صفحه 36 از 38 نخستنخست ... 26272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 378

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_9j92 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم.
    من برای مستر رشته ی Information Management که مال دانشکده Economic and Business دانشگاه لوون هست میخواستم اقدام کنم برای گرفتن پذیرش.
    کارشناسیم مهندسی آی تی از دانشگاه صنعتی اصفهان هست با معدل 14.20. سابقه کار هم دارم. 2 بار TA بودم و یه سری از این کارا.
    فقط یه مساله ای هست. من نمره تافلم 86 شده که هر 4 تا بخش بالای 20 بوده. ولی KUL برای این رشته بالای 90 میخواد.
    به نظرتون با توجه به اینکه تقریبا 2 ماه مونده تا ددلاین اپلای، دوباره امتحان بدم یا اگر قبل فرستادن مدارک برای دانشگاه با یه استاد صحبت کنم ممکنه نتیجه بده و نیاز به امتحان تافل مجدد نباشه؟
    و اینکه امتحان GRE رو هم حتما باید بدیم یا اونم میشه یه طوری با صحبت با استاد فاکتور گرفت؟ فقط هم نمره قسمت ریاضی رو خواستن اونم برا یه سری دانشگاه هایی که مثلا جزو 200 دانشگاه برتر دنیا نیستن یا مثلا قرارداد تبادل دانشجو ندارن باهاشون.
    سلام

برای دوره فوق لیسانس در بلژیک بایستی با دانشگاه مکاتبه داشته باشید و نه استاد!.

به نظر من نمره زبان شما خوب است و با همین هم می توانید اقدام کنید ولی باز هم با قسمت دانشجویان خارجی صحبت یا ایمیل بزنید تا مطمئن شوید.

نیازی به GRE نیست.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان و اساتید محترم، رزومه ی من اینه، ممنون میشم نظر بدید در مورد اینکه کجا بهتره بفرستم؟

1- رشتۀ لیسانس– نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی صنایع - یکی از 6 دانشگاه برتر سراسری تهران - 15.40 - دو سال آخر 16.5
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی صنایع -یکی از 4 دانشگاه برتر سراسری تهران - 18.75 (نفر اول) - 18.95 با احتتساب اینکه پایان نامه رو دفاع کنم نمره م خوب شه

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 6.5 یا 7 (چند روز پیش دادم هنوز نمره ش نیومده)
    5- نمرۀ GRE به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم

6- تعداد مقالات : 1 مقاله سابمیت شده ISI با ایمپکت 2 (اسم اول - چند روزه فرستادم) - 2 مقاله تکمیل شده در دست نگارش برای ارسال
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای صنایع، لجستیک، مدیریت - مقطع دکتری (اگه ارشد دوم هم بنظرتون مفیده مشکلی ندارم)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاه های KU Leuven، Antwerp, Ghent
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    شاگرد ممتاز ارشد - در ترم جاری TA یکی از دروس تخصصی ارشد هستم - 3 سال سابقه کار (چند ماه هست که در یک شرکت نفتی استخدام شدم / 6 ماه سابقه در شرکت دانش بنیان مربوط به دانشگاه / 2 سال هم در یک سازمان دولتی مرتبط با صنایع)

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند کامل (متاهل هستم)

Junior Member dsptop10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق - صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)

سلام دوستان، اگر لطف کنید نظر بدید ممنون میشم
    تحصیلات :
    لیسانس برق دانشگاه دولتی شهرستان 16.5
    ارشد برق قدرت دانشگاه امیرکبیر 17.2
    زمینه کاری:
    Electrical Machines and Drives
    زمینه تخصصی (بیشترین مقالات):
    Condition Monitoring and Fault diagnosis of Electric Machines
    مقالات چاپ شده:
    2 مقاله ژورنال IEEE Transaction on Industrial Electronics (impact factor 6.5)
    3 مقاله کنفرانس IEEE
    3 مقاله ترانسکشن دیگه دارم که شانس بالایی برای پذیرش تا پایان 2017 دارند
    10 سال سابقه کار در صنعت نفت
    10 سال سابقه تدریس در دانشگاه های دولتی و آزاد شهرستان
    شروع کردم برای خوندن تافل (تافل بالای 105)
    متاهل هستم و دارای یک فرزند
    میخاستم بدونم شانسی برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا به صورت فول فاند دارم به طوری که از جیب هزینه نکنم؟
    پوزیشن و دانشگاه خاصی سراغ دارین که معرفی کنید؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Turin نمایش پست ها
    سلام دوستان و اساتید محترم، رزومه ی من اینه، ممنون میشم نظر بدید در مورد اینکه کجا بهتره بفرستم؟

1- رشتۀ لیسانس– نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی صنایع - یکی از 6 دانشگاه برتر سراسری تهران - 15.40 - دو سال آخر 16.5
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی صنایع -یکی از 4 دانشگاه برتر سراسری تهران - 18.75 (نفر اول) - 18.95 با احتتساب اینکه پایان نامه رو دفاع کنم نمره م خوب شه

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 6.5 یا 7 (چند روز پیش دادم هنوز نمره ش نیومده)
    5- نمرۀ GRE به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم

6- تعداد مقالات : 1 مقاله سابمیت شده ISI با ایمپکت 2 (اسم اول - چند روزه فرستادم) - 2 مقاله تکمیل شده در دست نگارش برای ارسال
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای صنایع، لجستیک، مدیریت - مقطع دکتری (اگه ارشد دوم هم بنظرتون مفیده مشکلی ندارم)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاه های KU Leuven، Antwerp, Ghent
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    شاگرد ممتاز ارشد - در ترم جاری TA یکی از دروس تخصصی ارشد هستم - 3 سال سابقه کار (چند ماه هست که در یک شرکت نفتی استخدام شدم / 6 ماه سابقه در شرکت دانش بنیان مربوط به دانشگاه / 2 سال هم در یک سازمان دولتی مرتبط با صنایع)

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند کامل (متاهل هستم)

سلام دوست عزیز
    با توجه به رزومه ای که گفتید، شما شانس بالایی دارید که بتونید از دانشگاه لوون و گنت پذیرش بگیرید، در مورد فاند یه مقدار باید خوش شانس باشید اما به نظرم من کاملا شدنی هست.
    موفق باشید.

مقطع مورد نظر برای پذیرش: دکتری - مهندسی شیمی

رشتۀ لیسانس: مهندسی شیمی -دانشگاهآزاد -معدل 15.7

رشتۀ فوق لیسانس: مهندسی شیمی - دانشگاه سراسری تبریز- معدل تا الان 14.7

زبان: ندارم تافل تازه شروع کردم

مقاله ISI: دو تا اکسپت شده 3 تا اندررویو با ایمپکت بالا 2 تا در حال نوشتن

کنفرانس: 2 تا داخلی

میزان فاند مورد انتظار: فاند کامل

دانشگاه لیسانس-رشته-معدل:سراسری بناب-عمران-15.93
    دانشگاه فوق لیسانس-رشته-معدل:شهیدمدنی آذربایجان-ژئوتکنیک-15
    نمره تافل:90
    مقاله:3مقاله ISI.
    درخواست پذیرش برای مقطع:PHD
    میزان فاند مورد انتظار:
    فول فاند
    میشه راهنماییم کنید که در دانشگاه های بلژیک امکان تحصیل با فاند کامل رو دارم؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyazahedi نمایش پست ها
    دانشگاه لیسانس-رشته-معدل:سراسری بناب-عمران-15.93
    دانشگاه فوق لیسانس-رشته-معدل:شهیدمدنی آذربایجان-ژئوتکنیک-15
    نمره تافل:90
    مقاله:3مقاله ISI.
    درخواست پذیرش برای مقطع:PHD
    میزان فاند مورد انتظار:
    فول فاند
    میشه راهنماییم کنید که در دانشگاه های بلژیک امکان تحصیل با فاند کامل رو دارم؟
    سلام

شانس شما برای دریافت فاند بلژیک حدود 30 درصد است. زمینه تحصیلی قوی ندارید. مقالات شما هم اگر در ژورنال های معتبر با ایمپکت خوب چاپ شده اند دارای اعتبار مناسب است. نمره زبان مناسبی دارید. به هر حال شانس خودتون رو برای پوزیشن های موجود در بلژیک امتحان کنید.

ارادت

مهندس معدل ارشد من با احتساب نمره پایاننامه 16 میشه. بازم شانس چندانی ندارم؟؟؟

سلام دوستان ، با توجه به شرایطم می تونم به دانشگاه های بلژیک امیدوار باشم !؟

1- رشتۀ لیسانس– نام دانشگاه – معدل نهایی
    :مهندسی مکانیک(مکاترونیک) _ صنعتی شریف پردیس بین الملل تهران- معدل کل 16.5 (2 سال آخر 18)
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :---------

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: toefl ibt : 90 - reading 20 - writing 25 - speaking 25 - listening 20
    البته وقت دارم تا دوباره امتحان بدم و حداقل 100 بشم البته اگر خیلی موثر باشه !؟

6- تعداد مقالات : ندارم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای مستر یا مستقیم دکتری رشته : مهتدسی کنترل - مکاترونیک- رباتیک

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : دانشگاه های KU Leuven، Antwerp, Ghent و بقیه دانشگاه های بلژیک

TA درس مدار های الکتریکی و الکترونیک - رتبه برتر دانشکده در یک نیمسال - سابقه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی به مدت 2 سال

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فاند کامل و یا نیم فاند

سوال آخر این که با توجه به هزینه های دانشگاه های بلژیک برای تحصیل آیا حتما باید فاند گرفت یا این که با کار دانشجویی هم می توان از پس هزینه ها برآمد !؟

Junior Member

لیسانس شیمی کاربردی دانشگاه مازندران معدل 13/5
    فوف لیسانس شیمی فیزیک دانشگاه شهید بهشتی با معدل 17
    تازه ساله اول ارشدم تموم شده ولی همه درسارو پاس کردم فقط تزم مونده.
    ایلتس 7.مقاله فعلا ندارم ولی موضوعی رو شروع کردم واسه تز که موضوع جدید و به روزیه.از دو تا از استادای شهید بهشتی هم رکامندیشن می گیرم.
    به نظرتون واسه دانشگاه VUB شانس پذیرش واسه ارشد دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)