ها
    سلام من ارشد صنايع (سيستم و بهره وري) دارم از غيرانتفاعي، با معدل 18.2، 15 تا مقاله داخلي و خارجي دارم، ielts 6، ميخاستم ببينم آيا بلژيك ميتونم اقدام كنم واسه دكتري؟
    شما با این روزمه برای دانشگاه های تاپ بلزیک میتونید اقدام و بسته به معدل لیسانس تون پذیرش بگیرید ولی برای اسکلارشیپ باید با اساتید دانشگاه در تماس باشید یا با داشتن استاد برای فاند دانشگاه اقدام کنید که رتبه دانشجویی در این زمینه بسیار کارآمد است. نمره زبان هم باید از طریق سایت دانشگاه چک کنید و مینیمم ها رو رعایت کنید ولی 6.5 نمره قابل قبولی برای اکثر دانشگاه هاست.

Member
    رشته و دانشگاه
    auckland uni.mech eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan21ho نمایش پست ها
    ممنون دوستان، از اونجائیکه مطمئن نبودم استاد میخواد بررسی اولیه داشته باشه یا برای دانشکده باید مدارک رو پست کنم به استاده ایمیل زدم، گفت فقط تو این مرحله میتونی یک اسکن از مدارکت رو حتی اگه غیر رسمی هستن ایمیل کنی
    دوست عزیز، خبری از پروسه apply کردنتون نیست؟؟ منظورم اینه که استادتون تماسی نگرفت؟؟
    واسه چه رشته ایی اقدام کردید؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره در دانشگاه لوون از زمانی که استاد به شما آفر میده و پروسه ادمیشن رسما شروع می شه تا زمانی که نامه پذیرش و قرارداد صادر میشه حدودا چقدر طول می کشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_f نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اطلاع داره در دانشگاه لوون از زمانی که استاد به شما آفر میده و پروسه ادمیشن رسما شروع می شه تا زمانی که نامه پذیرش و قرارداد صادر میشه حدودا چقدر طول می کشه؟
    ممنون

والا برای من که خیلی طول کشید . اول شما باید مدارک رو اپلود کنید و همونا رو هم پست کنید. بعد از حدود 4 روز که به دستشون رسید تازه بررس شروع میشه. برای من که بیشتر از 1 ماه و نیم اینا طول کشید . چون به من گفتن بررسی مدارک 6 هفته و انجام امور مربوط به فاندت 3 هفته طول میکشه. خلاصه ایرانی هست واسه خودش)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)