صفحه 6 از 39 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 390

موضوع: تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک، رشته‌ها و دانشگاه‌ها (پست مربوط به شانس پذیرش = حذف)

Junior Member mehransunstar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

پیش فرض پاسخ : تحصيل در بلژيك

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام. من واسه دکترا در دانشگاه هاسلت البته در پوزیشن معرفی شده اپلای کردم ولی الان حدود 5 ماه است که جوابی نگرفتم لطفا راهنمایی کنید. به چه کسی باید ایمیل بزنم تا جواب زودتر بگیرم. البته اینو هم بگم دکترا همراه با اسکلارشیپ هستش. قبلا به من گفته بودند که زمان بر هست این پروسه. این شرایط من هست آیا پذیرش میشم. در رشته مدیریت لجستیک و تحقیق در عملیات: لطفا سطح دانشگاه هاسلت نسبت به سایر دانشگاههای بلژیک چگونه است؟

1- دو مقاله کنفرانس بین المللی خارجی و داخلی
    2- یک مقاله ژورنال خارجی
    3- 5 سال سابقه کار مدیریت
    4- یک سال سابقه تدریس
    5- معدل فوق لیسانس15.01
    6- البته مدرک زبان رو ابشنال تعیین کرده بودند. من هم ندارم
    لطفا راهنمایی کنید. مرسی
    با سلام
    من در رشته Biomedical Sciences در دانشگاه هاسلت پذيرش دارم مقطع Master، در مورد سطح دانشگاه بايد بگم كه توي رشته اي كه من پذيرفته شدم حرف واسه گفتن داره و همكاري هاي خيلي خوبي با ساير دانشگاه هاي معتبر داره و در كل يك دانشگاه كوچيك ولي پيشرفته اس كه در رشته ما چند تكنولوژي State of the art هم داره و اساتيد معروفي چه به صورت مدعو يا مقيم اونجا تدريس مي كنن. در مورد تاييد وزارت علوم بايد بگم كه متاسفانه وزارت علوم اين طبقه بندي ها رو غير حرفه اي انجام مي ده و اين دانشگاه در گروه 2 يا خوب در ليست قرار گرفته با نام Hasselt universitet، ولي در همين ليست در قسمت گروه ممتاز اسم قديم اين دانشگاه با نام 8- Limburgs Universitair Centrum (University Center of Limburg) اومده كه من به وزارت علوم مراجعه كردم و موضوع رو توضيح دادم واسشون كه از سال 2005 اسم دانشگاه به Hasselt universitet تغيير پيدا كرده در كل اطلاعات زيادي نداشتن و در مورد دكترا پرسيدم گفتن كه در ليست چون جلوي اين دانشگاه چيزي نزده پس مدارك تا دكترا مورد تاييد ايران هست. در مورد رنكينگ هم بايد بگم كه در مقايسه با ساير دانشگاه هاي بلژيك تقريبا در رده 7 قرار داره كه اين به دليل كوچك بوده و جوان بودن اين دانشگاه مربوط ميشه ولي در زمينه تحقيقات قويه در رشته اي كه من اطلاعات دارام حداقل. در مورد پذيرش دكترا هم حتما با Coordinator تماس بگيريد و اونا جواب مي دن مطمئنا... اگر هم كمك يا اطلاعاتي خواستيد در خدمتتون هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehransunstar نمایش پست ها
    با سلام
    من در رشته Biomedical Sciences در دانشگاه هاسلت پذيرش دارم مقطع Master، در مورد سطح دانشگاه بايد بگم كه توي رشته اي كه من پذيرفته شدم حرف واسه گفتن داره و همكاري هاي خيلي خوبي با ساير دانشگاه هاي معتبر داره و در كل يك دانشگاه كوچيك ولي پيشرفته اس كه در رشته ما چند تكنولوژي State of the art هم داره و اساتيد معروفي چه به صورت مدعو يا مقيم اونجا تدريس مي كنن. در مورد تاييد وزارت علوم بايد بگم كه متاسفانه وزارت علوم اين طبقه بندي ها رو غير حرفه اي انجام مي ده و اين دانشگاه در گروه 2 يا خوب در ليست قرار گرفته با نام Hasselt universitet، ولي در همين ليست در قسمت گروه ممتاز اسم قديم اين دانشگاه با نام 8- Limburgs Universitair Centrum (University Center of Limburg) اومده كه من به وزارت علوم مراجعه كردم و موضوع رو توضيح دادم واسشون كه از سال 2005 اسم دانشگاه به Hasselt universitet تغيير پيدا كرده در كل اطلاعات زيادي نداشتن و در مورد دكترا پرسيدم گفتن كه در ليست چون جلوي اين دانشگاه چيزي نزده پس مدارك تا دكترا مورد تاييد ايران هست. در مورد رنكينگ هم بايد بگم كه در مقايسه با ساير دانشگاه هاي بلژيك تقريبا در رده 7 قرار داره كه اين به دليل كوچك بوده و جوان بودن اين دانشگاه مربوط ميشه ولي در زمينه تحقيقات قويه در رشته اي كه من اطلاعات دارام حداقل. در مورد پذيرش دكترا هم حتما با Coordinator تماس بگيريد و اونا جواب مي دن مطمئنا... اگر هم كمك يا اطلاعاتي خواستيد در خدمتتون هستم.
    سلام مرسی از راهنمایی شما . پس دانشگاه هاسلت در مقطع دکترا مورد تایید هست درسته؟ در مورد شهرش چطور پیشرفته هست یا خیر.؟
    ضمنا من امروز تماس گرفتم گفتند که تا 15 آگوست جواب ها رو اعلام می کنند. باز هم تشکر

Junior Member mehransunstar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام مرسی از راهنمایی شما . پس دانشگاه هاسلت در مقطع دکترا مورد تایید هست درسته؟ در مورد شهرش چطور پیشرفته هست یا خیر.؟
    ضمنا من امروز تماس گرفتم گفتند که تا 15 آگوست جواب ها رو اعلام می کنند. باز هم تشکر
    پيرو صحبتي كه با خانمي در وزارت علوم در اداره ارزشيابي مدارك بودند، ايشون گفتند بله مورد تاييد است، البته خودتون هم مي تونيد يكبار ديگه پيگيري كنيد، البته حضوري چون تلفن جواب نمي دن. تا اونجايي كه من بررسي كردم شهر بسيار خوبي است و استفاده از سيستم حمل ونقل عمومي هم براي دانشجو هزينه اي نداره (رايگان) و طبيعت بسيار سرسبزي داره. انشاء ا... كه جوابهاي خوب رو زودتر بگيريد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehransunstar نمایش پست ها
    پيرو صحبتي كه با خانمي در وزارت علوم در اداره ارزشيابي مدارك بودند، ايشون گفتند بله مورد تاييد است، البته خودتون هم مي تونيد يكبار ديگه پيگيري كنيد، البته حضوري چون تلفن جواب نمي دن. تا اونجايي كه من بررسي كردم شهر بسيار خوبي است و استفاده از سيستم حمل ونقل عمومي هم براي دانشجو هزينه اي نداره (رايگان) و طبيعت بسيار سرسبزي داره. انشاء ا... كه جوابهاي خوب رو زودتر بگيريد.
    مرسی از راهنمایی شما دوست عزیز. آیا من با این شرایط میتونم از این دانشگاه بورس بگیرم؟ ضمنا چطور میشه از ایران به هاسلت رسید. باتشکر

1- دو مقاله کنفرانس بین المللی خارجی و داخلی
    2- یک مقاله ژورنال خارجی
    3- 5 سال سابقه کار مدیریت
    4- یک سال سابقه تدریس
    5- معدل فوق لیسانس15.01 و لیسانس 14.67 و نمره پایان نامه 19
    6- رزومه مناسب
    7- ضمنا دانشگاه هاسلت به نمره زبان اشاره نکرده بود و فقط سئوال در خصوص سطح زبان خوب-بد-متوسط پرسیده بود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک

سلام. من از دانشگاه گنت برای phd پذیرش گرفتم و الان 4 ماهه گنت هستم. من فاند ندارم. اگه کسی سوالی داشت که من در موردش اطلاعاتی داشتم خوشحال میشم جواب بدم. رشته من کشاورزی هست و الان دکترا تغذیه خاک می خونم.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

دوستان عزیز
    لطفا از ارسال پست های بی ارتباط با موضوع "تحصیل در مقطع دکترا در بلژیک" خودداری نمایید.
    پست های نامرتبط انتقال داده شد. لطفا بحث مربوط به شانس پذیرش، همچنین گفته ها و ناگفته های زندگی در بلژیک اعم از هزینه های زندگی و ... و همچنین مسائل اجاره ی خانه یا خوابگاه را در قسمت های مربوطه دنبال نمایند. با تشکر!
    بدیهی است پست های بی ارتباط با موضوع بدون اطلاع حذف یا انتقال داده خواهند شد.

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

سلام مقطع فوق آزاد باشه تاثيري داره واسه گرفتن پذيرش دكتري؟

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط three_doller نمایش پست ها
    محدودیتی برای این موضوع وجود نداره، به خصوص برای دکتری روزمه علمی شما مهمه، مقاله و این جور چیزها

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط three_doller نمایش پست ها
    محدودیتی برای این موضوع وجود نداره، به خصوص برای دکتری روزمه علمی شما مهمه، مقاله و این جور چیزها

سلام

آیا دانشجویان PHD در بلژیک حقوق می گیرند ؟
    آیا نمره ی زبان برای دکترا خیلی اهمیت داره ؟
    اگر رشته ای که مورد نظرمه در position های خالی نباشه اما در دانشگاه مورد نظر به طور کلی چنین رشته ای وجود داره , آیا می شه اپلای کرد یا باید منتظر بود این رشته جزء position ها بشه ؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)