صفحه 33 از 39 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabasadian نمایش پست ها
    سلام،دوستان من یکی‌ از استادا از دانشگاه ghent تو مقطع دکترا با فاند پذیرش گرفتم،از طرف admition یه ایمیل اومده و ازم خواستن اپلیکیشن فرم پر کنم، مدارکی که ازم خواسته باید legalized شه ، اما مشکل اینه که مدرک لیسانس و ریز نمراتم با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه آمادست ولی‌ ارشدم تازه داره آماده می‌شه، برای legalized کردن تو سایت سفارت گفت انگیلیسیو non-official legalazied می‌کنه، خوب این یعنی‌ چی‌؟ یعنی‌ اینایی که ترجمه کردم به دردم نمی‌خوره ؟حتما برای مدارک دانشگاهی باید حتما اون دارترجمه‌هایی‌ که تو سایت گفت ببرم،(اونا گفتن ۱۵ روز طول میکش)؟به نظرتون چی‌ کار کنم،با مهر دارالترجمه می‌تونم فعلا apply کنم؟یه چیز دیگه هم اینکه این دانشگاه از مراکز اموزش عالی وابسته به جامعه فرانسوی بلژيک محسوب میشه؟
    همون مدارک انگلیسی رو اگه مهر وزارت امور خارجه و دادگستری ، از 6 ماه نگذشته باشه ، سفارت قبول میکنه و تایید میکنه ( 1 روز هم بیشتر طول نمیکشه ).
    نیازی به بردن برای دارالترجمه مورد تایید سفارت نیست ولی شناسنامه و سوءپیشینه رو حتما باید ببری اونجا.
    دانشگاه گنت ، مربوط به جامعه فرانسه زبان نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

سلام،دوستان من یکی‌ از استادا از دانشگاه ghent تو مقطع دکترا با فاند پذیرش گرفتم،از طرف admition یه ایمیل اومده و ازم خواستن اپلیکیشن فرم پر کنم، مدارکی که ازم خواسته باید legalized شه ، اما مشکل اینه که مدرک لیسانس و ریز نمراتم با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه آمادست ولی‌ ارشدم تازه داره آماده می‌شه، برای legalized کردن تو سایت سفارت گفت انگیلیسیو non-official legalazied می‌کنه، خوب این یعنی‌ چی‌؟ یعنی‌ اینایی که ترجمه کردم به دردم نمی‌خوره ؟حتما برای مدارک دانشگاهی باید حتما اون دارترجمه‌هایی‌ که تو سایت گفت ببرم،(اونا گفتن ۱۵ روز طول میکش)؟به نظرتون چی‌ کار کنم،با مهر دارالترجمه می‌تونم فعلا apply کنم؟یه چیز دیگه هم اینکه این دانشگاه از مراکز اموزش عالی وابسته به جامعه فرانسوی بلژيک محسوب میشه؟
    البته من از داشنگاه پرسیدم، گفت مهر سفارت در این مرحله که مدارک رو می فرستید نیاز نیست ولی باید در مرحله ثبت نام همراه خودتون مدارک با مهر سفارت بیارید. من تو ایمیل پرسیدم الان باید مدارک رو سفارت مهر کنه یا فقط در هنگام ثبت نام حضوری لازمه که دقیقا اینو تو جواب نوشته:
    During the application procedure it is sufficient to send scans of the original documents. You are required to submit the original legalisations upon enrolment.
    There are only two qualities in the world: efficiency and inefficiency, and only two sorts of people: the efficient and the inefficient
    George Bernard Shaw

Junior Member

تو فرمی که از طرف دانشگاه گنت میاد و همچنین سایت دانشگاه نوشته که فقط در هنگام ثبت نام حضوری باید مدارک Legalised شده باشه و معنی دقیق این کلمه در لینک زیر توضیح داده شده که در ایران یعنی مهر سفارت بلژیک... بنابراین فقط وقتی به همراه خودتون مدارک رو می برید لازمه که مهر سفارت داشته باشند و در مرحله ارسال به هماره فرم لازم نیست سفارت مهر کنه.

http://www.ugent.be/en/teaching/admi...galisation.htm.

موفق باشید
    There are only two qualities in the world: efficiency and inefficiency, and only two sorts of people: the efficient and the inefficient
    George Bernard Shaw

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student at University of Oslo, Norway

سلام دوستان من یک سوال خیلی مهم و سریع دارم
    من برای یک پوزیشن دکترا ایلای کردم که استاد ایمیل زد که رفتی توی shortlist و مدارکاتو بفرست واسه دانشگاه تا وقت مصاحبه واست بزارم.اما حالا که صفحه اپلای رو نگاه می کنم حرفی راجع به فاند نزده؟میشه که یک پوزیشن باز بشه اما فاند نداشته باشد؟

Junior Member

معمولا اپن پوزیشن ها همرام با فاند است. حالا با یه ایمیل به استاد مربوطه میشه پیگیری کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روسیه

دوستان خسته نباشید . درباره تخصص پزشک ها در بلژیک اطلاعات زیادی پیدا نکردم . اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا در اختیار ما بزاره . ممنون

Junior Member

با سلام، میخواستم ببینم برای اقدام برای دکترا، میشه ایلتس رو نفرستاد و قولش رو داد و امیدی هم داشت؟ اگر رزومه در حد نسبتا خوبی باشه. ممنون

Junior Member

سلام تبریک میگم امیدوارم موفق باشین من می خوام برای چند دانشگاه بلژیک برای دکترا با فاند اقدام کنم اما وقتی توی سایت دانشگاه ها ازجمله دانشگاه شما میرم نمی دونم باید چیکار کنم میشه راهنماییم کنین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kunstler نمایش پست ها
    با سلام، میخواستم ببینم برای اقدام برای دکترا، میشه ایلتس رو نفرستاد و قولش رو داد و امیدی هم داشت؟ اگر رزومه در حد نسبتا خوبی باشه. ممنون
    دوست عزیز...در صورتی که استاد، زبان شما رو تأیید کنه، نیازی به مدرک زبان نیست...هرچند داشتن مدرک یا تعیین و اعلام وقت آزمون زبان میتونه تأثیر مثبت داشته باشه در تصمیم گیری و نظر استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuna نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم امیدوارم موفق باشین من می خوام برای چند دانشگاه بلژیک برای دکترا با فاند اقدام کنم اما وقتی توی سایت دانشگاه ها ازجمله دانشگاه شما میرم نمی دونم باید چیکار کنم میشه راهنماییم کنین؟
    هر دانشگاه تعدادی پوزیشن اعلام میکنه که شما میتونید مطابق با اطلاعات اون پوزیشن، اقدام کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)