صفحه 2 از 38 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 378

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

سلام

با این شرایط شانس گرفتن پذیرش دارم؟ اگه اینطوره کدوم دانشگاهها شانس بیشتری دارم؟ممنون میشم اگه نظربدید.
    لیسانس مترجمی زبان روسی آزاد با معدل15/63 و مدرکم رو بخاطر کار2سال دیرتر گرفتم.
    سطح زبان فرانسه b1 .
    برای apply در دانشگاههای فرانسه زبان در رشته خودم (مترجمی روسی) و یا زبانشناسی.
    باتشکر
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

Junior Member

سلام
    من قصد دارم یا کورس یکساله زبان فرانسه اونجا بگذرونم و یا لیسانس حسابداری. مدرک b1 زبان فرانسه دارم و همینطور لیسانس حسابداری. به نظر شما احتمال پذیرش و ویزا دادن برای کدوم رشته بالاتره که اون رو انتخاب کنم؟
    زمان apply برای اولین ترمی که هنوز دیر نشده و میتونم اقدام کنم چه زمانیه؟
    میشه سایت اون دانشگاه هایی که میتونم درخواست کنم رو بفرستین؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط darya25 نمایش پست ها
    سلام
    من قصد دارم یا کورس یکساله زبان فرانسه اونجا بگذرونم و یا لیسانس حسابداری. مدرک b1 زبان فرانسه دارم و همینطور لیسانس حسابداری. به نظر شما احتمال پذیرش و ویزا دادن برای کدوم رشته بالاتره که اون رو انتخاب کنم؟
    زمان apply برای اولین ترمی که هنوز دیر نشده و میتونم اقدام کنم چه زمانیه؟
    میشه سایت اون دانشگاه هایی که میتونم درخواست کنم رو بفرستین؟
    خیلی ممنون
    طبقه شنیده‌ها، و تحقیقاتی‌ که همین هفتهٔ پیش برای یکی‌ از دوستان از تو خود بلژیک انجام دادم، برای دورهٔ زبان ویزا نمیدان

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

Junior Member

ا عرض سلام و خسته نباشید
    من فارغ التحصیل رشته محیط زیست آلودگی ها در مقطع ارشد از دانشگاه علوم تحقیقات تهران با معدل 50/18 می باشم
    دارای 1 مقاله علمی پژوهشی هستم که در 2 کنفرانس بین المللی پذیرش گرفته .در حال حاضر مشغول آمادگی برای شرکت در آزمون زبا ن میباشم نمره زبان باید چند باشد؟
    آیا با این شرایط گرفتن بورسیه برای مقطع دکتری از دانشگاه ی امکان پذیر است ؟ ]زینه دکتری چقدر است؟مثل سایر دانشگاه ها ی اروپا رایگان است؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    طبقه شنیده‌ها، و تحقیقاتی‌ که همین هفتهٔ پیش برای یکی‌ از دوستان از تو خود بلژیک انجام دادم، برای دورهٔ زبان ویزا نمیدان
    دوست عزیز، شما بابت این مساله مطمین هستی؟
    من تا شروع ترم زمستون میخوام اونجا زبان بخونم...یعنی حدود سه ماه
    تا ژانویه هم برمیگردم با پذیرشم از دانشگاه، ویزای دانشجویی از طریق خود دانشگاه بگیرم.
    یعنی فکر میکنید واسه این سه ماه بهم ویزا نمیدن؟!
    الان کارای پذیرشم تقریبا انجام شده و بزودی نامه موسسه رو هم واسه گرفتن ویزا از این موسسه زبان میرسه به دستم.
    شما که تجربه دارید فکر میکنید اگه پیگیر ویزای توریستی بشم تو این مدت نتیجه ای میگیرم؟ یعنی واسه نوامبر میتونم ویزای توریستی بگیرم یا پروسه طولانی تری داره این ویزا؟

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh2 نمایش پست ها
    دوست عزیز، شما بابت این مساله مطمین هستی؟
    من تا شروع ترم زمستون میخوام اونجا زبان بخونم...یعنی حدود سه ماه
    تا ژانویه هم برمیگردم با پذیرشم از دانشگاه، ویزای دانشجویی از طریق خود دانشگاه بگیرم.
    یعنی فکر میکنید واسه این سه ماه بهم ویزا نمیدن؟!
    الان کارای پذیرشم تقریبا انجام شده و بزودی نامه موسسه رو هم واسه گرفتن ویزا از این موسسه زبان میرسه به دستم.
    شما که تجربه دارید فکر میکنید اگه پیگیر ویزای توریستی بشم تو این مدت نتیجه ای میگیرم؟ یعنی واسه نوامبر میتونم ویزای توریستی بگیرم یا پروسه طولانی تری داره این ویزا؟

ببینید مطمئن که تنها کسی‌ که میتونه باشه کسیه که می‌خواد ویزا رو بده یا نده! من نمیتونم بگم حتما میده یا حتما نمیده! چیزی که مشخصه اینه که نسبت به این مسئله دیده مثبت نداره سفارت! حالا ممکن یکیم اقدام کنه و بگیره ولی‌ احتمالش کمتره
    ۱. اگه شما ویزای ۳ماه بگیری نمیتونی‌ بعدش برای درس بمونی، باید برگردی ۲باره ویزا بگیری بری
    ۲.اگه برای ویزای بلند مدت با پذیرش زبان اقدام کنی‌، اینجا که از دانشگاه پرسیدم میگه ویزا نمیده سفارت معمولاً
    ۳.مهم نیست شما از کلاس زبان میگیری یا دانشگاه! مهم اینه که پذیرش برای زبان هستش و سفارت روی این مسئله گیر میده
    ۴.پروسه ویزا ی توریستی سخت تره
    ۵.متوجه نمیشم ویزا ی دانشجویی از طریقه خود دانشگاه گرفتن یعنی‌ چی‌؟ دانشگاه برای کسی‌ ویزا نمی‌گیره
    به هر حال شما اقدام کن، ایشالله که ویزا بدن، چون ما که نمیتونیم بگیم حتما میدن یا نمیدن! بالاخره شانسه

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها

ببینید مطمئن که تنها کسی‌ که میتونه باشه کسیه که می‌خواد ویزا رو بده یا نده! من نمیتونم بگم حتما میده یا حتما نمیده! چیزی که مشخصه اینه که نسبت به این مسئله دیده مثبت نداره سفارت! حالا ممکن یکیم اقدام کنه و بگیره ولی‌ احتمالش کمتره
    ۱. اگه شما ویزای ۳ماه بگیری نمیتونی‌ بعدش برای درس بمونی، باید برگردی ۲باره ویزا بگیری بری
    ۲.اگه برای ویزای بلند مدت با پذیرش زبان اقدام کنی‌، اینجا که از دانشگاه پرسیدم میگه ویزا نمیده سفارت معمولاً
    ۳.مهم نیست شما از کلاس زبان میگیری یا دانشگاه! مهم اینه که پذیرش برای زبان هستش و سفارت روی این مسئله گیر میده
    ۴.پروسه ویزا ی توریستی سخت تره
    ۵.متوجه نمیشم ویزا ی دانشجویی از طریقه خود دانشگاه گرفتن یعنی‌ چی‌؟ دانشگاه برای کسی‌ ویزا نمی‌گیره
    به هر حال شما اقدام کن، ایشالله که ویزا بدن، چون ما که نمیتونیم بگیم حتما میدن یا نمیدن! بالاخره شانسه

خب منم بعد از سه ماه زبانم برمیگردم اینجا با نامه پذیرشم از دانشگاه و پیگیر ویزای دانشجوییم میشم!فکر کنم یه مقدار بد توضیح دادم
    به امید خدا ببینیم چی میشه P:

نقل قول نوشته اصلی توسط osp نمایش پست ها
    ا عرض سلام و خسته نباشید
    من فارغ التحصیل رشته محیط زیست آلودگی ها در مقطع ارشد از دانشگاه علوم تحقیقات تهران با معدل 50/18 می باشم
    دارای 1 مقاله علمی پژوهشی هستم که در 2 کنفرانس بین المللی پذیرش گرفته .در حال حاضر مشغول آمادگی برای شرکت در آزمون زبا ن میباشم نمره زبان باید چند باشد؟
    آیا با این شرایط گرفتن بورسیه برای مقطع دکتری از دانشگاه ی امکان پذیر است ؟ ]زینه دکتری چقدر است؟مثل سایر دانشگاه ها ی اروپا رایگان است؟
    با تشکر
    دوست عزیز شما برای دوره دکترا باید با استاد مکاتبه کنین.باید بگردین ببینین دانشگاه های مورد نظر رشته شما رو دارن؟بعد ببینی کدوم استادشون زمینه کاریش مورد علاقه شماست.مدارکتون رو براش بفرستین و اون استاد اگه لازم داشته باشه شما رو قبول میکنه و خودش تعیین میکنه که چقدر ماهیانه یا سالیانه بهتون تعلق میگیره

Senior Member ahmadlove آواتار ها

من لیسانس اموزش زبان با معدل 16.08 از دانشگاه رجایی تهران گرفتم. حالا میخوام واسه sociology & anthropology دانشگاه لووان اقدام کنم. سابقه ی کار اموزسی در حین تحصیل هم زیاد دارم با ایلتس 7.5
    شانسی دارم برای این رشته و دانشگاه؟
    ممنون
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    من لیسانس اموزش زبان با معدل 16.08 از دانشگاه رجایی تهران گرفتم. حالا میخوام واسه sociology & anthropology دانشگاه لووان اقدام کنم. سابقه ی کار اموزسی در حین تحصیل هم زیاد دارم با ایلتس 7.5
    شانسی دارم برای این رشته و دانشگاه؟
    ممنون
    دوست عزیز شما هم معدلتون خوبه هم نمره زبانتون.اقدام کنین انشالله که میگیرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)