صفحه 20 از 38 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 378

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

درود
    دوستان من لیسانس پرستاری از دانشگاه بهشتی دارم رزومه عالی ومقاله خارجی و تافل هم دارم .میخوام بدونم واسه ادامه در چه رشته های می تونم apply کنم.ایا داروسازی یا ارشد پرستاری امکان داره?ایا T.A یا RESEARCH هم می تونم بگیرم؟
    سپاس

Junior Member

سلام من با این رزومه شانسی واسه اپلای کردن دارم.در ضمن می خوام تمام هزینه زندگیم از طریق پولی که بهم میدن فراهم شه.هر دانشگاهی باشه فقط پولش زندگیه دانشجوییمو تامین کنه
    معدل کارشناسی 14 از دانشگاه مازندران
    رتبه کنکور ارشدم 12
    معدل ارشد 16/10از دانشگاه تهران
    3 تا مقاله isi دارم
    نمره تافلمم 102
    برق می خونم
    سابقه تدریس در تیزهوشان
    برگزاری کلاس ها و کارگاهای آموزشی در دانشگاه

Junior Member

سلام. میخواستم اگه کسی به دانشگاه های "گنت" ، لوون" و "آنتورپ" اگه آشنایی داره، من رو با رزومه زیر راهنمایی کنه که چقدر شانس پذیرش به همراه اسکولارشیپ یا بورسیه برای مقطع "ارشد" دارم:

معدل لیسانس: 16.46 (بر حسب سیستم GPA میشه 3.29 تقریبا )
    دانشگاه: آزاد - واحد علوم پزشکی تهران
    رشته: زیست شناسی سلولی و مولکولی - گرایش میکروبیولوژی
    مقاله: 1 مقاله ISI
    ترجمه: ترجمه 1 کتاب در زمینه رشته خودم
    نمره آیلتس: 7
    توصیه نامه: 3 مورد از سه استاد دانشگاه تهران

دنبال ارشد در رشته های زیست مولکولی هستم. سرچ کردم دانشگاه های لوون و آنتورپ دارن این رشته رو. حتی در یک پروگرام مشترک ارائه میکنن. دانشگاه گنت هم رشته "بیوتکنولوژی" رو داره. به هر جهت میخواستم ببینم در مواردی که مکاتبه قوی باشه، امکان بورسیه از همون اول وجود داره؟
    یا اگر با شرایط من امکان بورسیه از اول وجود نداره، امکانش هست از ترم دوم، به خاطر معدل و عملکرد بالا، از محل گرنت یکی از اساتید اونجا، فاند یا کمک هزینه ای (مثلا نصف اسکولارشیپ - حدود 500 یورو در ماه شاید) شامل حال من بشه؟ چون شنیدم به دانشجویان ممتاز از ترم تحصیلی بعدی از این مورد تسهیلات میدن. در ازاش استاد فرضاً میخواد در پروژه یا آزمایشگاه روی مواردی براش کار کنی و این فاند ماهیانه درازای این کار علمی مائه.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

Dear Smam
    you haven't mentioned anything about what do you wanna apply for
    ?
    نقل قول نوشته اصلی توسط smam نمایش پست ها
    سلام من با این رزومه شانسی واسه اپلای کردن دارم.در ضمن می خوام تمام هزینه زندگیم از طریق پولی که بهم میدن فراهم شه.هر دانشگاهی باشه فقط پولش زندگیه دانشجوییمو تامین کنه
    معدل کارشناسی 14 از دانشگاه مازندران
    رتبه کنکور ارشدم 12
    معدل ارشد 16/10از دانشگاه تهران
    3 تا مقاله isi دارم
    نمره تافلمم 102
    برق می خونم
    سابقه تدریس در تیزهوشان
    برگزاری کلاس ها و کارگاهای آموزشی در دانشگاه

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

In general there is no fund for Iranian students for a master program
    Although, you might be able to find SPECIFIC programs/plans that may give you scholarship but as i said there is no fund in master level for Iranian students
    regarding your 2nd question, giving discount to students if you have a good performance is totally the decision of your department that can give you discounts BUT it's not something routine. Normally, if you can get this
    discount, they will reduce your tuition fee IF the tuition fee of your program is more than 650(in case of KUL). if it's 650 or less normally you can't even get the discount
    I haven't heard the term you used (Half scholarship) but even if such a thing exists, it's not something common. there might be a professor that is interested in working with you that want you do to something for him (something as/like a student job) so you might be able to earn something but as far as I know having extraordinary performance doesn't automatically give you the right to ask for a fund even with half amount
    !
    نقل قول نوشته اصلی توسط irazfan نمایش پست ها
    سلام. میخواستم اگه کسی به دانشگاه های "گنت" ، لوون" و "آنتورپ" اگه آشنایی داره، من رو با رزومه زیر راهنمایی کنه که چقدر شانس پذیرش به همراه اسکولارشیپ یا بورسیه برای مقطع "ارشد" دارم:

معدل لیسانس: 16.46 (بر حسب سیستم GPA میشه 3.29 تقریبا )
    دانشگاه: آزاد - واحد علوم پزشکی تهران
    رشته: زیست شناسی سلولی و مولکولی - گرایش میکروبیولوژی
    مقاله: 1 مقاله ISI
    ترجمه: ترجمه 1 کتاب در زمینه رشته خودم
    نمره آیلتس: 7
    توصیه نامه: 3 مورد از سه استاد دانشگاه تهران

دنبال ارشد در رشته های زیست مولکولی هستم. سرچ کردم دانشگاه های لوون و آنتورپ دارن این رشته رو. حتی در یک پروگرام مشترک ارائه میکنن. دانشگاه گنت هم رشته "بیوتکنولوژی" رو داره. به هر جهت میخواستم ببینم در مواردی که مکاتبه قوی باشه، امکان بورسیه از همون اول وجود داره؟
    یا اگر با شرایط من امکان بورسیه از اول وجود نداره، امکانش هست از ترم دوم، به خاطر معدل و عملکرد بالا، از محل گرنت یکی از اساتید اونجا، فاند یا کمک هزینه ای (مثلا نصف اسکولارشیپ - حدود 500 یورو در ماه شاید) شامل حال من بشه؟ چون شنیدم به دانشجویان ممتاز از ترم تحصیلی بعدی از این مورد تسهیلات میدن. در ازاش استاد فرضاً میخواد در پروژه یا آزمایشگاه روی مواردی براش کار کنی و این فاند ماهیانه درازای این کار علمی مائه.

.II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من رو هم یه راهنمایی کنید
    معدل کارشناسی=15.58
    دانشگاه کارشناسی= دانشگاه یاسوج (ده درصد برتر ورودی)
    رشته = کارشناسی مهندسی مکانیک
    معدل کارشناسی ارشد=16.55 تا کنون بدون پایان نامه بالای 17 با پایان نامه
    دانشگاه کارشناسی ارشد= دانشگاه تهران
    رشته = مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی

مقالات خارجی
    = 9
    مقالات داخلی = یه دونه کنفرانس بین المللی مهندسی مکانیک
    سابقه کار = 5 ترم TA
    دانشگاه مورد نظر = یک دانشگاه خوب باشه

توصیه نامه هم میتونم زیاد بگیرم.
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    Dear Smam
    you haven't mentioned anything about what do you wanna apply for
    ?
    هر دانشگاهی باشه .electrical engeeniring ,renewable energy در ضمن پول دانشگاه تمام هزینه هامو کاور کنه

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط smam نمایش پست ها
    هر دانشگاهی باشه .electrical engeeniring ,renewable energy در ضمن پول دانشگاه تمام هزینه هامو کاور کنه
    For PhD or Master? if you are looking for a master under the condition that you mentioned I need to tell you that is almost impossible to find such a thing
    If you are looking for a PhD, if you find a professor who is interested in this field and you have a good proposal then it might be possible

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. - K.N.Toosi Univ of Tech

معدل = 13
    دانشگاه قبلی = خواجه نصیر
    رشته = مهندسی مکانیک
    مقالات خارجی = تا قبل اپلای شاید 1 ، شایدم 2 !
    مقالات داخلی = ندارم
    تالیف کتاب = ندارم
    سابقه کار = 2 سال ( نسبتا مربوط به رشته مورد نظرم ) + تدریس + TA
    مدرک زبان = در جال حاضر برای ibt میخونم
    جی آر ای سابجکت : برای نمره خوب میخونم ( +850 )
    سایر افتخارات و مدارک = مدال نقره المپیاد نجوم، رزومه تحقیقاتی خوب

توی این چند سال، کلاس های مکانیک تحلیلی، ترمودینامیک، کوانتوم، الکترومغناطیس، نجوم ، نسبیت و کیهانشناسی رو به صورت آزاد شرکت کردم. البته درس نجوم رو اخذ کردم و با 20 پاس کردم. نمیدونم چقدر اهمیت داره !

دانشگاه مورد نظر = KU Leuven
    رشته مورد نظر در دانشگاه : فیزیک و نجوم

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

دوست عزیز
    من خودم رشته ام فیزیکِ علم و صنعته از همینجا پذیرش گرفتم. معدلم 15.88 رزومه خاصی هم نداشتم(یک مقاله داخلی). چیزی که واسشون مهمه نمره تافل هست که 90 خوبه و چون شما رشتتم مکانیک هست GRE subject رو باید خوب بدید فکر کنم. برای Science@leuven اسکالر شیپ هم اگر مرحله اول دترمینیشنشونو بگذرونی تو مرحله بعدی یه مصاحبه ازت میگرن که اگه اونم خوب شی مثلا جز 3تا بشی بهت 9000 یورو واسه سال اول میدن که سال بعد عم در صورت خوب بودن نمراتت ادامه پیدا میکنه. فیزیک ذرات و انرژیهای بالای این دانشگاه خوبه و اگر بری اخترفیزیک میتونی در کنارش اینها رو هم ادامه بدی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)