صفحه 32 از 39 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Junior Member azarestan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tübingen, Cognitive Neuroscience

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

سلام دوستان
    من برای یه پوزیشن دکترا در دانشگاه هاسلت (Hasselt University) اقدام کرده ام. تا الان 2 مرحله رو قبول شدم و دعوت به مصاحبه شدم. می خواستم بدونم کسی از دوستان میدونه چقدر این دانشگاه معتبره؟ چون توی لیست وزارت علوم جزو دانشگاه های متوسط بود. اگر دوستی اطلاعات بیشتری داره ممنون میشم که راهنمایی کنه.
    ساقیا جام میم ده که نگارنده غیب نیست معلوم که در پرده اسرار چه کرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

با سلام و احترام خدمت دوستان بنده چند سوال از عزیزان داشتم ممنون میشم راهنمایی کنند.

1- اینکه با توجه به شرایط بنده شانس پوزیشن گرفتن بنده رو چطور ارزیابی می کنید؟

کارشناسی ارشد دانشگاه تهران مهندسی عمران معدل 15/50

ta استاد بودم غیر از اون هم چند سال سابقه تدریس دارم حتی در دانشگاه تهران البته نه به عنوان کادر رسمی بلکه به درخواست دانشکده چند دوره کلاس مدلسازی برگذار کردم. تاییدیه هم دارم

مقاله کنفرانس بین المللی 3 تا دارم یکیش از انگلیسه دو تاش تو ایران

ژورنال علمی پژوهشی 1

ژورنال ISI یکی Submit دیگری در حال ویرایش برای فرستادن که تا زمانیکه بخوام اقدام کنم احتمالا هر دو Ok شده

نمره زبان ندارم ولی زبانم خوبه برای تابستون امتحان میدم

در ضمن رتبه یک دکتری ایرانم هستم الان دارم PHD می خونم.

سابقه کار حرفه ای هم خیلی دارم تاریخ فارق التحصیلیم هم آخر 90 هست که فکر میکنم سابقه کاری بعد از این زمان اهمیت داره

2-سوال دیگرم اینه که آیا اشاره کردن به اینکه اینجا دارم PHD میخونم منفیه؟ البته یکی از دوستان بنده پیشنهاد دادن که به رنک یک بودن در کنکور PHD اشاره کنم که می تونه تاثیر گذار باشه نظر دوستان در این زمینه هم حائز اهمیت هست.

با تشکر از وقت دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط alir1234r نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان بنده چند سوال از عزیزان داشتم ممنون میشم راهنمایی کنند.

1- اینکه با توجه به شرایط بنده شانس پوزیشن گرفتن بنده رو چطور ارزیابی می کنید؟

کارشناسی ارشد دانشگاه تهران مهندسی عمران معدل 15/50

ta استاد بودم غیر از اون هم چند سال سابقه تدریس دارم حتی در دانشگاه تهران البته نه به عنوان کادر رسمی بلکه به درخواست دانشکده چند دوره کلاس مدلسازی برگذار کردم. تاییدیه هم دارم

مقاله کنفرانس بین المللی 3 تا دارم یکیش از انگلیسه دو تاش تو ایران

ژورنال علمی پژوهشی 1

ژورنال ISI یکی Submit دیگری در حال ویرایش برای فرستادن که تا زمانیکه بخوام اقدام کنم احتمالا هر دو Ok شده

نمره زبان ندارم ولی زبانم خوبه برای تابستون امتحان میدم

در ضمن رتبه یک دکتری ایرانم هستم الان دارم PHD می خونم.

سابقه کار حرفه ای هم خیلی دارم تاریخ فارق التحصیلیم هم آخر 90 هست که فکر میکنم سابقه کاری بعد از این زمان اهمیت داره

2-سوال دیگرم اینه که آیا اشاره کردن به اینکه اینجا دارم PHD میخونم منفیه؟ البته یکی از دوستان بنده پیشنهاد دادن که به رنک یک بودن در کنکور PHD اشاره کنم که می تونه تاثیر گذار باشه نظر دوستان در این زمینه هم حائز اهمیت هست.

با تشکر از وقت دوستان
    دوست عزیز به نظر من شما موقعیت خوبی دارین و فقط در مورد سوال آخر فکر میکنم بهتر باشه به این موضوع اشاره نکنین چون مواردی داشتیم که بیان کردن و استاد گفته شما یه موقعیت دارید پس به یه موقعست دیگه نیاز ندارین .چون تصور میکنن شما استاد خودتون رو رها کردین و دارین میرین سراغ یه موقعیت دیگه و ثبات ندارین و ممکنه همین کار رو با خودشون بکنین.
    چون سیستم دکترا ایران رو نمیدونن.
    شما در رزومتون تمام کارهایی که تا حالا کردین بیان کنین براشون مهمه و فقط اینطور نیست که بعد فارغ التحصیلی براشون مهم باشه
    موفق باشین

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام
    من بورس دانشگاه لیژ بلژیک شدم.... ماهی 1800 یورو....
    رزومه هم توی قسمت نتایج سایت زدم... قوی بوده رزومم....
    یک پوزیشن توی یک گروه معروف در جهان هست و استاد راهنمام را میشناسن همه تو این فیلد...
    فقط موندم جه کار کنم! به من گفت اکثر بچه هایی که اینجا دکتری خوندن بعدش رفتن توی صنعت و دارن کار میکنند... حالا بحث اینجاست یعنی به هیچ عنوان امکان پرداخت مالیات وجود نداره؟ دوره من یک ریسرچ 3 ساله هستش... اقامت برام مهم هست ... به جه روش هایی میشه اقامت گرفت؟

Junior Member

سلام دوستان کسی هست لیست دانشگاه های بلژیک که دوره دکتری برای رشته های فنی مهندسی رو ارایه میدن داشته باشه؟

سلام دوستان من از دانشگاه گنت مقطع دکتری پذیرش دارم. از دوتا از دانشگاه های آلمان هم پذیرش دارم. سمت آلمان شرقی سابق. می خواستم بدونم کدوم رو انتخاب کنم بهتره؟هرسه دانشگاه بهم قول فاند دادن استاداش اما بعد از نوشتن پروپوزال.
    به لحاظ رنک جهانی و اعتبار استاد دانشگاه گنت سر تره می خواستم بدون دوستان با تجربه کدوم رو انتخاب می کنن؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

هر کجا بورس هستید برید.... بعد رنک و گروهی که میخواید کار کنید باهاش..

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از دانشگاه گنت مقطع دکتری پذیرش دارم. از دوتا از دانشگاه های آلمان هم پذیرش دارم. سمت آلمان شرقی سابق. می خواستم بدونم کدوم رو انتخاب کنم بهتره؟هرسه دانشگاه بهم قول فاند دادن استاداش اما بعد از نوشتن پروپوزال.
    به لحاظ رنک جهانی و اعتبار استاد دانشگاه گنت سر تره می خواستم بدون دوستان با تجربه کدوم رو انتخاب می کنن؟

Junior Member

با سلام

من مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد الکترونیک با گرایش میکرو الکترونیک دارم. هر دوی این مقاطع را در دانشگاه سراسری خوندم. دارای دو مقاله ژورنالی با IF بالا و 1 مقاله کنفرانس IEEE و 3 مقاله کنفرانس داخلی می باشم. زیان هم تافل با نمره 98 دارم. معدل مقطع کارشناسی 18.05 و ارشد 17.7 می باشد. در ضمن من سابقه کار در زمینه های نانو و میکرو الکترونیک هم دارم و تعدادی از مقاله هام در این زمینه هستند.

میخوام برای دکتری تو بلژیک اقدام کنم. آیا امکان فاند وجود داره؟ چه دانشگاه هایی می تونم برای پذیرش اقدام کنم؟ کشور های دیگه ای پیشنهاد می شود؟ ممنون میشم کمکم کنید. من بیشتر بدنبال فاند هستم اگه دانشگاه و یا کشوری را که بیشتر بتونه بدردم بخوره معرفی کنید ممنون میشم.
    ویرایش توسط j_ahmad : August 8th, 2014 در ساعت 05:20 PM دلیل: اصلاح

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد

سلام دوستان. من لیسانس برق کنترل از دانشگاه آزاد قزوین با معدل 13.77 و دانشجوی فوق سال دوم برق کنترل دانشگاه دولتی رجایی با معدل تقریبی 16 هستم زبانم میتونم آیالس تا شهریور 94 بگیرم سن 30 سال دارم با یکی دو تا مقاله داخلی و یکی خارجی میتونم برای دکتری در رشته برق از بلژیک به نظر شما سال 94 پذیرش بگیرم.

سلام،دوستان من یکی‌ از استادا از دانشگاه ghent تو مقطع دکترا با فاند پذیرش گرفتم،از طرف admition یه ایمیل اومده و ازم خواستن اپلیکیشن فرم پر کنم، مدارکی که ازم خواسته باید legalized شه ، اما مشکل اینه که مدرک لیسانس و ریز نمراتم با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه آمادست ولی‌ ارشدم تازه داره آماده می‌شه، برای legalized کردن تو سایت سفارت گفت انگیلیسیو non-official legalazied می‌کنه، خوب این یعنی‌ چی‌؟ یعنی‌ اینایی که ترجمه کردم به دردم نمی‌خوره ؟حتما برای مدارک دانشگاهی باید حتما اون دارترجمه‌هایی‌ که تو سایت گفت ببرم،(اونا گفتن ۱۵ روز طول میکش)؟به نظرتون چی‌ کار کنم،با مهر دارالترجمه می‌تونم فعلا apply کنم؟یه چیز دیگه هم اینکه این دانشگاه از مراکز اموزش عالی وابسته به جامعه فرانسوی بلژيک محسوب میشه؟
    ویرایش توسط mahtabasadian : September 20th, 2014 در ساعت 12:33 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)