صفحه 8 از 38 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 378

موضوع: شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های بلژیک

سلام من میخواستم بدونم بهترین زمان برای اپلای کردن در دانشگاه گنت بلژیک چه زمانیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید رشته من بیماری شناسی(گیاهپزشکی)

نقل قول نوشته اصلی توسط elham ghasemi نمایش پست ها
    سلام من میخواستم بدونم بهترین زمان برای اپلای کردن در دانشگاه گنت بلژیک چه زمانیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید رشته من بیماری شناسی(گیاهپزشکی)
    زمان اپلای کردن یه دوره زمانیه خاصیه.شما برین تو سایت دانشگاه گنت تو قسمت دپارتمان مورد نظر و زمان دقیق رو چک کنین.احتمال میدم حدود پاییز شروع بشه

Junior Member

لام
    من دانشجوی جغرافیای دانشگاه تهران هستم
    معدل: 16.15
    و هنوز نمره زبان نگرفتم.. در اصل زیاد تو فکر خارج رفتن نبودم. اما متسافانه امسال ستاره دار شدم. به دلایل سیاسی. . می خواستم بدونم با توجه به دانشگاه و معدل و اگر نمره زبان خوبی هم کسب بکنم. امکان گرفتن بورس تحصیلی برایم وجود دارد؟ با آن بورس می توانم یک زندگی دانشجویی داشته باشم یا باید حتما برخی هزینه ها را خودم متقبل بشوم... ممنون از راهنمایی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط foadche نمایش پست ها
    لام
    من دانشجوی جغرافیای دانشگاه تهران هستم
    معدل: 16.15
    و هنوز نمره زبان نگرفتم.. در اصل زیاد تو فکر خارج رفتن نبودم. اما متسافانه امسال ستاره دار شدم. به دلایل سیاسی. . می خواستم بدونم با توجه به دانشگاه و معدل و اگر نمره زبان خوبی هم کسب بکنم. امکان گرفتن بورس تحصیلی برایم وجود دارد؟ با آن بورس می توانم یک زندگی دانشجویی داشته باشم یا باید حتما برخی هزینه ها را خودم متقبل بشوم... ممنون از راهنمایی شما
    اگر منظورتون برای دوره مستر هستش که زیاد رو بورس حساب نکنین.تا اونجا که من میدونم بلژیک به دانشجو های مستر بورس نمیده.بگردین ببینین رشته شما جزو رشته های اراسموس هست یا نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات

سلام به همگی من لیسانس مکانیک دارم ایلتس 6 فرانسه بلدم اما مدرک ندارم بدون مقاله اما3 سال سابقه کار مرتبط با رشتم دارم میخواستم بدونم واسه VUB چقدر شانس دارم؟اونطور که فهمیدم سالی 2500 یورو شهریه میگیره چقدر شانس دارم من؟

Junior Member

سلام ،
    من اخیرا از نروژ ریجکت شدم و قصد اپلای برای بلژیک رو دارم شرایطم رو اینجا میگم و از دوستانی که اطلاع دارن خواهش میکنم منو راهنمایی کنن که کجا اپلای کنم شانسم بیشتره ضمنا اگه در کوتاه مدت کاری میتونم بکنم که شانسم بیشتر شه لطفا بگین
    لیسانس صنایع دانشگاه آزاد قزوین معدل 14.2
    ایلتس 6 که میتونم نمرم رو تا 6.5 هم برسونم
    سابقه 4 سال کار در پروزه به عنوان کارشناس و مدیر برنامه ریزی و کنترل پروزه
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان لطفا کسی منو راهنمایی کنه:

1. من برای communication studies دانشگاه Virje امسال اپلای کردم اما هنوز جواب به من ندادند، ایمیل زدم یک ماه پیش گفتند که هر وقت faculty شما نتیجه رو بگن به شما می‌گیم. حالا نگرانم نکنه دیر بشه اگر بخوام ویزا بگیرم.

2. کسی می‌دونه اگر مدت زمان مستر یک‌ساله باشه بعدش می‌شه توی بلژیک درخواست ویزای کار داد و کمی دیگر موند؟ مثل یه جاهای دیگه؟

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط azade azadi نمایش پست ها
    سلام به همگی من لیسانس مکانیک دارم ایلتس 6 فرانسه بلدم اما مدرک ندارم بدون مقاله اما3 سال سابقه کار مرتبط با رشتم دارم میخواستم بدونم واسه VUB چقدر شانس دارم؟اونطور که فهمیدم سالی 2500 یورو شهریه میگیره چقدر شانس دارم من؟
    VUB آیلتس 6.5 میخواد!!!!

Junior Member

سلام من کارشناسی IT از دانشگاه آزاد با معدل 13.85 دارم IELTS:6.5
    مدارکمو واسه دانشگاه antwerpen فرستادم رشته کامپیوتر وبنظرتون پذیرش میدن بهم؟

Senior Member pafj آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raha5146 نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی IT از دانشگاه آزاد با معدل 13.85 دارم IELTS:6.5
    مدارکمو واسه دانشگاه antwerpen فرستادم رشته کامپیوتر وبنظرتون پذیرش میدن بهم؟
    سلام، بستگی به CV و SOP و حتی سابقه کارتونم داره، من فقط یک نفر رو می شناسم که پارسال همین رشته و همین دانشگاه با معدل 15 قبول شد ، واسه دانشگاه VUB- ULB (bruface.eu) هم بفرستید، اونجا IT داره برای ارشد،
    http://bruface.eu/EN/Master_Programm...y_Engineering/

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)