صفحه 37 از 39 نخستنخست ... 27282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

نقل قول نوشته اصلی توسط shima0810 نمایش پست ها
    دوستان بین کسانی که از دانشگاه گنت برای دکتری پذیرش گرفتن، میشه بگید حدودا چند هفته طول میکشه تا دانشگاه نامه پذیرش بده؟
    سلام
    در مورد من به این صورت بود که بعد از اینکه استاد اعلام موافقت کرد، باید درخواست پذیرش من توی یک کمیته (که هر چند وقت یکبار تشکیل میشه) بررسی و اونجا هم تایید میشد. با توجه به تاریخ تشکیل این کمیته، میتونه زمان مورد نیاز برای صدور نامه پذیرش هم متفاوت باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش =

سلام.
    دوستان کسی میدونه آیا در بلژیک رشته ی نفت هست یا نه؟؟؟

Junior Member

درود وقت بخیر
    من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی هستم
    الان در حال اتمام پایان نامه هستم با شرایط زیر شانس پذیرش چقدر است ؟
    معدل کارشناسی 13
    معدل کارشناسی ارشد نزدیک به 16 ( چون هنوز پایان نامه مانده)
    برای مقاله isi بعد از پایانامه اقدام می کنم
    چند مقاله داخلی هم دارم
    برای زبان هم بعد از پایان نامه شروع به مطالعه می کنم
    سپاس

شمام صنایع غذایی هستید
    مثل من
    خدا رو شکر یه آشنا پیدا شد بالاخره اینجا

میشه بگید واسه کدوم دانشگاها اپلای کردید؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان، با اینکه من پستهای مربوط به مدارک پذیرش رو خوندم ولی در مورد ارسال مدارک برا دانشگاه گنت چیزی دستگیرم نشد. سوالم اینه که در مرحله اول پذیرش که دانشگاه از شما مدارک میخواد که براشون پست کنین آیا با وجود مهر دادگستری و وزارت خارجه نیازه که مهر سفارت هم بزنین یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad90 نمایش پست ها
    سلام دوستان، با اینکه من پستهای مربوط به مدارک پذیرش رو خوندم ولی در مورد ارسال مدارک برا دانشگاه گنت چیزی دستگیرم نشد. سوالم اینه که در مرحله اول پذیرش که دانشگاه از شما مدارک میخواد که براشون پست کنین آیا با وجود مهر دادگستری و وزارت خارجه نیازه که مهر سفارت هم بزنین یا نه؟
    سلام
    خیر، برای گرفتن پذیرش نیاز به مهر سفارت نیست،
    اما موقع ثبت نام حضوری تاییدیه سفارت لازمه

Junior Member

با سلام
    دوستان میشه توضیح بدین نحوه ی گرفتن فاند برای مقطع دکترا تو بلژیک چه طوری هست؟
    من سایتاشون رو خیلی گشتم چیزی دستگیرم نشد

Junior Member shima0810 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian720 نمایش پست ها
    با سلام
    سلام
    ببینید اگه استادی پیدا بشه که شما رو بخواد و کارش به شما مرتبط باشه، اونوقت میتونه به شما فاند بده. البته اگه داشته باشه. بیشتر پوزیشن های با فاند رو میتونید تو سایت دانشگاه پیدا کنید. قسمت وکنسی.
    اما اگه استادی پیدا کردید که کارش به علاقه و کارای قبلی شما نزدیک بود یه ایمیل بهش بزنید. چون ممکنه موقعیت هایی باشه که توی سایت اعلام نشده باشه.
    در کل فاند اینجا دست استاده و همه چی برمیگرده به اینکه یه استاد چقد میخاد که با شما کار کنه.
    موفق باشید
    Nothing is IMPOSSIBLE, even the word itself says that I'M POSSIBLE

Junior Member

سلام
    کسی اطلاعاتی داردکه دوره Advanced master و دوره Predoctoral training که دانشگاه گنت دارد ، فرقش با دوره ارشد و دکترا دقیقا چیست؟
    من ارشد بیماری شناسی گیاهی دارم و میخواهم به رشته بیوتکنولوژی گیاهی تغییر گرایش بدهم ولی مطمئن نیستم بهتره دوباره از ارشد شروع کنم یا دوره Advanced master و دورهPredoctoral training مناسب تر هستند؟
    لطفا من را راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian720 نمایش پست ها
    با سلام
    سلام

دکترا در بلژیک-مثل خیلی جاهای دیگه در اروپا- شغل محسوب میشه و شما بصورت ماهانه حقوق میگیرید و از حقوق شما مالیات کسر میشه.
    برای اقدام هم باید دائم سایت دانشگاه قسمت وکنسی vacancy یا phd positions رو چک کنید تا ببینید پروژه ای نزدیک به زمینه کاری شما تعریف شده یا نه...اگه به چنین پروژه ای برخوردید میتونید اپلای کنید تا رزومه شما چک و نتیجه اون اعلام بشه...حقوق ماهانه پروژه های دکترا معمولا از 2000 هزار در سال اول شروع میشه و به حدود 2800 یورو در سال آخر میرسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)