صفحه 37 از 38 نخستنخست ... 272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 378

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

سلام. بنده تو ايران ليسانس شيمي گرفتم. معدلم ١٤ هست ولي نميخوام شيمي رو ادامه بدم. علاقه دارم معماري رو از كارشناسي شروع كنم بخونم. دبيرستان رشتم تجربي بود و
    معدل ديپلمم ١٩،٣٠ هست و كتبي نهايي ١٧.٥٢ و معدل پيش دانشگاهيم هم بالاي ١٨ هست. زبانمم خيلي خوبه راحت ميتونم هر مدرك زباني كه لازم باشه با نمره خوب بگيرم. فقط اينكه ٢٥ سال دارم و ميخوام بدونم بالا بودن سن مشكلي ايجاد ميكنه يا نه؟!
    با اين شرايط ميتونم رشته ي معماري از بلژيك واسه كارشناسي پذيرش بگيرم؟!
    هزينه ي تحصيل چقدر ميشه؟! يا امكانش هس فاند بدن يا رايگان باشه؟! اصلاً با اين شرايط چقدر شانس پذيرش دارم؟! خيلي خيلي ممنون ميشم كسي تجربياتش رو با من در ميان بذاره، خيلي نياز دارم به اين اطلاعات... مچكرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRAA11 نمایش پست ها
    لیسانس شیمی کاربردی دانشگاه مازندران معدل 13/5
    فوف لیسانس شیمی فیزیک دانشگاه شهید بهشتی با معدل 17
    تازه ساله اول ارشدم تموم شده ولی همه درسارو پاس کردم فقط تزم مونده.
    ایلتس 7.مقاله فعلا ندارم ولی موضوعی رو شروع کردم واسه تز که موضوع جدید و به روزیه.از دو تا از استادای شهید بهشتی هم رکامندیشن می گیرم.
    به نظرتون واسه دانشگاه VUB شانس پذیرش واسه ارشد دارم؟
    سلام دوست عزیز

شما معدل کارشناسی ارشدتون خوبه, و نمره زبانتون هم بالاست بنابراین شانستون برای گرفتن پذیرش خوبه. سعی کنید تو این سال باقی مونده رزومه خودتون رو با نوشتن حداقل یک مقاله قوی تر کنید. بهتون پیشنهاد میکنم از همین الان سعی کنید لیست اساتید مورد نظرتون رو در دانشگاه های گنت و لون, آنتورپ و VUB مشخص کنید.

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی مکانیک با معدل 13.72 ار دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی دارم و فوق لیسانس MBA با معدل 16.67 ار دانشگاه غیر انتفاعی علوم و فنون مارندران - سابقه 5 سال کار در زمینه مدیریت فروش و بازاریابی دارم که 3 سال اون با بیمه است
    و متولد سال 1364 هستم. می خواستم بدونم شانسی برای پدیرش در این موارد رو دارم:
    1- دکتری مدیریت یا DBA
    2 - کارشناسی ارشد مدیریت یا MBA
    3- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
    اگر شانسی هست کدوم رو پیشنهاد می کنید و چرا؟

Junior Member arash_eu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KU

دوستان ایرانی که رزومه ی متوسط به بالایی دارند توجه داشته باشند که شانس قبولی شان به شرط داشتن مقاله ژورنال در اکثر دانشگاه های بلژیک بالاست؛ اما مشکلات حاد مدیریتی و اداری در این کشور فوق العاده آزاردهنده است و تقریبا عمده ی کارهای اداری با بروکراسی وحشتناک و معطلی زیاد همراه است. از نظر طرز برخوردشان با سایر نژادها و خارجی ها چندان رفتار رشدکرده ای ندارند و برای استخدام نیز لااقل به دلیل چندزبانه بودن فرهنگ شان و عدم علاقمندی شان به خارجی ها، در آینده با مشکل مواجه خواهید شد. البته موارد استثنا همیشه وجود داشته، اما آن موارد می توانسته اند بهترین دانشگاه های بریتانیا یا کانادا را انتخاب کنند، نه کشور غرق در مشکلات بلژیک رو... از من گفتن بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

سلام
    دانشگاه کارشناسی : آزاد خمینی شهر
    معدل کارشناسی : 17.86
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: برق قدرت
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد خمینی شهر
    معدل کارشناسی ارشد : 18.21
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : برق قدرت سیستم های قدرت

تعداد مقالات : ندارم
    تعداد توصیه نامه: 2
    سابقه کار: مرتبط ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 6.5
    با هزینه شخصی
    سپاس گذارم

Junior Member

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه تبریز
    معدل کارشناسی : 14/73
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسي معماری
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد همدان
    معدل کارشناسی ارشد :17/85
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :برنامه ریزی شهری
    تعداد مقالات :13 تا انگلیسی که 5 تا ایمپکت دار و WOS هستند که ایمپکتاشون از 0.5 شروع میشه تا 5.70...توی یکیشون که ایمپکتش 2.05 هست نفر اول هستم و بقیه نفر دوم هستم...بقیه مقالاتم آی اس آی لیستد و علمی-پژوهشی هستند
    سابقه کار: 4 سال -2 سال با بیمه و دوسال بدون بیمه
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5

با شرایط فوق تا چه حد شانس دریافت اسکالرشیپ در مقطع دکترا و در دانشگاههای بلژیک رو دارم.

سلام

دانشگاه کارشناسی : شهید بهشتی تهران

معدل کارشناسی : 16.6
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: حقوق
    دانشگاه کارشناسی ارشد : (University of Edinburgh, UK (World Ranking 27
    معدل کارشناسی ارشد : 3.20 بر مبنای 4
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : حقوق فن آوری اطلاعات
    تعداد مقالات : -
    سابقه کار: 3 سال سابقه وکالت پایه یک دادگستری، مشاور امور حقوقی و بین الملل ریاست پارک علم و فناوری استان، داور رسمی استارت آپ ها و شتاب دهنده های استان، مشاور حقوقی و از موسسین خانه زنان استان، مدرس زبان انگلیسی عمومی و تجاری.
    سابقه دریافت بورس : بورسیه کامل دوره مستر دانشگاه انگلستان، بورسیه کامل دوره مستر دانشگاه لوند سوئد، بورسیه کامل دعوت به کنفرانس بین المللی وکلای فرانسه،
    تالیف و یا ترجمه کتاب : کتاب در دست ترجمه دارم.
    نمره زبان انگلیسی: از شرط زبان به دلیل مستر انگلیس معاف هستم. (ایلتس 7.5 داشتم)

سایر نکات: رتبه 19 کنکور سراسری، عضو بنیاد ملی نخبگان، دوره های داوری تجاری را کامل گذراندم، دوره داوری و منتورینگ شرکت ها را کامل طی کردم و چندین کنفرانس و همایش بین المللی

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: برای مقطع دکترا با فاند چه دانشگاه هایی و چقدر شانس دارم؟7

ممنون

** Don't Surrender, because you can win...I did **

سلام دوستان

دانشگاه کارشناسی :صنعتي اصفهان
    معدل کارشناسی :١٤/٢٦
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسي نساجي، گرايش نانوتكنولوژي
    دانشگاه کارشناسی ارشد : اميركبير تهران
    معدل کارشناسی ارشد :١٧/١
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسي نساجي، گرايش نانو تكنولوژي

تعداد مقالات : ٣ مقاله ISI نويسنده اول، ٣ مقاله كنفرانس بين المللي نويسنده اول
    سابقه کار:-
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی:آيلتس ٦
    نكات ديگر: نياز به فاند كامل دارم، رشته مورد نظر: براي دكتراي مهندسي شيمي يا پليمر يا مواد يا مكانيك يا نانو، هر كدام كه روي نانوكامپوزيت ها كار كنند ميخوام اقدام كنم، چون هم پروژه ي كارشناسي هم كارشناسي ارشدم در زمينه ي نانو كامپوزيت پليمر بود.
    سه و نيم سال از فارغ التحصيلي من ميگذرد كه در اين مدت مقاله مينوشتم و زبان ميخونم، و اين گپ تحصيلي رو چطور توجيه كنم؟ اگر نمره ي آيلتس ام خيلي پايين هست، ٦ ماه ديگه دوباره آيلتس ميدم. اگر شانسي براي گرفتن فاند كامل از دانشگاه يا موسسه اي رو دارم با آيلتس ٦ لطفا راهنمايي كنيد

Junior Member

سلام. من قصد ادامه تحصیل در PhD در یه کشور اروپایی مخصوصاً هلند و بلژیک رو تو رشته مدیریت دارم. شرایطم رو پایین میارم، اگر براتون زحمت نیست، بهم بگید از کجا اقدام کنم بهتر است.
    دانشگاه: من کارشناسی ارشد MBA گرایش استراتژی از دانشگاه تهران دارم و کارشناسی مهندسی مواد از دانشگاه صنعتی سهند تبریز
    زیاد برام هم فرق نداره چه حوزه ای باشه، تا حدی که به مدیریت و استراتژی برگرده کافیه برام
    نمره تافل یا آیلتلس مورد نیاز: آیلتس قبلاً 8 گرفتم
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

شانس شما برای دریافت فاند بلژیک حدود 30 درصد است. زمینه تحصیلی قوی ندارید. مقالات شما هم اگر در ژورنال های معتبر با ایمپکت خوب چاپ شده اند دارای اعتبار مناسب است. نمره زبان مناسبی دارید. به هر حال شانس خودتون رو برای پوزیشن های موجود در بلژیک امتحان کنید.

ارادت
    با سلام.معذرت میخوام ملاک این میانگین درصدی گرفتن شما بر چه حسابی هستش؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)