صفحه 5 از 38 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 378

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

سلام
    سال نوتون مبارک
    ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن من رو کمک کنن که با شرایط دیل میتونم از یکی از دانشگاههای بلژیک برای ارشد پذیرش بگیرم :
    1- لیسانس فیزیک (دانشگاه پیام نور)معدل 13.57
    2-یک مقاله تو کنفرانس فیزیک
    3-یه مقام سومی تو همایش فیزیک
    4-زبان هم در حد قبول دانشگاه میتونم نمره بیارم
    چقدر برای گرفتن پذیرش در یک دوره به زبان انگلیسی شانش دارم

تو شرایط یکی از دانشگاها نوشته که باید زیر 25 سال سن داشته باشیم
    من 13 اوریل 25 ساله میشم یعنی وقتیکه اونها دارن پرونده من رو بررسی میکنن که بهم پذیرش بدن یا نه!
    به نظرتون بااین شرایط پذیرش من از این دانشگاه منتفی میشه؟
    یااینکه کلا خود سن 25 سال سن هم قبول میکنن و بالاتر از اون غیرقابل قبوله؟ و من میتونم امیدی داشته باشم

Junior Member

لیسانس معماری از دانشگاه مازندران
    معدل 12
    Ielts 6
    شانسی دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar13 نمایش پست ها
    لیسانس معماری از دانشگاه مازندران
    معدل 12
    Ielts 6
    شانسی دارم؟
    دوست عزیز یه کم معدلتون پایینه.نمره زبان هم کاملا به این بستگی داره که دانشگاه چند بخواد.اما نا امید نباشین.همه شانس خوب دارن.اقدام کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anali نمایش پست ها
    دوست عزیز یه کم معدلتون پایینه.نمره زبان هم کاملا به این بستگی داره که دانشگاه چند بخواد.اما نا امید نباشین.همه شانس خوب دارن.اقدام کنین
    مرسی دوست عزیز شما کدوم دانشگاه رو توصیه می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar13 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز شما کدوم دانشگاه رو توصیه می کنید؟
    من نمیدونم کدوم دانشگاه رشته شما رو به انگلیسی داره.شما بگردین دانشگاه هایی که رشته شما رو به انگلیسی دارن پیدا کنین و برای همش اقدام کنین

سلام دوستان گرامی
    من واسه دکترا برای یک پوزیشن دانشگاه هاسلت Hasselt University اپلای کردم. بعد از مدتی استاد این ایمیل رو برایم ارسال کرد.
    After an evaluation of the applicants based on the provided information, I can inform you that you are still in the running for the position of PhD in traffic safety at Hasselt University. However, in order to make a final decision, I hereby give you some assignment (consisting of 2 parts):

دو تا تمرین به من داده بود و من هم واسش انجام دادم. این به چه معنی هستش؟ و قراره تا هشتم ماه می به من اعلام کنه که به من آفر میده یا نه.
    این هم سوابق من هست:
    دوتا مقاله کنفرانس- یک مقاله ژورنال- 5سال سابقه کار- یک سال تدریس- رزومه مناسب- مدرک زبان نداشتم.

Junior Member

سلام دوستان..می خواستم بدونم هزینه دانشگاه های بلژیک چه قدره؟ من سایت یکی دو تا دانشگاه رو دیدم ظاهرن هزینه ها خیلی بالا بود..من واسه فوق کامپیوتر می خوام اقدام کنم و معدلم 15.70 و آیلتس 6 دارم..یه دانشگاهی می خوام که رنکش نسبتن خوب باشه و هزینه سالیانه اش هم معقول باشه..ممنون میشم راهنمایی کنید منو

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    من واسه دکترا برای یک پوزیشن دانشگاه هاسلت Hasselt University اپلای کردم. بعد از مدتی استاد این ایمیل رو برایم ارسال کرد.
    After an evaluation of the applicants based on the provided information, I can inform you that you are still in the running for the position of PhD in traffic safety at Hasselt University. However, in order to make a final decision, I hereby give you some assignment (consisting of 2 parts):

دو تا تمرین به من داده بود و من هم واسش انجام دادم. این به چه معنی هستش؟ و قراره تا هشتم ماه می به من اعلام کنه که به من آفر میده یا نه.
    این هم سوابق من هست:
    دوتا مقاله کنفرانس- یک مقاله ژورنال- 5سال سابقه کار- یک سال تدریس- رزومه مناسب- مدرک زبان نداشتم.
    خب اینا یه شُرت لیست درست کردن از کسانی که اپلای کردن و شما هم جزوشون بودین.حالا دیگه اون تا پروژه ای که بهتون دادن خیلی تعیین کننده خواهد بود. مدرک زبان نخواستن یعنی؟ میتونست یه امتیاز باشه!
    باید منتظر باشید. البته در این مدت از جاهای دیگه غافل نشین. امیدوارم قبول بشین.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parham123 نمایش پست ها
    سلام دوستان..می خواستم بدونم هزینه دانشگاه های بلژیک چه قدره؟ من سایت یکی دو تا دانشگاه رو دیدم ظاهرن هزینه ها خیلی بالا بود..من واسه فوق کامپیوتر می خوام اقدام کنم و معدلم 15.70 و آیلتس 6 دارم..یه دانشگاهی می خوام که رنکش نسبتن خوب باشه و هزینه سالیانه اش هم معقول باشه..ممنون میشم راهنمایی کنید منو
    دوست عزیز باید خیلی بیشتر از اینها وقت بزارین! یکی دوتا دانشگاه که فایده نداره! در ضمن شما نه گفتین چه رشته نه چه مقطعی نه ...
    هزینه ی معقول برای هرکسی متفاوته. دانشگاهایی مثل کتولیک لوون یا یکی دوتا دیگه شهریه ی سالانشون واقعا پایینه.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)