صفحه 36 از 39 نخستنخست ... 2627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

سلام دوستان. من برای فرصت مطالعاتی (دانشجو دکتری پلیمر هستم) از دانشگاه Mons اوکی گرفتم. احتمالا شروع دوره میفته شهریور 95. خود استاد و گروهش در زمینه پروژه من کارهای تحقیقاتی زیادی انجام دادند و مقالات با ایمپکت بالای زیادی هم در این زمینه دارند. با توجه به کمک هزینه وزارت علوم (بورسیه نیستم) به نظرتون چه قدر پول برای 6 ماه که شاید به 9 ماه هم تمدید بشه باید ببرم؟15 میلیون علاوه بر حمایت مالی وزارت علوم کافیه؟ اصلا به نظرتون بلژیک ارزش رفتن داره یا بگردم دنبال فرصت توی یه کشور دیگه؟

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

سلام
    من لیسانس حقوق از پیام نور هستم و فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی از تهران مرکز با معدل 19 و دارای 3 مقاله یکی علمی پژوهشی و دو تا علمی ترویجی با سن 26 سال 8 سال سابقه کار دانشگاهی دارم که 3 سال آن را کارشناس علمی رشته حقوق خصوصی بودم
    می خواستم بدونم برای full fund گرفتن از دانشگاه بلژیک برای حقوق ممکن هست؟
    متاسفانه هیچ اطلاعی ندارم
    ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

سلام دوستان
    آیا برای پیدا کردن پوزیشن دکترا در بلژیک هم مثل هلند سایتی هست که دنبال vacancy باشیم یا باید از توی سایت دانشگاه ها دنبالش بگردم؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

سلام دوستان
    در مورد اساتید جوان و کار کردن با اونها نظر میدهید؟ 32 است استادم.
    و اینکه حقوق 1700 تا در ماه چه جور حقوقیه؟

سلام
    استاد بلژیکی هستش. ببرای مقطع دکتری. در دانشگاههای بلژیک
    استاد گفته است که در ماه 1700 یورو حقوق میدهد.
    آیا کار کردن با استاد جوان سخت هستش؟
    ویرایش توسط nimaK : April 25th, 2016 در ساعت 09:48 PM

من پست ها رو خوندم اما جواب قطعی پیدا نشد. آیا دکترا شغل محسوب میشه و جز سال های اقامت حساب میشه یا نه؟
    زبان انگلیسی به تنهایی جوابگو هست؟

Junior Member

باسلام
    در صورتی که برای انتقال مبلغ 160 یورو و 215 یورو به حساب بلژِیک یا بلوکه کردن پول به کمک نیاز داشتید با شماره در تلگرام مکاتبه کنید در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهیم.

ویرایش توسط nimaK : June 24th, 2016 در ساعت 12:23 PM دلیل: درج ايميل و شماره تلفن در فروم ممنوع است.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

سلام دوستان.
    یکی از اساتید یکی از دانشگاه های بلژیک یک ایمیل رو برای شرکت کنندگان یک کنفرانس ارسال کرده (که منم توی اون کنفرانس بودم و لذا من هم ایمیل رو گرفتم) و عنوان کرده که دنبال دانشجوی دکتراست. نمی دونم اینجا جای مناسبی هست یا نه. ولی به هر حال متن ایمیل رو میذارم شاید به درد کسی بخوره.

I am looking for a PhD candidate to work with me on a multidisciplinary project about the characterisation and modelling of cellular patterns, in collaboration with a very strong cancer-research group in Belgium. The type of work we have in mind is very much in the spirit of the XXXXXXX workshop.
    It would be very kind if you could forward this email to anyone you known who could be interested in such a PhD project.

Cedric J. Gommes
    Research Associate F.R.S.-FNRS
    University of Liege
    Department of Chemical Engineering
    Nanomaterials, Catalysis & Electrochemistry
    http://www.nce.ulg.ac.be
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Junior Member

سلام
    دوستان میتونید راهنمائیم کنید؟
    معدل کارشناسی من 17.19 بود و دانشجوی نمونه انتخاب شدم
    معدل کارشناسی ارشد 18.70 شد و شاگرد دوم شدم
    سه تا مقاله کنفراس ملی دارم و یه دونه بین المللی
    یه مقاله پژوهشی چاپ شده و یکی دیگه سابمیت شده دارم و همینطور دوتا ISI در مرحله سابمیت شدن
    چندین دوره مربوط به رشته خودم رو هم شرکت کردم
    یک سال و نیم مدیرفنی در کارخونه بودم و 4 سال سابقه تدریس تو دانشگاه با رتبه مربی تمام وقت دارم
    اما خب فعلا تافل ندارم دارم دوره ش رو میگذرونم.
    البته چهارساله فارغ التحصیل شدم
    یه نظرتون برای گرفتن فاند تو بلژیک شانسی دارم؟
    رشته من مهندسی صنایع غذایی هست
    ممنون میشم جوابمو بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azire نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میتونید راهنمائیم کنید؟
    معدل کارشناسی من 17.19 بود و دانشجوی نمونه انتخاب شدم
    معدل کارشناسی ارشد 18.70 شد و شاگرد دوم شدم
    سه تا مقاله کنفراس ملی دارم و یه دونه بین المللی
    یه مقاله پژوهشی چاپ شده و یکی دیگه سابمیت شده دارم و همینطور دوتا ISI در مرحله سابمیت شدن
    چندین دوره مربوط به رشته خودم رو هم شرکت کردم
    یک سال و نیم مدیرفنی در کارخونه بودم و 4 سال سابقه تدریس تو دانشگاه با رتبه مربی تمام وقت دارم
    اما خب فعلا تافل ندارم دارم دوره ش رو میگذرونم.
    البته چهارساله فارغ التحصیل شدم
    یه نظرتون برای گرفتن فاند تو بلژیک شانسی دارم؟
    رشته من مهندسی صنایع غذایی هست
    ممنون میشم جوابمو بدید
    سلام. من سوالتون رو از کسی که الان اونجا دکتری صنایع غذایی می خونه پرسیدم و جوابشون این بود:
    گرفتن فاند كلا در رشته ي صنايع غذايي بسيار بسيار سخته وچون متقاضي زياد داره اونم از ايران
    در صورتيكه جاي خالي باشه و موقعيت فاند براي دانشجويان خارجي ميشه گفت شانستون زياده ولي وقتي پوزيشني نباشه يا مال خارجيا نباشه شما هزارتا مقاله هم داشته باشي فايده نداره
    بعدم بهتره كشورايي كه پولدارترن اقدام كنيد مثل كانادا آمريكا استراليا
    البته وقتي بحث شانسه هميشه شانس هست

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان بین کسانی که از دانشگاه گنت برای دکتری پذیرش گرفتن، میشه بگید حدودا چند هفته طول میکشه تا دانشگاه نامه پذیرش بده؟
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)